Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jest najnowszy. To tak jakbyś się pytał po co kupować MW3 jeśli jest CoD4:MW.

Żaden argument. O każdej porze dnia i nocy wybiorę na ten przykład pierwszego Unreal Tournament z 1999, aniżeli którąkolwiek nowszą odsłonę cyklu. Można oczywiście mówić o jakichś zmianach czy ilości aktywnych graczy, ale "nowszy" wcale nie oznacza automatycznie "lepszy".
Odnośnik do komentarza

Znalazłem sobie artykuł na losowej stronie i z tego co czytam, to poza kosmetycznymi zmianami reszta jest zmieniona na gorsze. Dzielenie graczy na "casuali" i "normalnych", jakiś granat, który pokazuje fałszywą ikonkę na radarze przeciwnika. No nie wiem, jest szansa na darmowy weekend jeszcze, żebym mógł wypróbować?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

 

Bo jest najnowszy. To tak jakbyś się pytał po co kupować MW3 jeśli jest CoD4:MW.

Żaden argument. O każdej porze dnia i nocy wybiorę na ten przykład pierwszego Unreal Tournament z 1999, aniżeli którąkolwiek nowszą odsłonę cyklu. Można oczywiście mówić o jakichś zmianach czy ilości aktywnych graczy, ale "nowszy" wcale nie oznacza automatycznie "lepszy".

 

No ale ja nie napisałem nigdzie, że GO jest lepszy. Jest nowszy. Tak samo jak dużo graczy woli MW1 od MW3, tak samo dużo woli 1.6 (albo nawet Source) od GO. Liczyłem na to, że ktoś doceni metaforę. Global Offensive jest jednak najnowszy, najmilszy dla oka i to on teraz jest w centrum uwagi sceny.

Odnośnik do komentarza

Lepsze ratio ma zwiazek z dropami. Prznajmniej w moim przypadku, bo im lepiej mi idzie, tym czesciej dostaje skrzynki, a gram mecz-dwa dziennie.

taaa   ratio i wynik iw grze nie mają nic do  częstotliwości i jakości otrzymywanych dropów . nie raz wykreciłem najlepszy wynik  ,najwięcej killi na  w meczu    a i tak nic nie wpadło .  A skrzynkę  dostawał jakiś   koleś co  z K/D 2/10 :D.

 

@Qvstra

Jakie tryby grywasz?

Itemy wpadają  na Dm,Klasycznym uproszczonym/turniejowym  (osobiście grywam te 3 )

Odnośnik do komentarza

Też nie mogłem. Zresetowanie steama pomogło.

 

Już wiem w czym był problem. Próbowałem na siłę grać tym co mi dropnie losowego w DM, teraz jak wygrałem sobie M4A1 to miałem staty 34/17 czy coś w ten deseń i od razu dropnął skin.

Także fakt, Batman miał rację, od ratia zależy to jak szybko nam coś padnie. 

Zaraz północ i kolejne łowy. :D

Odnośnik do komentarza

Ten deathmatch jest jak cod czy tam battlefield. Albo biegasz sprintem po całej mapie z M249 i napadasz ludzi którzy właśnie się zrespawnowali i ledwo ogarniają skąd się do nich strzela albo kucasz w jakiejś wnęce na skraju mapy do której nikt nie zagląda. K/D ratio 3 i powyżej wpada z palcem w (pipi)e. Czuję się jakbym oszukiwał grając w to.

Odnośnik do komentarza

wytłumacz ktoś debilowi o co chodzi z tymi dropami ? steama mam od wczoraj xD zagrałem kilka meczów, wkrętka jest, ale leją mnie. dawno w ogóle na pc nie grałem <konsolomaniak> jakieś tam bronie mi się pokazywały po prawej stronie podczas meczu - o to chodzi ?

 

chce zarabiać hajsy (pipi)aa

Mozesz dostać max 4  dropy w tygodniu i max 2  dziennie . Dostajesz skrzynkę  i skina  do broni .  Im więcej grasz tym większe szanse ze coś wpadnie ,kasa z tego już niewielka  bo skrzynki chodzą po 1€  ...a swoją pierwszą skrzynkę sprzedałem za 3€ :D . No ale pobawić się można  jak lubisz ryzyko możesz otwierać skrzynki licząc ze bedzie tam coś wartościowego  ,jak trafisz na skina AWP|BOOM  to masz  +50€  ,jak trafisz na  skina z  STAT TRACK  to jeszcze więcej euro :) .

Ale aby otworzyć skrzynkę trzeba kupić klucz a te  chodza  po 1.5€  :)

Ogólnie zabawa dla zapaleńców  :)

 

EDIT:

Mnie ciekawi jedna kwestia kazdy skin jest z jakieś tam kolekacji ..czy jak uzbieramy  wszystkie skiny z danej kolekcji  dostajemy jakąś odznakę   iczy  śmieci  ?

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Dziwna sytuacja panowie.

Grałem wczoraj o 23:10, szło mi dobrze, był dropy. Pograłem dzisiaj, ratio powyżej 1, często powyżej 2, w ogóle nie na minusie. Często killstreaki po 5, nawet 9 się udało i nic. Żadnego dropa. I teraz moje pytanie brzmi. Czy mógł być błąd w zegarze i steam zamiast 23:10 mógł ustawić sobie 00:10 i przez to nie może mi nic dropnąć? A grałem dzisiaj spokojnie z 2h. 

W ogóle to jak tak zacząłem grać to naprawdę skill poszedł w górę. Nabrałem nowych zachowań jak od razu gdy widzę przeciwnika to kucanie i od razu celownik na głowę, czasem takie banie szły, że aż sam się sobie dziwiłem. Na 1HP dzisiaj wybiłem 5 typa. Na pewno nie jest to wysoki poziom, ale na pewno wyższy niż choćby tydzień temu. 

Wiadomo, będą wymiatacze, którzy będą mnie jechać bo oni to grali po 1000h w poprzednie CS-y, ale i tak nie narzekam, bo być może regularne granie i powoli będę się zbliżał poziomem do lepszych graczy i będę miał z nimi w końcu jakieś szanse. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...