Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pajda napisał:

Wyszły jakieś "chodzone" bijatyki a`la fighing force lub gekido na ps4/xbox?

Tutaj masz składankę Capcomu

 

To jest fajne, ale nie wiem czy jest na jakiejś konsoli oprócz switch'a, bo na pc'ta jest na bank.

 

Tu masz kilka gierek tego typu.

 

Edytowane przez Strife
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Chciałbym zakupić kilka gier na ps4, najchętniej używanych. Czy któraś z podanych gier zawiera jakiś jednorazowy kod na dodatkową zawartość, która mnie ominie jeśli nie kupię nówki ( bądź też, gdy jej właściciel nie wykorzystał go, w co wątpię :D )?

 

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy 2.0

DARK SOULS TRILOGY pl

Wiedźmin 3 GOTY pl

Horizon Zero Dawn Complete Edition pl

God of War 3 pl

Spyro: Reignited Trilogy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakiś dobry arcade racer polecicie? Dzisiaj trochę musnąłem remaster Burnout Paradise, ale... sorry, to jest Burnout tylko z nazwy. Ta otwarta mapa, konieczność zasuwania po całym mieście, żeby zacząć zadanie i brak normalnych (w sensie prostych, otoczonych bandami) tras w trakcie jazdy według mnie kompletnie zabija dynamikę znaną z poprzednich części, gdzie po prostu zaczynałeś wyścig i zap*erdalałeś przed siebie nie martwiąc się o to czy przegapisz jakieś skrzyżowanie / skrót do celu. Tak się zastanawiam nad The Crew 2, ale widzę że jakichś super ocen ta gierka nie zgarnęła :dunno:

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Nie no jak sie szuka namiastki Burnouta czy innego "arcade" to DC raczej nie przyciągnie na dłużej, gra jest mocno jednak osadzona w realizmie i gdzieś tam balansuje między arcade a pól simem w stylu Forzy Motosport na asystach, ale generalnie jest przyjemna, odpowienio wymagająca i potrafi wyglądać zjawiskowo (na pewno nie warto zrażać się pierwszym kiepskim wrazeniem podstawki bo słabe fury, słoneczna pogoda nie robią odpowiedniego wrażenia) także warto na pewno sprawdzić. 

 

11 godzin temu, Square napisał:

Najlepsze to pewnie DriveClub i WipEout Omega Collection.

 

Najlepsze bo praktycznie jedyne :kaz: W sumie oprócz tego to jeszcze NFS Rivals trzyma poziom z tych bardziej arcadeowych

 

 

Odnośnik do komentarza

Smuteczek w takim razie. Cały czas próbuję polubić Burnout:Paradise, ale no po prostu ta gra mi na to nie pozwala i chyba ją w końcu oleję. Już nawet nie liczę ile razy przegrałem wyścig tylko przez to, że pojechałem nieco inną trasą niż rywale (mimo, że zasuwałem na full-speedzie bez żadnej kraksy). Open world w wyścigach to największy bullshit ever. I skoro w temacie arcade-racerów jest taka bieda to rozważam jednak zakup jakiejś symulacji.

 

Driveclub, Project Cars 2 czy GT:Sports? 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
13 godzin temu, Josh napisał:

Open world w wyścigach to największy bullshit ever

 

Wiesz co zależy jak jest zrobiony, bo jednak można fajnie zapełnić świat (chociaż trochę cierpią trasy wtedy, cięzko pogodzić dobry design trasy i otwarty świat) i do tego fajnie to jest zgrane z tym jak bierzesz nową furkę i cisniesz 450km/h po autostradzie, dla mnie to często esencja gry o samochodach ale potrafi znudzić chociaż ale poprzednie NFSy od Criterion były dobre mimo open worldu (Hot Pursuit i Most Wanted) czy cała seria Forza Horizon, ale rozumiem Cię - mi też BP nie podszedł. 

13 godzin temu, Josh napisał:

Driveclub, Project Cars 2 czy GT:Sports? 

 

No jak nie lubisz simów to tylko DC. 

Odnośnik do komentarza

Jestem strasznym lamusem w temacie ścigałek, ale akurat Burnouty uwielbiam, a BP trzykrotnie splatynowałem nawet :D
W sumie jeszcze NFS Most Wanted, które osobiście nazywam "Burnout Paradise 2" też mi bardzo podeszło.
A ostatnio nawet NFS Payback całkiem mi się podobał, więc chyba mi open-world w ścigałkach nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, _Be_ napisał:

 

Wiesz co zależy jak jest zrobiony, bo jednak można fajnie zapełnić świat (chociaż trochę cierpią trasy wtedy, cięzko pogodzić dobry design trasy i otwarty świat) i do tego fajnie to jest zgrane z tym jak bierzesz nową furkę i cisniesz 450km/h po autostradzie, dla mnie to często esencja gry o samochodach ale potrafi znudzić chociaż ale poprzednie NFSy od Criterion były dobre mimo open worldu (Hot Pursuit i Most Wanted) czy cała seria Forza Horizon, ale rozumiem Cię - mi też BP nie podszedł. 

 

No jak nie lubisz simów to tylko DC. 

 

Kwestia podejścia. Ja lubię minimalizm i prosty gameplay, bez żadnych udziwnień. Dajcie mi dobry model jazdy, szybkie auta i wymagające, ale otoczone bandami trasy (tak żebym mógł się skupić na jeździe i masterowaniu zakrętów, a nie na gapieniu się na mapkę i kombinowaniu gdzie mam skręcić) i... jestem kupiony. Podobne odczucia mam co do innych produkcji.  Gry zawsze będą ograniczone pewnymi zasadami, a open world to tylko mydlenie oczu i niepotrzebne rozwadnianie rozgrywki - dla mnie, natomiast rozumiem że inni gracze potrzebują chociaż takiej namiastki swobody jaką daje elektroniczna rozrywka i że samo śmiganie po otwartym świecie sprawia im masę frajdy. Btw, Hot Pursuit to chyba jednak nie był open world, bo pamiętam że cholernie dobrze się przy nim bawiłem :cool2:

 

 

 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...