Skocz do zawartości

EUROBASKET 2013


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Już w środę rusza Eurobasket w Słowenii, Polaków oczywiście nie zabraknie. Kto będzie śledził mecze ? Wszystkie mecze pokaże Polsat Sport, a o streamy w necie nie będzie trudno ;)

 

Ja po cichu liczę na sukces naszej reprezentacji. Skład mamy mocny i wszechstronny, w zasadzie można powiedzieć, że kompletny, przymykając oko na małe szczegóły. W końcu mamy trenera z prawdziwego zdarzenia, co też powinno nam pomóc. Wszystko będzie siedziało w głowach, jak się nie obsr.amy to będzie dobrze.

 

Polecam też jutrzejszy numer magazynu MVP, można się rozeznać w całym turnieju.

Odnośnik do komentarza

Już w środę rusza Eurobasket w Słowenii, Polaków oczywiście nie zabraknie. Kto będzie śledził mecze ? Wszystkie mecze pokaże Polsat Sport, a o streamy w necie nie będzie trudno ;)

 

Ja po cichu liczę na sukces naszej reprezentacji. Skład mamy mocny i wszechstronny, w zasadzie można powiedzieć, że kompletny, przymykając oko na małe szczegóły. W końcu mamy trenera z prawdziwego zdarzenia, co też powinno nam pomóc. Wszystko będzie siedziało w głowach, jak się nie obsr.amy to będzie dobrze.

 

Polecam też jutrzejszy numer magazynu MVP, można się rozeznać w całym turnieju.

 

Jaki dramat w pierwszej połowie, Gortat jako jedyny cokolwiek gra, ale i tak gra zle, 0/5 z wolnych, trojki nic nie wpadaja, w obronie tragedia. Czyzby jak to w przypadku naszego kraju im mocniej napompowany balonik tym szybciej i brutalniej peka ?

Odnośnik do komentarza

Rozgrywający od lat są naszą najbardziej bekową formacją, Kelati to samo, wygląda jakby prosto ze statku z afryki go puścili i na głodzie nie mógl dorzucić do kosza. Wygląda to momentami jak nasza kadra piłkarska, dostają piłkę i zero pomysłu, podamy Gortatowi może coś zrobi, a jak nie to je*niemy trójkę. Wyglądamy na drużynę w stylu Mike'a D'Antoniego - live by a three, die by a three.

Odnośnik do komentarza

Ooo dżizas , ale to źle wyglądało. Rozyebali nas w każdym aspekcie, robili po prostu co chcieli. Trzeba dziękować Bogu, że w 4. kwarcie Gruzom nie wyszedł im ten alley-oop od tablicy, bo to byłoby ośmieszenie na cały świat, cały internet by od tego huczał.

 

Szanse jeszcze nie są przekreślone, ale jak nie poprawimy każdego szczegółu, który kulał w tym meczu, to nie wygramy nic, dosłownie, nawet jednego meczu.  Jak zagramy tak z Hiszpanią, albo Słowenią to mecz może wyglądać jak USA-Nigeria na Igrzyskach. No i dzisiejszy mecz trochę dobitnie pokazał, że jak Gortat i Lampe grają słaby mecz to nie istniejemy.

 

Szkoda, bo liczyłem, że dobrze wejdą w ten turniej.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Koszykówka to drugi najbardziej popularny sport w Europie, tylko w Polsce jest jak zwykle na odwrót i wygrywa przebijanka. Ciekawe ile osób, którzy nie interesują się koszykówką wie, że Lampe gra w Barcelonie i że jest jednym z najlepszych zawodników w Europie ;]

 

Dzisiejszy mecz oglądałem po kryjomu w kancelarii :potter: Nie dało się tego oglądać, co za nędza... Jak nie wygrywa się z takimi cyganami, to zaczynam się bać, co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza

Koszykówka to drugi najbardziej popularny sport w Europie, tylko w Polsce jest jak zwykle na odwrót i wygrywa przebijanka. Ciekawe ile osób, którzy nie interesują się koszykówką wie, że Lampe gra w Barcelonie i że jest jednym z najlepszych zawodników w Europie ;]

 

Dzisiejszy mecz oglądałem po kryjomu w kancelarii :sorcerer: Nie dało się tego oglądać, co za nędza... Jak nie wygrywa się z takimi cyganami, to zaczynam się bać, co będzie dalej.

