Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

No to gdzie tu cofnięcie technologiczne, prędzej zastój.

 

Deus Ex zawsze taki był nieważne czy HR czy święta jedynka z 2000'go bieganie z huba do huba.

HR na swoją premierę też efektu otwartej szczęki nie wywoływał, pod wieloma technicznymi względami był bardzo taki sobie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 881
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No to gdzie tu cofnięcie technologiczne, prędzej zastój.

 

Deus Ex zawsze taki był nieważne czy HR czy święta jedynka z 2000'go bieganie z huba do huba.

HR na swoją premierę też efektu otwartej szczęki nie wywoływał, pod wieloma technicznymi względami był bardzo taki sobie.

Aha, czyli jak po 5 latach nic pod tym względem gry nie rozwinęli to należą im sie oklaski, rozumiem? No i mogli to rozwiązać, jak Slim napisał - czyli robisz questa, to w jednym hubie a nie z jednego lecisz do następnego.

 

Voytec, nikt oprócz Ciebie tu nic nie piszę o grafice jako takiej, tylko o stworzeniu małych hubów z podziałem na loadingi. Jeszcze raz Ci pisze, że SlimShady w ogóle kwestii grafiki nie poruszył.

Odnośnik do komentarza

 

No to gdzie tu cofnięcie technologiczne, prędzej zastój.

 

Deus Ex zawsze taki był nieważne czy HR czy święta jedynka z 2000'go bieganie z huba do huba.

HR na swoją premierę też efektu otwartej szczęki nie wywoływał, pod wieloma technicznymi względami był bardzo taki sobie.

Aha, czyli jak po 5 latach nic pod tym względem gry nie rozwinęli to należą im sie oklaski, rozumiem? No i mogli to rozwiązać, jak Slim napisał - czyli robisz questa, to w jednym hubie a nie z jednego lecisz do następnego.

 

Voytec, nikt oprócz Ciebie tu nic nie piszę o grafice jako takiej, tylko o stworzeniu małych hubów z podziałem na loadingi. Jeszcze raz Ci pisze, że SlimShady w ogóle kwestii grafiki nie poruszył.

 

 

Ok, w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Aha, czyli jak po 5 latach nic pod tym względem gry nie rozwinęli to należą im sie oklaski, rozumiem?

 

Ja im nie klaszczę, ale nie wiem też co niektórzy się spodziewali. Tak jak piszę HR był już trochę opóźniony, nawet jak na 2011 i ludzie też mu to wygarniali jednak jakoś zaskarbił sobie opinię gry dobrej. Myślę że przez sam wzgląd ich poprzedniej gry powinniśmy wiedzieć na co stać ten team.

 

Dostać DX z wielkim miastem niepodzielonym na huby, toną npc, ogromną interakcją z otoczeniem do tego bez przycinek brzmi jak mokry sen, na który być może trzeba poczekać aż do premiery Cyberpunka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Przecież o to w tych grach chodzi, żeby zaczynać zawsze od nowa. Z nowymi, ciekawymi umiejętnościami, zbieraniem doświadczenia itp. Nie wyobrażam sobie, żeby każda gra po każdej części miała możliwość importowania postaci, na dodatek dopakowaną, paru nowych skilli i nic po za tym nowego. To jest zwykłe cofanie się develepera, a tak zawsze pomyślą i wymyślą nowe zabawki, żeby gra dalej wciągała, a jeżdżenie na tych samych ciągłych skillach czy coś w ten deseń prędzej by zabiło tę grę. No chyba, że fabuła by ratowała ale w tych czasach to te rzeczy schodzą na drugi plan i mamy jak mamy, że słabe fabułki niestety.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Co? Ja mowie o importowaniu postaci do dodatkow, a nie z Human Revolution do Mankind Divided.

 

Chodzi mi o to, ze mam postac fajnie rozwinieta ze wszystkimi skillami umozliwiajacymi mi eksploracje. Szkoda, ze moja postac z Makind Divided sie nie przenosi do dodatkow z Mankind Divided.

