Skocz do zawartości

Indyki na vite


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

Indyki to obecnie najlepsze gry dostępne na vite i w niedalekiej przyszłości bedzie ich jeszcze wiecej. To był w sumie mój główny powód dla którego kupiłem vite, wiadomo ze i tak nie ma ich w takiej ilości jak na pc, no ale piękno oleda + wygoda grania sprawia ze dla mnie vita to idealna maszynka do indyków

 

Obecnie gram w Lone Survivor, Hotline Miami <3, Spelunky oraz Limbo i powiem wam szczerze ze nawet nie chce mi sie odpalac dużej konsoli

 

Na horyzoncie juz widać Rogue Legacy oraz Terraria która zapewne wciągnie na pare dobrych godzin

 

 

 

Odnośnik do komentarza

limbo super - miałem na ps3 ale wreszcie skończyłem na vicie, przewybornie się grało

hotline miami - o ile sama gra mnie trochę rozczarowała tzn po opiniach spodziewałem się indykowego mesjasza a dostałem "tylko" dobrą grę to reszta niesamowicie robi, oprawa a/v jest wręcz stworzona pod 5 cali oleda i słuchawki - hydrogen i jazda!!

velocity ultra - z indykowego minisa na psp zrobili wersję hd, która jest po prostu zaje.bista - prosta by skończyć, piekielnie trudna by wymasterować, nie mogę się doczekać drugiej części gdzie wreszcie będziemy mogli też opuścić statek

 

lone survivor kusi cholernie, tym bardziej, że mam parcie na jakiś horror ale cena w chwili obecnej zabija :/

Odnośnik do komentarza

Terraria i Spelunky (i PS+) powodują, że naprawdę poważnie zastanawiam się nad tą konsolką. Do tego Rogue Legacy i choć wszystko mam już na PC, to jednak sama myśl, że mógłbym pykać w tramwaju czy na wakacjach wydaje się fantastyczna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Lone Survivor jest na promocji przez nastpępne dwa dni:

 

http://blog.eu.playstation.com/2013/12/17/the-12-deals-of-christmas-deal-9/

 

"Lone Survivor: The Director’s Cut (PS Vita)
Was €12.99/AU$18.45/£9.99, now €5.99/AU$8.85/£4.79
Additional 10% discount for PS Plus members"
Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj w tego Lone Survivora (trochę ponad 2 godziny). Gierka jest świetna a Vita to idealny sprzęt do tego typu produkcji. Udźwiękowienie niesamowite (oczywiscie podobnie jak w przypadku Hotel Miami wypada grać na słuchawkach) a klimat dosłownie miażdży. Oglądając jakieś pierwsze filmiki byłem sceptycznie nastawiony bo wydawało mi się że dosyć skromna oprawa graficzna nie zapewni mi wrażeń na odpowiednim poziomie - nic bardziej mylnego. LS to horror pełną gębą i najlepsze zaszczucie od czasów Dementium na DS'a (chociaż to zdecydowanie różne gry jak chodzi o mechanikę). Jeżeli ktoś jest fanem horrorów z pokręconym klimatem (bardziej w stronę Silent Hilla jak chodzi o klimat) to nie ma się nad czym zastanawiać - dla mnie to najlepsza "mała" gra na PSV od czasów Guacamelee. 

Odnośnik do komentarza

Hmmmm jak by to opisać żeby nie napisać za dużo.... Główny bohater zabunkrował się w swoim mieszkaniu aby przetrwać epidemię (czy coś takiego). Z czasem jednak dotarło że trzeba poszuakć innych ocalałych oraz czegoś do jedzenia (to jest dosyć istotne). Gameplay polega na tym, że eksplorujemy sobie dostępny teren w poszukiwaniu jednego i drugiego. Po okolicy szwendają się potwory, które mozna omijac albo ubijać (to pierwsze czesto wymaga sprytu). Klimat jest świetny z tego powodu że główny bohater ma jakieś dziwne jazdy psychiczne związane z tym co je oraz z poziomem zmęczenia. Trzeba wracać do apartamentu żeby się wyspać, trzeba jeść (można łączyć żarcie żeby wyszło jedzenie lepszej jakości). Dodatkowo nigdy nie wiesz co jest jakimś chorym koszmarem a co rzeczywistością (utraty świadomości, budzenie się w innych miejscach niż się padło + rozmowy z postaciami które nie wiadomo czy w ogóle istnieją tworzą fajny klimat). 

 

Polecam. Gra kosztuje obecnie 20zł. Lepszej gry za taką kase na Vite nie znajdziesz. Jest to specyficzna produkcja (jest broń palna ale na pewno nie powiedziałbym że gra nastawiona jest na akcję) i z tego co wiem to niestety niezbyt długa. Pocieszam się że zakończeń jest co najmniej kilka (nagradzają odmienny styl gry i trzymanie zdrowia psychicznego głównego bohatera na różnym poziomie).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...