Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry film i rewelacyjny efekt 3D, który "robi" od początku do końca - jeden z niewielu przypadków, gdzie rzeczywiście warto dorzucić te kilka złotych do biletu.

 

Ten film jest kwintesencją tego, czego oczekuję od kina - zabrania widza w miejsce, w którym prawdopodobnie nigdy się nie znajdzie i sprawienie, że poprzez empatię z bohaterami poczuje się, jakby jednak tam był. Na mnie w każdym razie koncepcja dryfowania w przestrzeni kosmicznej i walki o przetrwanie w tak absurdalnych z punktu widzenia człowieka warunkach, zrobiła niemałe wrażenie. Doskonale pokazano przestrzeń (tutaj znowu zwracam uwagę na efekt 3D, dla odmiany rzeczywiście wnoszący coś do filmu), pustkę, odizolowanie, ciszę, ruch w próżni i działanie tytułowej grawitacji. Jakoś często wracam myślami do niektórych scen i nie ma znaczenia, na ile to wszystko było realistyczne.

 

Zdecydowanie warto zobaczyć. W kinie i w 3D.

Odnośnik do komentarza

pewnie tym malkontentem był Milan

 

dzisiaj byłem w imaxie i jestem pod wrażeniem.

 

Efekty 3d jakich jeszcze nie przezyłem, film nadaje sie idealnie pod nie, i  ciezko sobie wyobrazic go w 2d, wspaniale przezycie.

Do tego efekty dzwiekowe, swietny clooney i bullock, montaż, wszystko spajało sie w naprawde dobre widowisko.

 

8+

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Gość DonSterydo

Właśnie na jakimś Canal + leci...

 

 

 

Nie wiem, może się nie znam, ale orbita okołoziemska to chyba tak gigantyczny obszar, że zestrzelenie jednego satelity (LULZ XD) nie miałoby prawa spowodować reakcji łańcuchowej (LULZ2 XD), która by doprowadziła zniszczenia znacznej części satelitów komunikacyjnych :P Pomijam już, że na orbicie dryfują niezliczone ilości kosmicznego złomu :P

 

 

 

Co za szmira.

Odnośnik do komentarza

Właśnie na jakimś Canal + leci...

 

 

 

Nie wiem, może się nie znam, ale orbita okołoziemska to chyba tak gigantyczny obszar, że zestrzelenie jednego satelity (LULZ XD) nie miałoby prawa spowodować reakcji łańcuchowej (LULZ2 XD), która by doprowadziła zniszczenia znacznej części satelitów komunikacyjnych :P Pomijam już, że na orbicie dryfują niezliczone ilości kosmicznego złomu :P

 

 

 

Co za szmira.

 

  

 

nie dość, że ma kosmicznie większą wiedzę od ciebie, to jeszcze ma więcej luzu 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...