A przypomnij jaki jest ten pierwszy w Europie i na świecie, bo zapomniałem. Ten hejt na piłkę nożną w wykonaniu sportowych hipsterów jest trochę smutny.

 

Specjalnie przyjrzałem się historii ME żeby zobaczyć jakie to wielkie sukcesy odnosi polska reprezentacja i owszem, na 3 ostatnich turniejach Polska była obecna (czy to już sukces, dla którego miliony Polaków powinny przestać interesować się piłką nożną ?), z tym, że w 2009 jako gospodarz. Biorąc pod uwagę, że ME w koszu odbywają się co dwa lata i że ze względu na powiększenie liczby uczestników, a co za tym idzie łatwiejsze eliminacje, są spore szanse na awans na kolejne futbolowe ME oraz to, że na każdym z tych 3 eurobasketów byliśmy w ogonie stawki, to nie widzę jakoś tej przewagi nas piłkarzykami.

 

W ogóle co to za rozumowanie "łolaboga głupie polaczki jarajo się piłko, jak nasi nigdy mistrzami świata nie byli, wszyscy powinniśmy przeżywać X czy Y". Tak, najlepiej wynajdźmy sobie jakiś niszowy sport, który uprawiają ze 3 nacje na świecie i kochajmy go nie za to, że jest fajny, tylko za to, że Polacy wymiatają.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tokar, ale o jakim Ty sporcie mówisz na końcu posta? Generalnie, zacząłeś od historii koszykówki, poprzez obronę piłki nożnej, doszedłeś do jakiegoś paplania o Bóg wie czym. O co Ci kaman w ogóle ?

 

Piłka nożna w Polsce to kompletne dno i dziwi to, że jest tak nagłośniona medialnie i jest wokół niej tyle szumu. O to nam tutaj chodziło w tym temacie.

 

A jak już patrzysz w historię polskiej koszykówki to weź pod uwagę, że na 3 polskich eurobasketach przegrywaliśmy nieznacznie kluczowe spotkania. Nie było to tak jak w przypadku piłkarzy na imprezach począwszy od MŚ w 2002 roku, że oddawaliśmy spotkania i byliśmy bezradni.

 

Nie zrozum mnie źle, lubię piłkę nożną, ale drażni mbie ten niski poziom, jaki prezentuje nasz kran w tej dyscyplinie sportu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tokar, ale o jakim Ty sporcie mówisz na końcu posta? Generalnie, zacząłeś od historii koszykówki, poprzez obronę piłki nożnej, doszedłeś do jakiegoś paplania o Bóg wie czym. O co Ci kaman w ogóle ?

 

Piłka nożna w Polsce to kompletne dno i dziwi to, że jest tak nagłośniona medialnie i jest wokół niej tyle szumu. O to nam tutaj chodziło w tym temacie.

 

A jak już patrzysz w historię polskiej koszykówki to weź pod uwagę, że na 3 polskich eurobasketach przegrywaliśmy nieznacznie kluczowe spotkania. Nie było to tak jak w przypadku piłkarzy na imprezach począwszy od MŚ w 2002 roku, że oddawaliśmy spotkania i byliśmy bezradni.

 

Nie zrozum mnie źle, lubię piłkę nożną, ale drażni mbie ten niski poziom, jaki prezentuje nasz kran w tej dyscyplinie sportu.

 

A mnie nie dziwi - są w niej w PL największe pieniądze, ogląda ją najwięcej ludzi, gra w nią najwięcej ludzi.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, trzeba zacząc od tego, dlaczego ludzie ogładają ten szajs, skoro jest dużo lepszych pod każdym względem lig w Europie, które są tak samo dostępne w tv.

 

Ostatni argument, czyli to, że gra w nią najwięcej ludzi mnie przekonuje, bo to wspaniały sport. No i najłatwiejszy do ogarnięcia dla samouka. Mało który chłop choć trochę nie potrafi grać w piłkę nożną :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.