Skocz do zawartości

Dragon Age: Inquisition


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jakim napisał:

A powtarzalne questy na każdej z map cie nie irytowały? Na kazdej mapie to samo do roboty.

Przy zimowej miałem już totalnie dość. 

Dzięki szybkiej podróży da się przełknąć. Fakt że większość to zapchajdziury. Ale ma jakąś magię przyciągania ta gra, że chce się więcej. Może po czasie zacznie bardziej nużyć.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, GSPdibbler napisał:

Jakby walka była taka jak w 1 części, no trochę podrasowana, to byłby to RPG idealny. Są wybory, jest wciągająca fabuła, nieźle postacie, zajebiście rozbudowane lore. Graficznie też jest bardzo dobrze, tylko ta jebana walka, polegająca na mashowaniu jednego przycisku.


O! To teraz mnie zachęciłeś, bo pamiętam, że od jedynki odbiłem się właśnie przez gównianą walkę i zakładałem, że każde DA ma ten zjebany system, w którym masz naraz opanować czterech ziomków, którzy zupełnie nie słuchają i giną w parę sekund.

Odnośnik do komentarza

Ta gra to było GOTY swego czasu, potem dostała trochę tylko za to, że Wiedźmin 3 okazał się krokiem milowym w dziedzinie RPGów zachodnich. Ale mam naprawdę miłe wspomnienia, wiele spędzonych godzin, czeka na DA4 i liczę na zmianę formuły, bo jednak trochę te aktywności już się zestarzały, więcej to nie znaczy lepiej, jak to było w 2014. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Wredny napisał:


O! To teraz mnie zachęciłeś, bo pamiętam, że od jedynki odbiłem się właśnie przez gównianą walkę i zakładałem, że każde DA ma ten z(pipi)any system, w którym masz naraz opanować czterech ziomków, którzy zupełnie nie słuchają i giną w parę sekund.

Nie wiem na czym grałeś, ale na pc ten system jest spoko i nie ma problemu z opanowaniem drużyny. W inkwizycji to dopiero jest chaos, a tryb taktyczny jest bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza

Inkwizycja w momencie swojej premiery (końcówka 2014r.) bardzo dobrze się prezentowała. Co ciekawe, tradycyjnie dla konsolowej batalii w tamtych czasach, wersja na Xbox One działała w niższej rozdzielczości, ale była płynniejsza (900p przy praktycznie stałych 30 k/s), natomiast ta na PS4 oferowała wyższą rozdzielczość (1080p), niestety zdecydowanie częściej zdarzało się jej zgubić kilka klatek (głównie przy zamykaniu szczelin, ale nie tylko).

Tyle dobrze, że takiego dramatu jak przy DA: Orgins na PS3 nie było (tam to czasami panował istny pokaz slajdów).

Na poprzedniej stronie nieco więcej napisałem o samej grze, nie będę się zatem powtarzał, ale tak, tytuł mógł (zdecydowanie) się podobać.


 

Odnośnik do komentarza

Ja dostałem wylewu i już mam 50h za sobą w edycji GOTY, fetch questy jakoś po latach jestem w stanie przeboleć bo sam wykreowany świat jest top, co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu podtrzymuje opinie o strukturze gry offline mmo. Graficznie to wygląda nawet nawet na PS5 mimo upływu lat. Z perspektywy lat mogę docenić system craftingu, który często w innych grach co rusz z przeciwników wypada coś lepszego, tutaj tego nie ma, trzeba zabić konkretnego bossa żeby mieć lepszy przedmiot.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W końcu i ja po latach się za to wziąłem, ale na PC. Kuszą mnie mody, bo moja łuczniczka wygląda z paszczy tak sobie, pomimo wzięcia settingu z yt.

Szkoda tylko, że trzeba zmieniać bronie w ekwipunku bo nie można mieć jednocześnie łuku i sztyletów.

Graficznie wygląda spoko, miejscówki ładne... Muszę poczytać o tym całym zdobywaniu wpływów. Póki co pograłem z 6h i jest spoko. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PiotrekP napisał:

W końcu i ja po latach się za to wziąłem, ale na PC. Kuszą mnie mody, bo moja łuczniczka wygląda z paszczy tak sobie, pomimo wzięcia settingu z yt.

Szkoda tylko, że trzeba zmieniać bronie w ekwipunku bo nie można mieć jednocześnie łuku i sztyletów.

Graficznie wygląda spoko, miejscówki ładne... Muszę poczytać o tym całym zdobywaniu wpływów. Póki co pograłem z 6h i jest spoko. 

Bo gra jest bardzo dobra, tylko walka to jedno wielkie meh. No i niektóre zadania typu przynieś 5 skór dzika itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...