Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.03.2018 o 07:14, Horban napisał:

Szukam gry dla dwóch osób na dwa pady na jednej konsoli. Chciałbym pograć wspólnie z córką, córka ma 7 lat. Co oprócz Diablo 3 możecie polecić?
Wiem że teraz w marcu ma wyjść The Way Out które jest stworzone do grania zespołowo.

To o dwoch braciach mozna w coopa? Bo chyba prosta byla.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam,  Brothers: A Tale of Two Sons to całkiem dobra gra na początek do coopa w którą można grać na jednym padzie. Uczyłem swoją dziewczynę obsługi pada na przykładzie tej gry

 

Poza tym możesz sprawdzić Overcooked, chociaż nie wiem jak córka zniesie presje czasu (ja jako dziecko nienawidziłem takich rzeczy xD )

Odnośnik do komentarza

Oba tytuły to troche gorsze wersje swoich swietnych poprzedniczek. Przeszedłem obie gry, ale z racji wiekszego uwielbienia dla świata post-apo niż kosmicznej opery, bralbym F4.

 

Nie kojarze problemow technicznych sprzed ponad pół roku. 

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.03.2018 o 17:28, triboy napisał:

Fallout 4 czy ME Andromeda? Jak teraz wygląda sytuacja ze stroną techniczną tych gier? Dalej są glitche, bugi i inne syfy?

 

Pomijam kwestię poziomu samych gier, bo w F4 nie grałem, ale co drugiej części posta : w ME bugi nadal są, w większość nie przeszkadzające jakoś znacznie w grze (choć parę razy się zaklinowałem postacią w jakimś kącie i chwilę mi zajęło, zanim się wydostałem lol), ale w pierwszych ~15h ze dwa razy mnie zwyczajnie wyje.bało do menu konsoli (dobrze, że autosave'y są często). 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Takie pytanko. Chcę sprzedać Bloodborne za 50pln i napisał do mnie koleś czy nie jestem zainteresowany wymianą za Destiny 2. W jedynkę nie grałem. Bloodborna mam z plusa. Pytam czy warto, bo kojarzę, że D2 w porównaniu z 1 jest troszkę słabsza, a nie wiem czy jakoś ją rozbudowali.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, triboy napisał:

Takie pytanko. Chcę sprzedać Bloodborne za 50pln i napisał do mnie koleś czy nie jestem zainteresowany wymianą za Destiny 2. W jedynkę nie grałem. Bloodborna mam z plusa. Pytam czy warto, bo kojarzę, że D2 w porównaniu z 1 jest troszkę słabsza, a nie wiem czy jakoś ją rozbudowali.

 

śmiało mogę Ci polecić, a w szczególności jak nie grałeś w jedynke

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W przypadku Destiny 2 pozostaje jednak kwestia dodatków, bo bez nich nie będziesz mógł uczestniczyć w części zadań do wykonania. Poza tym chyba w maju pojawi się drugi dodatek, więc dojdzie jeszcze więcej rzeczy, w których nie będziesz mógł uczestniczyć. Generalnie Destiny 1 i 2 bez dodatków, które kupujesz osobno jest trochę kiepskim pomysłem, bo zostajesz ograniczony, a jak Ci się spodoba, to jedynym wyjściem będzie kupić dodatek lub przepustkę sezonową w sklepie za pełną cenę. Aczkolwiek żeby zobaczyć główny wątek fabularny, to podstawka wystarczy. Oczywiście nie zobaczysz, co dodali w dodatku, ale akurat tam fabuła jest znikoma.

Odnośnik do komentarza

Tak jak wyżej pisali... Jeśli Destiny 1/2 to tylko z dodatkami. Jeśli nie grałeś w Destiny to warto kupić jedynkę dla samej fabuły, natomiast Destiny 2 jest na pewno lepsze wizualnie, ma kilka udoskonaleń w stosunku do jedynki, ale mnie osobiście bardziej podoba się fabuła Destiny.
Gra jest shooterem MMO więc fabuła to tylko wstęp do gry. Proponuję pobrać demo i sprawdzić czy ci się widzi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nioh czy The Surge? 

To pierwsze bardziej ciągnie mnie settingiem i klimatem, choć pamiętam że grając kiedyś w alfę dostawałem takie wciry, że wymiękłem. Demko The Surge sprawia wrażenie bardziej przystępnego, ale ogólnie jakoś to "mniej ciekawsze" dla mnie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.04.2018 o 11:27, Frantik napisał:

Nioh czy The Surge? 


Wiem, że już "po ptokach", ale ja przewrotnie polecę The Surge - dla mnie chyba największe zaskoczenie 2017 i jeden z tytułów, które będę miło wspominał.
Podobnie jak u Ciebie, tak i mnie ze względu na klimat bardziej interesował Nioh, a Alpha i Beta skutecznie utwierdziły mnie w konieczności zakupu premierowego.

The Surge miałem w głowie, ale zdecydowanie "na później" (czyli cena w granicach 50zł).
Kupiłem gierkę Team Ninja, trochę pograłem, ale chyba zbiegło się to z jakimiś innymi zakupami, bo jakoś tak bez żalu porzuciłem w trakcie i do tej pory nie wróciłem.
The Surge natomiast znalazłem gdzieś za 80zł, odpaliłem i wsiąkłem na maxa, wbijając nawet platynkę, a później także 100% w DLC - super gierka i bardzo fajny "souls-like".

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Godzinę temu, Rudiok napisał:

Forumku, jako że mi lewą rękę w gips wpakowano a Netflix po jakimś czasie się nudzi, co możecie polecić do grania jedną ręką (prawą)? Kojarzę jedynie gry od Telltale i Life is Strange. 

Turóweczki. Myślę, że XCOMy i Valkyria Chronicles są do ogrania jedną ręką. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.