Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

A ten WiiU controller pro ktoś ma? Może nim? Xenblade ponoć lepiej na padzie ograć.

Czyli chyba bezsensu jest brać WiiU jeżeli w większości chcę ograć na niej gry z poprzednika (bo w sumie na razie wyszły 3 interesujące mnie gry )

No to odpuść sobie jak myślisz, że co roku będziesz miał po 10+ gier do ogrania na WiiU. Już nie raz pisaliśmy tu, że to konsola idealna na dopełnienie innego systemu. Z drugiej strony obojètnie czy będziesz baronem xboxa, playstation lub steam nigdzie nie zgrasz. np w tak geńialne platformówki...

Odnośnik do komentarza

Źle mnie zrozumiałeś po prostu w tej chwili ilość gier które chce ograć na Wii > ilość gier które chce ograć na WiiU (12 vs 4). No ale lubię mieć nowe sprzęty więc myślałem, że kupię WiiU (+controller pro) i opiekę dwie pieczenie na jednym ogniu :P Dlatego też WiiU ląduje na koniec 2014 - i tak wiem, że będę ją odpalał 4 razy do roku ale i tak podobają mi się gry jakie wychodzą na konsole Nintendo (mimo, że nie jestem fanem Mario) :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Opłaca się przytulić Wii U w angielskiim sklepie za 179 funtów. Chodzi o bazową, białą wersję z 8gb ramu. w dodatku w tej cenie sklep daje 3 gry. Wprawdzie nie jakieś hity ale "NBA 2K13" sie znalazło;). Czy lepiej kupić za 239 funtów premium w zestawie z "new super mario u"? W końcu i tak tą grę kupię.

Odnośnik do komentarza

Taniej niz na amazonie mozna dorwac konsole w Polsce?

Można dorwać taniej aczkolwiek trzeba bardzo uważać, ponieważ pad od wiiu jest bardzo delikatny i podatny na uszkodzenia. Niekiedy robią się na nim małe "wklęśnięcia", które powodują utratę atrybuty dotyku i takie konsole są sprzedawane taniej aby pozbyć się trefnego towaru; /

Odnośnik do komentarza

Ok sto pytan do.

Jak wyglądają zasilacze do konsoli i gamepada? W sensie czy kabel zasilajacy jest na stale czy mozna go odczepic jak w laptopach np?

Po co mi pro pad controller?

Jakie gry warto kupić po za zelda i marianami? Pikmin dobre to? Ten rayman legends to inny niz z ps vita co byl przy premierze?

Odnośnik do komentarza

Ok sto pytan do.

Jak wyglądają zasilacze do konsoli i gamepada? W sensie czy kabel zasilajacy jest na stale czy mozna go odczepic jak w laptopach np?

Po co mi pro pad controller?

Jakie gry warto kupić po za zelda i marianami? Pikmin dobre to? Ten rayman legends to inny niz z ps vita co byl przy premierze?

 

Ładowarka do pada jest jak do 3DSa, a do konsoli odłączana jak do laptopa.

 

Padlet jest wygodny i osobiście nie widzę potrzeby zakupu pro controllera.

 

Zelda, Mariany, Pikmin 3 (dobre w ch.uj, serio), Monster Hunter, Wonderful 101 (nie każdemu podejdzie, ale jest demo) no i zaraz Donkey Kong wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Każda gra oprócz padleta pozwala użyć czegoś innego, głównie pro controllera Wii U. A np. Mario 3D World pozwala użyć wszystkiego od Wii. Nie ma jednak co kombinować. Padlet jest świetny i wygodny. Ekranik wyświetla zaskakująco dobry obraz jak na niedzisiejsze parametry. Z innych gierek polecam Lego City, jedyna wada to brak coopa.

Odnośnik do komentarza

padlecik widzialem na wlasne oczy i o ile jakosc obrazu mnie zaskoczyla pozytywnie i to bardzo bo po zdjeciach w necie spodziewalem sie wypranej z kolorow kupy to jednak ekranik z vity jest wyraznie lepszy - raz ze oferuje wyzsza rozdzielczosc przy mniejszej przekatnej, a dwa ze to jednak amoled a nie lcd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...