 

Osobiscie jestem fanem wyboru - NG+ powinno byc w kazdej grze. Jezeli ktos chce grac calkowicie od poczatku to prosze bardzo, ale niektorzy chca przenosic swoja postac i po prostu czuc ze jest sie najpotezniejszym bohaterem w swiecie gry :)

Odnośnik do komentarza

Co? Ja mowie o importowaniu postaci do dodatkow, a nie z Human Revolution do Mankind Divided.

 

Chodzi mi o to, ze mam postac fajnie rozwinieta ze wszystkimi skillami umozliwiajacymi mi eksploracje. Szkoda, ze moja postac z Makind Divided sie nie przenosi do dodatkow z Mankind Divided.

 

Osobiscie jestem fanem wyboru - NG+ powinno byc w kazdej grze. Jezeli ktos chce grac calkowicie od poczatku to prosze bardzo, ale niektorzy chca przenosic swoja postac i po prostu czuc ze jest sie najpotezniejszym bohaterem w swiecie gry :)

 

A o to chodziło, to w sumie to ma sens i w pełni Cię rozumiem, ja miałem na myśli przeniesienie całkowicie także wybacz, źle zrozumiałem zdanie. To tak jak dobrze było zrobione z Wiedźminem 3, Serca z Kamienia, Krew i Wino, gdzie miałeś już dopakowaną postać do dodatków, a tutaj nie wiem czemu twórcy DE nie zrobili tego. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Po ukończeniu Mankind Divided, to jedyne co mi przychodzi do głowy to bardzo bezpieczny sequel. I w sumie jak pomyślę że obie gry dzieli 5 lat to jeszcze mocniej szanuję HR. Rozgrywka za wiele się nie zmieniła, kilka nowych patentów i tyle. Fabuła to nic wybitnego, ale daje jakieś możliwości w części 3 jeśli powstanie.

Tylko dlaczego nie ma bossów? Szkoda wielka. Fajnie z kolei że jest nowa gra + i można dopakowanym Jensenem pograć.

 

Ogólnie grało się dobrze, jednak twórcy poszli po linii najmniejszego oporu. Dla mnie gdzieś 8-

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Właśnie jak grać w sumie, rzeczywiście skradanie było bardzo efektywne na razie, choć ja lubię tez postrzelać:) Generalnie chodzi mi o wybór skilli/augumentacji oraz broni i dodatków. Na co warto postawić? Zauważyłem ze jest tez sporo zbieractwa. Dodatkowo mam zainstalowana misje z DLC day one czy za jej przejście sa jakieś nagrody, moze powinienem od niej zacząć ?

Odnośnik do komentarza

Yyy skille dobierasz do swojego stylu gry. Przecież ktoś kto lubi strzelać nie będzie brał umiejętności dotyczących skradania i vice versa. Grę ograłem na premierę także szmat czasu temu ale chyba oddychanie w trujących oparach warto było wybrać, jakieś feromony czy jak to nazwać do rozmów z npc też chyba były xD generalnie bierz to co uznasz za stosowne, przecież gra nie ma skomplikowanych drzewek umiejętności żeby pytać o build

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
6 godzin temu, balon napisał:

Pograłem teochę i tak jak mi HR mocno podszedł i skończyłem go z przyjemnością tak tu jakoś dziwnie. Mam wrażenie, że obecna cześć jest jakaś taka bardziej drewnian/anemiczna? Też ktoś tak miał?

:lapka: deus ex i south park to dla mnie gry zagadki. Przy pierwszych częściach bawiłem się przednio i był to pewien powiew świeżości a kontynuacje to takie 6--7/10 i lekkie znudzenie.  Jakbym miał wymienić konkretny powód to nie potrafię. No chyba że po prostu za pierwszym razem wzięli mnie z zaskoczenia a sequele są bardzo bezpieczne.  Ja deusa polecam mimo wszystko skończyć najwyżej dawkuj sobie jak ja. Jedynke skończyłem w tydzień nie grając w nic innego wtedy a dwójka 2 miesiące była na tapecie z innymi grami :) Gra wybitna fabularnie niestety nie jest ale ma 2-3 fajne momenty dla których warto.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.