Skocz do zawartości

EUROBASKET 2013


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Buhehehe to by było na tyle, można wrócić do codzienności i nie oglądać dalej. 

 

fakt.zenada.jpg

 

Wielkie gwiazdki kur*a, Lampe (porzypominam super gwiazda z FC Barcelona) nie potrafi trafic wolnego, konczy mecz 6/19, Gortat 2/7 totalnie bez podań, naprawdę nikt tam nie zauważył do tej pory, że Gortat NIE UMIE grać tyłem do kosza i nigdy nie będzie umiał ? Ale po co pick&rolla zagrac jakiegokolwiek z Gortatem.

Odnośnik do komentarza

Wielkie gwiazdki kur*a, Lampe (porzypominam super gwiazda z FC Barcelona) nie potrafi trafic wolnego, konczy mecz 6/19, Gortat 2/7 totalnie bez podań, naprawdę nikt tam nie zauważył do tej pory, że Gortat NIE UMIE grać tyłem do kosza i nigdy nie będzie umiał ? Ale po co pick&rolla zagrac jakiegokolwiek z Gortatem.

Kilka razy próbowali zagrać pick&rolla, ale Czesi nawet nieźle bronili... Inna sprawa to te wolne - tam przegraliśmy mecz. A i (pipi)owe przekazania w obronie też nie pomogły.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Dobrego pick&rolla nie da sie obronic, no ale czego oczekiwac jak mamy szubarge i koszarka na rozegraniu. CZemu Ignerski zszedł z parkietu po serii chyba 9 pktów z rzędu nie wiem, dobrze, że Lampe wszedł przegrać nam ten mecz. Najlepsza dwójka pod koszem w EU my ass, pokarał nas jak dzieci Vesely, które ma średnie z 2 sezonów w NBA na poziomie 3 pkt i 3 zb :teehee: Od razu mi się kojarzy Euro 2012 - dobre losowanie grupy, dobrze przygotowania, atmosfera w druzynie, analizy jakie to my mamy mocne niektore pozycje, potem mecz otwarcia, mecz o zycie i mecz o honor, tylko ze tu beda jeszcze 3 mecze o honor. 

Odnośnik do komentarza

kÓrwa jak patrze na Koszarka, Szubargę i Ignera to mnie krew zalewa. Ostatni chociaż dobrze dziś rzucał ale co z tego jak to techniczne gÓwno które w obronie nic nie gra (serio difens plecami?SERIO)?

Najlepszym asem jest i tak bezapelacyjnie Koszarek. Kórwa jak on kaleczy tę grę to aż śmieszne. Rozgrywający który rozegrać nie umie, piłka parzy, cały czas jeden ruch a w dodatku gra jakby był ślepy. Zapomniałem powiedzieć, że do kosza trafi jak mu drabinę podstawią. Z tego kÓrwa gamonia już i tak nic nie będzie to już lepiej niech Kelati rozgrywa. Bo co nam po Lampe i Gokarcie (i tak gra bagno) jak nikt im nie poda.

I TAK NAJWIEKSZA BEKA Z PISMAKÓW

"NAJSILNIEJSZA REPRA DAMY RADE" "GOKART GRA WYGRAMY" "POLISZ HAMER WRESZCIE PORZUCIŁ FOCHA I ZASZCZYCI POLSKA REPRE SWOJA OSOBO WYJDZIEMY Z GRUPY EUROBASKET NASZ - SZANSA NA BRAZ"


Kreciki nas rozje.bały. Weselny który rzucać nie umie robi z nami co chce. O braku pomysłu na grę to już w ogóle nie wspomnę.

Edytowane przez asfalt
Odnośnik do komentarza

Też uważam, że największy problem nasz to rozgrywający na poziomie 4 ligi rumuńskiej, którego główna rola to kozłowanie za połowę i przekazywanie piłki dalej, tak to i ja mógłbym grać bo umiem kozłować i podawać. Może i mamy na papierze (zupełnie jak nasi piłkarze) dobrych wysokich, ale nie od dzis wiadomo, że bez dobrych podań to i Dwight Howard nie daje rady. Jak się spodziewałem taktyka live by a 3 die by a 3 nas pognębi. Ale resztę meczów zagrają na luzie to będzie lepiej, spadniej z nich presja :potter:

Odnośnik do komentarza

(pipi)a, nie chce mi się o tym gadać nawet, naprawdę w nich wierzyłem i myślałem, że wywalczymy awans do MŚ.

 

Lampe i Gortat są rzekomo najlepszym podkoszowym duetem tuch mistrzostw. No to już Czesi i Gruzaki pokazali, że jednak nie.

 

No i nie da się ukryć, mamy tragicznych rozgrywających. Nie wiem nawet, czy nie najgorszych na turnieju.

 

Jakiś pozytyw na razie ? Ponitka. No ten chłopak to istna bomba energii na boisku, popełnia błędy, ale jest po prostu wszędzie, wręcz gryzie parkiet.

Odnośnik do komentarza

Pompowanie przez media. Lampe jeszcze coś tam pokazuje ale naprawdę Gokart ma być liderem?

1. Typ już nie istnieje w TRAGICZNYM suns

2. większość punktów to był wynik pracy Nasha

3. Zadziera nosa

4. Focha (vide ubezpieczenie z NBA)

5. Gra bagno (po prostu bez innych dobrych zawodników typ nie istnieje)

6. ma 213 i nie potrafi skakać? Średnia skoku dosiężnego u niego to jakieś2 centy. Typ od Orlando zapomniał co znczy DIFENS.


Szczerze mówiąc dla mnie pozbycie sie MG byłoby tylko na plus. Typ jest wartościowy tylko jeśli chodzi o młodzików.


Typ może być podręcznikowym przykładem jak sodówa spier.doli karierę. Wymieniłbym Żyda na każdego z 93' (Karnowski, Ponitka, Niedźwiedzki) który mimo, że nic sobą nie reprezentuje to chociaż wie o co chodzi! I chÓj mnie obchodzi, że Bonitko, czy Niedźwiedź to nie ta pozycja - i tak są lepsi

Edytowane przez asfalt
Odnośnik do komentarza

Karnowski daje radę, a jego występy na tym Eurobaskecie może nie byłyby hitem, ale zaprocentowałyby na przyszłość.

 

Oprócz padliny Gortata nie da się zauważyć słabej gry Waczyńskiego w obronie. Łysy z Czech wsunął mu wczoraj w końcówce 2 tróje i zbiórkę w ataku. W meczu z Gruzem też jakiś chłop wbiegł mu 2 razy za plecy. No i pchają go na boisku jak lalkę. Ten typ w ogóle był kiedyś na siłowni ? Przecież on od dwóch lat wygląda tak samo...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...