Skocz do zawartości

Czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Mi też bardzo się nie podoba polityka Nintendo i zlewanie polskich graczy, ale 3DSa warto kupić i nie ma żadnych problemów przy korzystaniu z usług sieciowych. Przy przeliczeniu cen w eShopie wychodzi nawet że w złotówkach jest taniej. Możesz brać udział w promocjach, zbierać punkty itd. Jedyny minus to wysyłka nagród rzeczowych z Nintendo Club UK, są one wysyłane tylko na terenie UK. Ale można to obejść podając adres znajomego, rodziny, są też firmy które pomagają z zakupami zagranicznymi. Blokada regionalna to rzeczywiście głupia sprawa, zwłaszcza że na poprzednich kieszonsolkach jej nie było. Trzeba sobie zobaczyć jakie gry nie wyszły w Europie, sprawdzić ceny gier z regionu US/Kanda i wybrać co ci bardziej pasuje. Mnie wyszło że wszystko w co chcę zagrać na 3DS wyszło w Europie, lubię mieć grę od razu bez czekania na paczkę. Wybrałem więc zakup w Polsce.

 

PS: Ciekawostka - w kioskach Inmedio, Relay i innych można kupować zdrapki do eShopu 70zł i 120zł.

http://www.epaypolska.pl/epaypolska/produkty/gry/nintendo-eshop-card/

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Warto. Nie wiem co bredzisz o braku eshopu.

Chodziło mi o to, że trzeba oszukiwać podając nie prawdziwy adres, i Polacy nie mają dostępu do wszystkich bonusów, czuje się jak klient gorszej kategorii. Aux: Jednąz moich ulubionych serii jest Phoenix Wright, czytałem, że będzie on dostępny tylko na Eshopie, nie ma żadnego problemu z dostępem do gier z UK Eshopu?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Chodziło mi o to, że trzeba oszukiwać podając nie prawdziwy adres,

 

Bzdura.

 

 

Jednąz moich ulubionych serii jest Phoenix Wright, czytałem, że będzie on dostępny tylko na Eshopie, nie ma żadnego problemu z dostępem do gier z UK Eshopu?

 

 

A po co ściągać z UK Eshopu? Ostatnio ściągnąłem Mario & Luigi Dream Team Bros na polskim eshopie za naszą rodzimą walutę PLN.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...