Skocz do zawartości

FIFA 14 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już tą Fifę w łapkach nareszcie . Chce ktoś kupić te kody z edycji Ultimate Team ? Gram tylko w sezony i mi niepotrzebne :)

Niestety nie wiem ile żądać i kto pierwszy zgłosi się na PW z dobrą ceną kody na 24 złote paczki z kartami Fifa Ultimate Team i jakimiś tam nagrodami od EA Sports czyli zespół adidas all stars , premie do wirtualnej gwiazdy , dodatkowe cieszynki i historyczne stroje klubowe . Jutro rano dam znać kto się zgłosił i ile dał ;)

 

Wreszcie się doczekałem !!! Ogromny plus wersji na PS3 : możliwość zastąpienia bożyszczy tłumów Szpaka i Szarana anglikami . Skill rośnie mi o kilka punktów .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nom z tym dali ciała jak co roku, czasem mam wrażenie jakbym w dwie różne gry grał i tak mnie mają po raz kolejny w jednej z pierwszych paczek trafiłem Koguta z Barcelony, a w kolejnym tygodniu Neymar był w drużynie tygodnia :( 

narazie gram SerieA ale jest mały wybór graczy tych lepszych i raczej przerzuce sie na BPL celuje w drużyne z Ozilem na czele narazie szukam odpowiedniego ustawienia dla siebie 

tutaj drużyna którą obecie gram http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=h3xvQVjnbg7V:360

Nie umiem grac w to (pipi).

 

skip to 0:50 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

UT jest na maksa z(pipi)any w tym roku. W to się grac nie da. Co strzal to bramka, kazde dośrodkowanie to prawie sytuacja 1 na 1, bramkarze z overalem 80 rzucają się jak pilka wpada do siatki, albo z 2 sec opoznieniem. Ktos tam w ogole szuka skilla ? LOOOOL Jest 5*gorzej niż w zeszłym roku. Szkoda, ze EA nie zrobi normalnie tego trybu z suwakami z sezonow, gdzie trzeba się czymkolwiek wykazac, by wygrac mecz.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem opcja nr 1

 

Ja obecnie chce zrobic cos takiego http://www.futhead.com/14/squads/1707446/  Coinsy na Daniego Alvesa i Ramosa juz odlozone, tylko mam dylemat kogo dac na bramke - Courtois, czy Alves oraz na lewa pomoc - Villa czy Guardado

 

e: jakby ktos chcial pograc na xboxie to wysylac zaproszenia - QvstraPL

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

ja gram tym składem http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=hMgoRZ4obiOp:360

 

ławka to mój skład do resetowania fitnessu, i mówię czasami zapier*alaja jak roboty, wciskam podania na pałe i się urywają, łoje gościa okrutnie. następny mecz i każdy zmulony że piłki nie mogę podać, o szybkości i reakcji już nie mówię i chłop mnie jedzie jak ciecia:/ żal

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...