Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 lata później...

Poprzedniczka swego czasu bardzo mi się podobała i z dużymi nadziejami podchodziłem do nadrobienia najnowszej części Deus Ex. Nie ukrywam, że się zawiodłem. Przede wszystkim fabułą - jest za krótka, przewidywalna, z jednym bossem. Sytuację nieco ratują zadania poboczne - dużo ich nie ma, ale jak już się je realizuje to ma się wrażenie, że ktoś nad nimi pomyślał, a nie zrobił "kopiuj-wklej, przynieś-podaj-pozamiataj". Jensen jak zwykle w formie, możemy grać jak byśmy mieli skradankę, równie dobrze możemy wszystkich rozwalać. Fajnie po raz kolejny twórcy zbalansowali sposoby gry. Wrażenie robi też rozwój postaci. Design leveli - nie ma się do czego przyczepić, wiele dróg może doprowadzić nas do celu. 

 

Generalnie - jeśli lubisz klimaty cyberpunkowe, na dodatek dobrze się bawiłeś w Buncie Ludzkości - bierz śmiało. Lepiej, niż w poprzedniej części nie będzie, ale spędzisz miło kilka godzin. Żeby było jasne, nie uważam tej części za złą, po prostu jest słabsza od Buntu Ludzkości. Może też dlatego, że po prostu to była wtedy dla mnie pierwsza pozycja z tej serii .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Problemem dwójki było też to że była wprowadzeniem do części trzeciej która nigdy się nie ukazała.

 

Pozatym nadal bardzo przyjemnie się eksplorowało. Gierka słabsza od Buntu Ludzkości, ale za to że nie dano zielonego światła na kolejną część ktoś powinien zostać powieszony 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gierka chyba nadal jest zbugowana, a przynajmniej DLC.  W Kryminalnej Przeszłości pamiętam, że kiedyś całość przeszedłem bez jakichkolwiek wszczepów. Ostatnio chciałem już to zrobić w normalnym stylu no i w pewnym momencie, gdy zmieniamy ciuchy by przejść do innego bloku, coś zjebało się z baterią. Dosłownie ładowała się tylko do połowy, tak że nie dało się nawet nikogo znokautować. Zainwestowałem jeden punkt praxis  w powiększenie baterii i wydaje się, że wszystko było ok, ale po kolejnej zmianie ciuchów znowu bateria przestała się ładować. Odechciało mi się dalej grać. :sadkek:

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.03.2023 o 08:09, drozdu7 napisał:

Problemem dwójki było też to że była wprowadzeniem do części trzeciej która nigdy się nie ukazała.

 

Pozatym nadal bardzo przyjemnie się eksplorowało. Gierka słabsza od Buntu Ludzkości, ale za to że nie dano zielonego światła na kolejną część ktoś powinien zostać powieszony 

Ja jestem zakochany w serii dla mnie jedno z większych objawień, human revolution kupiłem chyba za 10 albo 20 złotych i to były najlepsze wydane 20 zł w życiu :D bawilem się świetnie, soundtrack jest przepotezny. 

Manknd dvided już słabszy ale przez niego pojechałem sobie do Pragi bo tak się wkręciłem xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...