Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, najczęściej ratio na plusie = zadowolenie z meczyka ; )

 

Trzeba dobrze poznać miejscówki i widzieć gdzie kampią na heada, by tego unikać. Powoli się tego uczę i sam stosuję ; ) Oczywiście tylko gram z randomami ale większych aspiracji w tej grze nie mam. Wróciłem dzięki dropom i troszkę się wkręciłem, ale czysto zabawowo z randomami. 

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Faktycznie deathmatch jest zabawny, jak Ci się ktoś przed nosem spawnuje. Ale można to wykorzystać na swoją przewagę, ma się przecież 10s nieśmiertelności. Wystarczy przykucnąć i się obejrzeć dookoła czy ktoś na nas nie czatuje. Jeśli tak - headshot i po sprawie ;].

Odnośnik do komentarza

Mnie akurat ratio wali po całości.

Wiadomo, że fajnie mieć ratio na plusie, ale jak mam na minusie to nic sobie z tego nie robię.

Gra mi ma dawać fun, ale z takimi błędami nie daje funu.

W ogóle to powinni wprowadzić jednak lvl jak w codzie, aby graczy dobierało po lvl ew. po ratio, no bo kuźwa jak wrzuca mnie do lobby z 2 klanami i moją drużynę masakrują 16:0 to ja się pytam co za debil to projektował? 

Chciałbym nabrać trochę skilla, ale nie mogę bo dostaję takie bomby, że nie to, że nie zdążę zareagować, ale nawet nie wiem skąd, a okazuje się, że typek siedział za beczkami na długiej z glockiem. :confused:

I jak ja mam mieć szanse z takimi no-lifami? :confused:

 

ekhu... ekhu... Wynurzenia mięsa armatniego. ekhu... ekhu...

 

edit: ja rozumiem, że do cs: go można się przypi.erdalać, że odtwórcze etc., ale czytając te posty odnoszę wrażenie, że od dobrej gry spodziewacie się:

 

> nabijania punktów doświadczenia jak w rpg i sztucznego segregowania graczy

> automatycznego odnawiania zdrowia

> odrzutu broni jak w pistolecie na wodę

 

I jeszcze ten SPAM o byciu gwałconym przez kolesia który schował się z glockiem za beczką. NAPRAWDĘ?! Sorry, ziomuś. Albo jesteś upośledzony psychomotorycznie albo grasz na padzie. Jeszcze raz sorry.

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

(pipi)a dropi. Jak potrafi zapamiętać te ponoć 4 dropy to i chyba zapamiętuje każdemu ten tydzień ( w zależności od dnia ), a nie , że zawsze wszystkim w środę -czwartek się resetuje. 

Może masz racje ....  ale z tego co zauważyłem    to od 3 dni  nie widziałem aby ktoś wydropił skina  do broni ,same skrzynki ludziom wpadają .A trochę tych meczy rozegrałem   nie wiem czy to zbieg okoliczności czy  valve palce w tym  maczało .

Wieczorem pograł dłużej to zobaczę czy coś wpadnie :P

Odnośnik do komentarza

Lecą skiny i bronie. Jakby ktoś wiedział czy reset dropów jest ogólny ( środa- czwartek ) czy dla każdego z osobna ( liczy tydzień od momentu wypadnięcia czwartego gifta ) to proszę pisać. 

 

Zdobyłem już czwarty prezent we wtorek i od tego czasu nic a gram bardzo dużo. 

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Ja trochę też, bo w ciągu ostatnich kilku dni dobre 5-6h przegrałem i lekko skill poszedł w górę, a michałek potrafi lekko drgnąć kiedy jesteś na dole listy i robisz akcję typu szalony raid na miejsce kampy, ściągasz jedną serią trzech typa, później jeszcze czwartego zza winkla i na koniec mocno ranisz swojego zabójcę, którego za moment dokończy kolega i tym samym wbijasz na drugie miejsce w drużynie. Szkoda, że tak wygląda może 1/4 gier, bo w większości przypadków wlokę się gdzieś na dnie tabeli miażdżony przez pr0sów ;/.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

W ostatnim apdejcie wydali medale dla ludzi którzy grali w kałnter strajka >5 lat. Mam. Bardzo się z tego cieszę.

 

Jednocześnie, według tego co napisali na blogu, poprawili balans i fizykę broni. Z tego co zauważyłem obniżyli cenę skałta do 2 tysiaków.

 

NARESZCIE! PO PONAD DEKADZIE CZASU ODKRYLI, ŻE TO GÓ.WNO JEST ZA DROGIE.

Odnośnik do komentarza

No i po co będzie ktoś miał kupić klucz do skrzynki za eurosa jak za chwile każdy skin będzie po 0,03 ^^,

No dokładnie :D

 

Dla szansy dostania itema wartego kilka euro. TF2 ma tak od lat a widac klucze się sprzedają.

Ale kto to kupuje  ? idioci i nolajfy  ... bo normalny gracz tego nie kupi .

I jakie masz szanse na dostanie takiego unikatowego itema ? podobne jak trafienie 6 w lotka  czy jeszcze mniejsze ?

 

Skrzynki warto było otwierać  w pierwszym tyg   zaraz po updejcie   wtedy można było liczyć na wartościowe skiny   ....obecnie to desperacji tylko decydują się na otwarcie skrzynki licząc ze  bedzie tam coś konkretnego

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

 

(...)

Ale kto to kupuje  ? idioci i nolajfy  ... bo normalny gracz tego nie kupi .

(...)

 

 

Może ludzie z krajów gdzie nie zarabia się jak zwierzęta? Tam ważniejsze niż wydanie 2-3 dolców jest zaoszczędzenie odrobiny wolnego czasu. Oczywiście na wschodzie świata slavniggery rzucają się na te 2-3 dolce jak na pomarańcze.

 

Mówię jak jest.

Odnośnik do komentarza

Polacy widać nie doceniają jak śmieszną kwotą dla ludzi na zachód od nas jest $1 za kluczyk i inne pierdoły. Gdyby gry były w Polsce to mikrotransakcje by nigdy nie miały szansy przebicia bo nikt by tego nie kupował. W innych krajach to grosze tak małe, że oni nie widza nawet tych wydanych 2 euro na czapeczkę. Nie możemy więc oczekiwać, ze świat się nagle zlituje nad biednymi cebulakami i dostosuje swoje ceny do naszych jak ze bogatych realiów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.