Skocz do zawartości

Animal Crossing: Let's Go To The City


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem ba nawet dalej gram mam na koncie jakieś 820 godzin i zero nudy. Jeśli chodzi o porównanie do innych części to jest bardzo rozbudowana choć  przy Wild World może się wydawać inaczej bo mało względem niej tam dodali. W sumie jest to część od której zaczynałem i mogę powiedzieć że jest chyba najbardziej czasochłonna przy Population Growing gdzie mam 200 godzin i 415 mebli tu mam ich ponad 700 przy 800 godzinach gry. Myślę że jest to dobra część z perspektywy czasu ale przy New Leaf wszystkie poprzednie są ubogie. Do tej części mam sentyment ze względu że to moje pierwsze AC.

Jeśli o serie chodzi to jest moja ulubione obecnie którą z niesamowitym zacięciem ogrywam. Szkoda że  wersja na n64 nigdy na zachodzie się nie pojawiła ale fakt wersja GC to konwersja + dodatki ale jednak chciałbym zobaczyć jak to się wszystko rozbudowywało. Seria bardzo relaksuje jest przyjemnym kawałkiem kodu. 

Jedyna wada to Guliver przy tak długim czasie gry nie widziałem ufo ani razu wiem jest sposób by go złapać ale ... eh. 

Liczę na sensowne rozbudowanie serii na wii u bo dla tej gry miedzy innymi kupię ta konsolę.  A tak po krótce to : AC:NL>>ACCF>>ACPG>>ACWW :) nie liczę wersji z n64 bo wiadomo nie było jej na zachodzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

U Nooka pracuje się tylko na początku potem jest swoboda. Chyba 5-7 zadań i koniec.

Powysyłaj listy do mieszkańców z prośbą o owoce a potem to już z górki, tylko pamiętaj by codziennie pisać bo nie zawsze dostaniesz owoc kokosy będą na plaży także też zalecam spacer ( morze wyrzuci).

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

kokosów to jeszcze nie widziałem :P ogólnie to w to nie gram już zbytnio, jeno paczę jak luba pyka (uzależniła się). jedyne co robi to łowi, szuka robaków i to wszystko sprzedaje. nawet miasta już nie odwiedza bo nic tam nie ma ciekawego :P Oprócz genialnych występów tego komika, miszcz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przykro mi ale wii connect 24 jest wyłączone, już nawet wiadomości nie wyślesz Nintendo wysyłało maila z podziękowaniami jakiś czas temu. A łączy się prosto wchodzić do bramy zagadujesz do tego po prawej i tam tez jest opcja dodawania friend code, jak chcesz by ciebie odwiedzili otwierasz bramę i czekasz gra poiformuje o nowym przybyszu no ale to już nie aktywne jest. Na Wii tylko sklep jest aktywny ale pewnie tez już nie długo.

Odnośnik do komentarza

Wysyłaj listy z prezentami najlepiej ja tak dostałem wszystkie rodzaje po za kokosami które spotkać można na plaży czasami jak morze wyrzuci. Najłatwiejszy sposób slji swoje natywne owoce a w zamian dostaniesz coś od losowego mieszkańca tylko pamiętaj by słać najlepiej przed 12 w południe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ehh, moja luba spróbowała Twego sposobu i ma parę pytań - zdaje się, że nie wie jak komuś wysłać prezent. Pisze list, wybiera mieszkańca, ale gdzie tam wybiera się prezent, to nie wie. I mówisz o mieszkańcach mojej wioski? Oni mieliby inny rodzaj owoca?

 

edit: ok, już wiem

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Spokojnie co 3 dzień jak zerwiesz nowe 2 się na pewno pojawią:) Oczywiście nikt ci nie broni stworzenia małej plantacji choćby 12 palm :P Tyle że to mało opłacalne lepiej zainwestować w inne owoce których jest o 1 więcej. Ja mam jakoś chyba 200k na drzewach ale po otrzymaniu złotej konewki nie bawiłem się dalej w trzymanie perfect town więc tak zostało a teraz już  nie gram w tą edycje.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie są tu złote i srebrne narzędzia ale o tym się przekonasz :P  Jedyna droga obecnie by mieć inne owoce to właśnie listy net odłączony więc nie wiele zostaje a to jest droga jaką ja je zdobyłem i to w mniej niż 1 miesiąc:) Co do złotej konewki to jest to nagroda za Perfect Town i utrzymanie go przez 14 dni trzeba kwiatki podlewać usuwać chwasty co takie znowu trudne nie jest ale dojście do tego trochę daje do myślenia z tym że na necie są sposoby ja wykonałem po swojemu bez dzielenia miasta na akry niczym w Population Growing. 

Gdybyś się pojawił na początku roku to tylko podali byśmy sobie FC i wysłał bym ci kilka / naście owoców mam tego od #$%. Można było słać listy z prezentami do obcego miasta tego nawet w NL nie ma już a szkoda.

Edytowane przez Xord
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dotacje uuu to jest droga sprawa chyba by dostać ostatni item piórko tęczowe jeśli dobrze pamiętam to trzeba wydać 750mln :/ jak to zrobić jak zarobić taką kasę eh wole nie wiedzieć. Save mam na Wii u ale chyba już nie odpalę tej gry czekam na edycje Wii u ogrywając NL. Ogólnie jak nie jesteś no lifem co to nawet z domu nosa nie wystawi przez okno olej te dotacje no chyba że lubisz tak cisnąć a najlepsze że jak zbierzesz na koncie 999.999.999 dostaniesz bankomat do domu ale weź to uzbieraj :/ Ja nawet Piggy Bank (świnka skarbonka) nie zrobiłem choć jestem w połowie drogi mam ponad 5mln na koncie i na nic ich nie wydaje ba nawet jak robiłem zakupy to starczała mi kasa z kamienia i fossili.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, to odpuszczam to :< Ok, OSTATNIE pytanie :D Jak jestem w tym mieście, to jak idę na maksa w lewo, to są takie drzwi, które chyba prowadzą do jakiegoś klubu, czy coś. Tak czy inaczej, nie wpuszczą mnie bez pozwolenia. Wiesz może co tam jest? Coś ciekawego?

Odnośnik do komentarza

Musisz postarać się o invitke tam jest Crazy Red. Z czasem ją dostaniesz ale właśnie nie pamiętam kiedy ;) Od przystanku po prawej jest Reseti tylko w losowy poniedziałek o 20 ma otwarte sprawdzaj co tydzień. Jakoś tak z Ressetim było tam coś do zebrania jest ciekawego w każdym razie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Gram w wersję city folk. Dopiero zacząłem, zrobiłem misje u sklepikarza, nazbierałem kwiatków i jabłek a potem mu je sprzedałem. Kupiłem wędkę, konewkę, łopatkę. Tu moje pytanie: Jak łapać ryby? Bo zarzucam wędkę, jest branie, ale nigdy nic nie wyciągam. Próbowałem machać willotem by zaciąć rybę (tak jak to w prawdziwym wędkarstwie:P) ale nic się nie dzieje. Tylko przycisk A powoduje wyciągnięcie żyłki z wody, ale nigdy rybka się nie łapie. I następne pytanie co tu robić można potem? Jak odkryć nowe meble i inne przedmioty?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...