Skocz do zawartości

FIFA 14 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

W Maju wyjdzie TOTS (Team Of The Season) wiec nie wydawajcie za dużo kasy na piłkarzy bo i tak spadną wszyscy w cenie

 

 

Witam, mam kilka pytań odnośnie coinsów. Aha, sam nie gram w tę grę, pytam, bo poprosiła mnie o to bliska osoba.

 

Pierwsze: w jaki sposób można w miarę szybko nabić monetki?

 

Drugie: czy nabijać je możne jedynie grając online?

 

Trzecie: czy wartość składu ma wpływ na osiągane wyniki? W sensie, że dobry gracz słabym teamem jest w stanie wygrać z leszczem grającym kozakami? Tu chodzi mi o kupowanie monetek za kasiurkę, czy to jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

 

1) Nie ma szybkiego sposobu na bogactwo w FUT, marketem dominują ludzie którzy używają auto-buy scriptow, wiec nie ma co się bawić w "kup taniej, sprzedaj drożej" (oprócz market crash kiedy TOTY i TOTS wychodzą)
2) Online i Offline, ale najwięcej kasy jest z online seasonow, wygrywanie grupy daje pomiędzy 3000-9000, takze w EASFC katalogu masz tam bonusy typu 5x1000 (ze po kazdym meczu dostaniesz extra 1000)

3) Tak i nie, możesz grac tanim dobrym składem i wygrywac bez problemu (Wszystko zalezy od twojego poziomu grania, i złożenia drużyny ktora bedzie dobrze grac razem (= chemistry + workrates i dobrze mieć silnych zawodników)
jesli zamierzasz grac casual to nie ma co wydawac kasy

 

Jako rezerwowy sklad mam taki: http://www.futhead.com/14/squads/8107302/ i tez nie ma problemu z ogrywaniem o wiele drozszych zespolow. Moim zdaniem kupowanie coinsow jest bezsensu.

 

Sklad juz w tym temacie dawno był przerabiany, pocelam zamiast Rojo ta oto bestie http://www.futhead.com/14/players/12721/ezequiel-garay/
jeden z najlepszych obrońców jakich używałem, ściana nie do pokonania 

 

A na dziś gram takim skladem

http://www.futhead.com/14/squads/9642873/

lista rezerwowa to co z nadzieje jeszcze uda mi się kupić

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Zdecydowałem się pokazać moje składy. Od jakiegoś czasu sporo kombinuję bo mam już dosyć grania mainstream'owymi drużynami typu BPL, BBVA czy Bundesliga. Zacząłem się trochę bawić i można wyczarować na prawdę fajne zespoły, którymi granie daje sporo funu u wprowadza różnorodność w rozgrywce. Znudzili mi się też zawodnicy, którymi grało się na okrągło i miło jest sobie odmienić co nieco. 

 

Na pierwszy ogień idzie mój główny, najbardziej oklepany team ;) Bundesliga: 

 

 

9hnxy1.jpg

 

 

Na bramce Neuer. Wiadomo. Najlepszy bramkarz w grze jeśli chodzi o zwykłe karty. Obrona to chyba najlepsze co można zrobić. Solidny Alaba, w środku duet Boateng-Hummels czyli 2 wieże, prawa strona Piszczu. Środkowy pomocnik defensywny to Polański. Rewelacyjny srebrny gracz, który moim zdaniem jest lepszy od złotego Luisa Gustavo. Lewa środkowa pomoc to Gundogan, prawa Draxler, którego strzał "robi", a gwiazdki 5/4 na prawdę dają jakość. Prawe skrzydło Robben. Dałem za niego 526k. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony, ale jego lewa noga to poezja. Ma ją znakomicie ułożoną i lecą takie bomby, że hoho. Wiadomo, bolą trochę 2 gwiazdki słabszej nogi, ale nie ma tragedii. Nią też jako tako kopie. Prawe skrzydło to Marco Reus. Moim zdaniem jeden z najlepszych prawych w grze. Szybki, zwinny, rewelacyjny strzał i niezła cena. IMO jest sporo lepszy do Hazarda, który teraz jest kilkukrotnie droższy. Napad to Lewandowski. Bardzo dobry strzał zarówno z nogi jak i z głowy. Niezły technicznie, silny. Fajnie gra się tym składem, ale muszę więcej nimi pograć, bo często zmieniam drużyny i tak na prawdę żadną nie umiem grać dobrze, hehe. 

 

Drugi team to Hybryda MLS z ligą belgijską.

 

ngvx8k.jpg

 

Srebrni zawodnicy, ale fajnie się nimi śmiga. Siła tego zespołu to środek pomocy i napad. Eddie Johnson to niesamowity potwór, a drugi inform Defoe daje nam naprawdę dobrą kartę. Polecam spróbować ;) 

 

Trzeci to liga holenderska. W większości srebrni zawodnicy. 

 

ea136d.jpg

 

 

Motorem napędowym większości akcji są pomocnicy. Labyad, Van der Vaart, skrzydła to bestie. Depay (marzę o Totsie) i Bakkali. Ten skład ma ogromny potencjał, ale trzeba uważnie bronić, bo obrona jest taka sobie, chociaż środkowi defensorzy są wysocy, więc nieźle bronią główki, a Tytoń mnie mega zaskoczył in plus. Bardzo solidny golkiper. 

Odnośnik do komentarza

Ja testowałem różne składy i ten co wklejam link niżej jest dla mnie mesjaszem, niestety żeby wygrywać w tym trybie trzeba grać tanio czyli PACE BITCH + głowki.

 

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=em226WknnLacm:ps3

 

Wygrałem tym składem 1 division w UT, niestety nie mogę tego udokumentować bo w momencie wygrania ostatniego meczu wyyebalo mnie z serwerów EA i dostałem porażkę XD ale ogólnie mam bekę z typów co kupują coinsy, mecze z Ronaldo, Balem, Messim, Ibra to były najłatwiejsze mecze w jakie grałem bo HANDICAP w tej grze jest nie możliwy xD bo w tej grze jest propsowane granie po taniości i już nic tego nie zmieni, plus MOMENTUM ISTNIEJE! i kto tego nie widzi to gratuluję nie wiem czego. 

Odnośnik do komentarza

Momentum jest takie, że hoho. Tego niestety się nie zmieni. Im ma się wyższy rating zawodników, tym ciężej coś ugrać xD no niestety. W każdym bądź razie lubię tą grę bardzo :)

Ibarbo jest soooo OP :D generalnie rzecz biorąc fajny składzik, w rezerwach widzę Portugalia, też świetnie się nimi gra. Eder + Martinez = anihilacja :) 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Ja zawsze w skladzie mam 2 silnych obroncow + 1-2 srodkowych/napastnikow co umieja glowkowac to w rogach juz nie wpadaja bramki czesto.....takiego Ibrahimovic to jeszcze nikt mi nie pokonal jak broni

 

A to ze ktos ma beke ze ludzie kupuja coinsy to mam to gdzies...fajnie se pograc fajnym skladem i nie trzeba zawsze wygrywac...to tylko gra

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.