Skocz do zawartości

Kirby 3DS


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Chłopaaaki, gdzieście się uchowali? Rozczarowujecie mnie. Wszystkie Zeldy ograli, Mariany także, a o kozackim Kirby zapomnieli ;/  Polecam SNESową część i Adventures na Wii. Epic Yarn właśnie do mnie leci :) Niemniej każdą część skończyłem w coopie i tak powinno się w tę znakomitą serię grać.

Odnośnik do komentarza

A ja kase ktorej nigdy nie widzialem (150 zl zdaje sie, za ktore od razu tego samego dnia pojechalem kupic SPIRACONEGO POKEMON GREEN(!!!!)), rower, 2 gry na gb od matki i 2 gry na gbc od ojca :< A pare dni pozniej nieoczekiwanie w ogrodku pojawila sie ujowa hustawka ogrodowa (ta taka szeroka, dawniej modna byla), kosiarka nowa itd itp.... 

Odnośnik do komentarza

Wow, niektórzy to mieli dobrze, bogactwo kurde. Ja dostałem BMXa, zegarek i walkie-talkie.

hehe ja oprócz wymienionych prze Ciebie rzeczy, dostałem też ruskie jajeczka, kucharzyki i ośmiorniczkę. Po jakimś czasie zaginęły gdzieś w akcji, a dzisiaj (choć to podróbki gamea nd watch od Nintendo)  za sztukę dostał bym ze trzy stówki i było by na Wii U ^.^

 

Premiera Kirbiego za 5 dni i zacznie się zasysanie ^.-

Odnośnik do komentarza

Ultima stanęła na wysokości zadania i już gram. Po  godzince szpilania, mogę powiedzieć - MIODZIO  :thumbsup: - gra zasysa na maksia.

Rozgrywka - miodzio, Graficzka - miodzio, Muzyczka miodzio - Boziu i jakie fajne są te wszystkie szmoce ^^ a pierwszy kontakt z

mega zasysarką

powala na łopatki - później jest jeszcze lepiej.

Ocena wstępna 9/10 - mamy nieściemniony HIT.

 

EDIT:

Co jest, nikt nie gra?, w jedną z najlepszych gier na 3DSa - toż to ścisła czołówka i plasuje się w pierwszej trojce jeśli chodzi o serie z różową kulką.

 

hmmmm.... :huh: ,tak czy owak.

 

Piąty świat za mną i muszę przyznać, że gra daję naprawdę dużo frajdy. 

Kirby: Triple Deluxe to taki czynny spacerek po lunaparku, czyli cieszy gębę jak cholera i łechta nasze zmysły nieziemsko  :thumbsup: .

Szybka rozgrywka, fajowe łamigłówki, MEGA ssanie i mechanizmy, które wtedy się uruchamiają, fajowe znajdki (breloki) fajowe sekrety (słoneczne kamienie) niezły humor, ciekawy efekt 3D oraz świetne walki z Bosami i mini bosami, to sól tej produkcji - jest tego co ^^

Pod względem graficznym i dźwiękowym, gra też nie zawodzi i pieści nasze zmysły.

Graficzka jest kolorowa, urocza i naszpikowana detalami - trzeba przyznać, że oprawa wizualna wyciska dużo z 3DSa.

 Natomiast muzyczka doskonale pasuje do charakteru serii z Kirbim, w roli głównej. Jest szybka i radosna, choć i kilka spokojniejszych utworów się znajdzie np w specjalnych planszach - LV3,  stage 7. Tak czy siak. Muzyczka jest genialna (w większości to oczywiście remastery ze starszych części), a słysząc temat z lawowej planszy (epicki podniosły kawałek, choć czasem smutny, nostalgiczny i enigmatyczny), miałem przed oczyma Metroida :yes: - wygląd planszy też  nie był bez znaczenia - magmar caverns normalnie hehe ^^

Twórcy dodali także nowe szmoce np: taki Łucznik, od razu stał się moim ulubieńcem.

Do dyspozycji mamy także stare szmoce, z żuczkiem na czele ^^

Twórcy dodali  również fajowe mini gierki, które u konkurencji wystąpiły by pewno w formie DLC :down:^^ a tu mamy je za darmoszkę i trzeba przyznać, że bawią jak cholera.

Według mnie Kirby Triple Deluxe, to gra warta tego, aby wydać na nią premierową pełną sumkę.

Jak do tej pory to najlepsze co spotkało 3DSa w 2014 roku.

POLECAM!!!

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...