Skocz do zawartości

Gry na PSN


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak to było w dziale PS3, tak myślę, że i tu przyda się jeden wspólny temat dla gierek z PSN, bo wątpię, żeby wszystkie tego typu gry potrzebowały osobnych tematów. Najwyżej jak o jakieś gierce będzie się więcej mówić, to moderatorzy/admini stworzą dla niej osobny temat i tam przeniosą dyskusje.

 

I na początek trailer Galak-Z:

 

Plus wygląda na to, że Fornite (od Epic) dalej powstaje:

YvbOBtP.png

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Pavilion przypomina o sobie paczką screenshotów, oficjalna strona zapowiada nowe informacje wraz z targami Tokyo Game Show, które zaczynają się za tydzień. Czekacie na czwartoosobowe doświadczenie na PS4 i PS Vita?

Czwartoosobowe? Zaraz mu napiszę komentarz, że zrobił głupi błąd. A takiego! Twórcy, Visiontrick Media, właśnie tak nazywają swój tytuł. Perspektywa "czwartej osoby" ma być manipulacją otoczeniem poprzez rzut izometryczny, dzięki czemu pomożemy bohaterowi przemierzać przepięknie zaprojektowany świat.

 

screeny

http://www.ps3site.pl/nasyccie-oczy-przed-konkretniejsza-zapowiedzia-cudnego-pavilion/166388#more-166388

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Escape Plan to specyficzny tytuł dla specyficznego odbiorcy - można się zrelaksować, wystawić na próbę zręczność i logiczne myślenie, a touchpad w PS4 fajnie urozmaica rozgrywkę. No i gra została stworzona w takiej oprawie, że po przenosinach z PSV na PS4 tylko zyskuje i naprawdę wygląda fajnie na dużym LCDku. Zalecam na sesyjki z partnerką - u mnie przetestowane i działa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak Wam się Don't Starve podoba ? Przyznam się, że w ogóle nie wiedziałem czego się spodziewać a jestem miło zaskoczony. Coś innego w końcu a gra wydaje się na dość złożoną i głęboką. I ta graficzka! Uwielbiam taki styl. Bankowo spędzę z nią trochę czasu.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Dont Starve rewelka, przed premierą obejrzałem odcinek walkthrough 2 pierwszych dni na YT i byl super klimacik, wiec od razu sie rzucilem jak tylko sie pojawiło na pss.

MAVEK, interakcje z potencjalnie grożnymi zwierzętami to jest ostatni recz jaką chciałbyś robić na początku tej gry ;)

 

Ja po przeżyciu  8 dni nie zdążyłem zapalić ogniska i mnie ciemność zjadła ;] potem zginąłem jeszcze ze 2 razy, teraz juz ide grubo.

 

Gra ktoś w to troche więcej? Bo chętnie wymieniłbym się spostrzeżenami. W sumie móglby powstać osobny temat o tej grze.

 

To tak, co cennego ja wywnioskowałem:

- łatwy sposób na króliki: [wymagana łopata] stawiamy pułapkę nad norą a norę wykopujemy, królik (jeśli był w środku) wyskoczy wprost do pułapki.

- Króliki wcale nie są takie "sycące", zauwazyłem, że pieczona marchewka całkiem nieźle zwalcza głód i jest łatwiejsza w przygotowaniu.

- nie gońcie ptaków i królików bo raczej ich nie dogonicie, od tego są pułapki.

- wszystko jest lepsze po upieczeniu :)

- żarcie trzymane dłużej w kieszeniach się psuje i po spożyciu takowego obniża nam wkaźnik "mózg".

 

Właśnie ten wskaźnik mózgu jest troche zagadkowy, czasami spada tak nisko że mam zwidy i obraz faluje, by potem wrócić do normy. Niekoniczenie jest to powiązane z wskaźnikiem głodu. Zauważyłem że zrywanie kwiatów poprawia nastrój :).

 

To tyle na teraz. Wbrew pozorom gra jest mocno rozbudowana, po pierwszych dniach kiedy to tylko wycina się choinki i zrywa trawę moża odnieść mylne wrażenie. Jak juz postawiłem 2 maszyny do upgrade'ów to widać ile tam jeszcze jest rzeczy do zbudowania, i oczywiście te lepsze wymagają bardziej unikalnych materiałów = koniczność dalekich wycieczek i eksploracji = większe zagrożenia.

Dla mnie hicior, odstawiłem killzona i NFS i teraz tylko DontStarve, a czas przy nim ucieka bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza

Właśnie! Zapomniałem o tym napisać, bo teraz zauważyłem że noc się mocno skróciła, wiec pewnie panuje lato a widzialem na trailerze śnieg ^^. Faktycznie może być nieźle. A porad wole nie czytać, za łatwo, chyba ze takie co samemu ktoś odkrył, większy fun, w koncu to survival ;P

 

ps. ten poradnik jest mega ;] ale za bardzo kusi, zapoznalem sie tylko z tym co naocznie spotkalem w grze.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

No mnie także gra nieźle zaskoczyła, nie tego się spodziewałem. Ja aktualnie po kilku zgonach staram przygotować się do zimy, postawiłem 3 pola i przesadziłem mnóstwo krzaków z jagodami kolo swojej bazy wylotowej. Wydaje mi się rozsądne mieć główny obóz. Z jedzeniem nie mam problemu, bo krzaków mam mnóstwo, tylko musze lodówkę zrobić ale nie mogę znaleźć jednego elementu, a zima ponoć ciężka jest bo nic nie rośnie. Gorzej z psychiką, szukam ciągle kwiatów i jem zielone grzybki :D

 

Jak pisałem, jestem milo zaskoczony ta grą

 

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

He, mam wianek ;]

 

Właśnie też teraz stawiam coś na wzór obozu, bo tak to koczowałem cały czas, moze troche za długo, mam jakis 9 dzien teraz.

 

Napotkałem Worm Hole i sie bałem tam wskoczyć, potem jak już się na to zdobyłem okazało się ze to teleport :) wywala daleko w inną część mapy, dobre miejsce na obóz, mozna szybko skoczyć w inny rejon po zasoby... oczywiście wpadłem na to jak już zacząłem sie budować gdzie indziej... ale chyba sie przeniose, w sumie postawiłem tylko 2 maszyny do upgreadów ;]

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.