Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Osoby chcące kupić BF4 na PS4 mogą się tym zainteresować: W ultimie BF4 na PS3 kosztuje 154.90 zł. Dodając do tego 39 zł za update, wersję na PS4 można mieć za 193.9 zł

 

http://www.ultima.pl/battlefield_4_pl_dlc/i13879/

 

W muve jest za 159 z darmową wysyłką: http://sklep.muve.pl/playstation-3/strzelaniny/battlefield-4-ps3/7153

 

EDIT: Zapomniałem doliczyć 6 zł za najtańszą wysyłkę z ultimy. A na allegro widzę, że to zorganizowana akcja z tą obniżką ceny :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To ja tez ocenie:

Killzone 7/10 meh zwykły shoter ale pieknie wygląda i multi fajne jak na razie ( działa)

Ac black flag 10/10

Bf4 1/10 bo na razie działa jak chce...

Resogun 8/10

Nfs rivals 9/10 mega zaskoczenie

Fifa 14 7/10 super ale brak nextgenowosci:)

Contrast 6/10

Odnośnik do komentarza

No to ja tez sobie po oceniam:

 

Killzone: Shadow Fall - next genowy wyglad, past genowy gameplay ze srednim klimatem i fabula 7/10

 

Battlefield 4 - next genowy wyglad, next genowy multiplayer...niedopuszczalne bledy, o zgrozo gra crashuje sie regularnie w singlu i multi, w takim stanie technicznym wogole nie powinna sie ukazac, moze za pol roku naprawia wiekszosc problemow, ale na dzis dzien to gramy we wczesna Bete :/ 2/10

 

Assassins Creed: Black Flag - past genowy wyglad podniesiony do wysokiej rozdzialki, past genowy gameplay, co smutne nawet Lod'y w tej grze pozostaly bez zmian, nadal na naszych oczach wyskakuja obiekty i znikaja postacie, zdecydowanie nie tego oczekuje od pozadnej konwersji na konsole nowej generacji...na szczescie gra ratuje sie klimatem pirackiej przygody i swoim ogromem 8/10

 

Need for Speed: Rivals - next genowy wyglad, past genowy gameplay bedacy polaczeniem Hot Pursuit i Most Wanted...ta gra rowniez tak samo jak BF potrafi sie crashowac co moim zdaniem jest niewybaczalne, i nie chodzi tu o jakas zwieche raz na tydzien ale regularne wywalki raz na godzine :/ 6/10 (bo po za wywalkami gra wyglada na ukonczona w przeciwienstwie do BFa 4)

 

FIFA 14 - past genowy wyglad podciagniety do wysokiej rozdzialki, next genowy gameplay i klimat. Masa nowych animacji, w koncu zywa publika robia niesamowity klimat, miejmy nadzieje ze wizualia szybko dogonia miodnosc rozgrywki. 8/10

 

Call Of Duty: GHOST - past genowa oprawa w wysokiej rozdzialce z kilkoma bajeranckimi efektami, past genowy gameplay. Ale za to zarowno multi jak i singiel smigaja bez zajakniecia. O CODzie mozna mowic wiele rzeczy, ale na pewno nie mozna mu zarzucic niedopracowania i bledow ktorymi wypchany jest BF 4. 8/10

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

Za bardzo nie orientuję się w nadchodzących grach na PS4. Konsolę planuję kupić najwcześniej w marcu ( może lutym ). Jakie must-have-y byście zaproponowali? 

Lubię wyścigi więc na pewno Drive Club ale w stylu Forza Horizon nawet bardziej mi odpowiadają. Wiedźmin 3 tylko to później a i tak pewnie na PC będę grał. BF4 też na PC ( wolę mysz ), Destiny też ma być podobno na PC, jrpg ostatnio mnie nudzą, potrzebuję akcję ( chyba że aRPG ) dla samej fabuły wolę książkę. Kurcze wszystko na PC, dopiero jak to napisałem to nie wiem czy w ogóle potrzebuję konsolę  :woot: , a 55 calowy Sony już kupiony.

Odnośnik do komentarza

Moje oceny:

- Killzone: SF 8,5/10

- Resogun 10/10 ( w skali gier z cyfrowej dystrybucji) oraz 6/10.

 

KZ:SF:

Na + grafika, która ryje beret, powoduje opad szczęki i niszczy oczy; momenty w tej grze są niezłe; wykorzystanie funkcji duala4 (głośniczek, panel dotykowy); pograłem godzinę w multi, ale takiej radochy to nie przeżywałem od czasów America's Army; długość gry - mi przejście zajęło 15h na normalu; płynność gry - tego oczekuje po tej generacji - maksymalna rozpierducha, na ekranie 15 wrogów i nic nie tnie, nie skacze, nie przycina - bomba!

 

Na - długość rozdziałów to kpina, ale jeszcze większą kpiną są checkpointy, które nijak się mają do loadingów ( chodzi o to, że jak mam checka i zakończę grę, to nie jest powiedziane, że po loadingu zacznę od tego samego miejsca - trzeba się "wstrzelić" w przejście sekcji w rozdziale - każdy rozdział ma po kilka sekcji). Gdyby nie te wady to dałbym przynajmniej 9/10 - jestem fanem uniwersum, ale i tak wypada lepiej od 1 i 3. Do poziomu 2 nie dochodzi, niestety.

 

Resogun:

Na + uwielbiałem SS:HD, uwielbiam i Resoguna; piękna, wspaniała, cudowna oprawa, miliony eksplozji na ekranie, nic nie tnie, nic nie zwalnia, cudo technologiczne

 

Na - w niecałą godzinę skończyłem grę za 60 zł, co prawda na easy, co prawda za darmo, ale sam fakt. :D

Odnośnik do komentarza

Granie w resogun na easy to psucie sobie zabawy na własne życzenie :]

Zaraz psucie. Grę można przechodzić na różnych poziomach trudności. Akurat tego typu "strzelanki" od zawsze mają wyżyłowany poziom trudności. Poza tym tak bogate leaderboardsy jak w tej grze, tylko i wyłącznie zachęcają, do poprawiania swoich wyników.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...