Skocz do zawartości

Spis dumnych posiadaczy Wii U


aux

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie jestem w 100% pewny, ale wydaje mi sie, że jak LoveGame sprzedawał ten sam zestaw, to wsio było pudełkowe. Nie ma w pudełku z konsolą w środku tych gier? 

 

Widziałem tylko nintendo land i wii party u, tamte widocznie muszą być na dysku, chyba że jakiś kod dodali, wieczorem oblukam.

 

 

Mam ten sam zestaw wii u, kupowałem go w LoveGame i wszystkie gry na płytkach są :D

Odnośnik do komentarza

 

 

nie jestem w 100% pewny, ale wydaje mi sie, że jak LoveGame sprzedawał ten sam zestaw, to wsio było pudełkowe. Nie ma w pudełku z konsolą w środku tych gier? 

 

Widziałem tylko nintendo land i wii party u, tamte widocznie muszą być na dysku, chyba że jakiś kod dodali, wieczorem oblukam.

 

 

Mam ten sam zestaw wii u, kupowałem go w LoveGame i wszystkie gry na płytkach są :D

 

Może jestem ślepy, ale nie widziałem, jakby co to się odezwę do cdp ;d

Odnośnik do komentarza

 

Haha, okazuje sie, ze nie ma gry ani fizycznie, ani na dysku, szukalem wszedzie, to przeciez nie jest male pudelko. Odradzam zakupy na cdp, wyciągnęli sobie chyba gre i zadowoleni.

 

zglos do nich reklamacje, skoro gry nie ma w zestawie do masz do tego pełne prawo

 

x2

Wygrzebałem swoje zdjęcie zestawu, robione kalkulatorem chyba http://static.pokazywarka.pl/i/6479721/376791/wp-001232.jpg, ten sam zestaw i marian jest. 

Odnośnik do komentarza

Informuj co Ci odpiszą.

 

Kupiłem jakiś czas temu ten sam zestaw. Wszystkie trzy gry były w pudełkach. Jedynie co mnie zaskoczyło to to, że jedna z gier była bez folii. Pozostałe dwie w folii z obwolutą Nintendo. Mario i Luigi jako jedna gra, na jednej płycie. Tylko ja kupowałem w innym miejscu niż Ty.

 

PS. Swoją drogą to najlepszy zestaw WiiU i najbardziej opłacalny. Konsola niby 8GB ale co za problem podłączyć pendrive? Z resztą jak ktoś ma gry na płytach to 8 GB w zupełności wystarcza. Do tego mamy Wiimote i trzy gry, w tym świetne Mario. A całość w zadowalającej cenie.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Informuj co Ci odpiszą.

 

Kupiłem jakiś czas temu ten sam zestaw. Wszystkie trzy gry były w pudełkach. Jedynie co mnie zaskoczyło to to, że jedna z gier była bez folii. Pozostałe dwie w folii z obwolutą Nintendo. Mario i Luigi jako jedna gra, na jednej płycie. Tylko ja kupowałem w innym miejscu niż Ty.

 

PS. Swoją drogą to najlepszy zestaw WiiU i najbardziej opłacalny. Konsola niby 8GB ale co za problem podłączyć pendrive? Z resztą jak ktoś ma gry na płytach to 8 GB w zupełności wystarcza. Do tego mamy Wiimote i trzy gry, w tym świetne Mario. A całość w zadowalającej cenie.

Napisali, że proszą o cierpliwość i kontaktują się w tej sprawie z dystrybutorem, jutro znowu ich będę atakował :D

Odnośnik do komentarza

Do przewidzenia było, że odpiszą iż "wina dystrybutora". Jak w lovegame zamówiłem ten zestaw i jedna z gier była bez folii, podczas gdy wszystkie trzy powinny być w folii z banderola Nintendo - to też pierwsze co odpisali, że taki zestaw dostali od dystrybutora. tymczasem kto gdziekolwiek wrzucał foty tego zestawu to na każdym zdjęciu wszystkie gry zafoliowane były. Ależ niedobry ten dystrybutor, jak nie gry bez folii to w ogóle ich nie dają ;) A może to nie oni? ;)

Odnośnik do komentarza

Proszę was wiadomo że chodzi o sprzedawców. NIektóre gry chcą wystawić na półkę sklepową a po to je otwierają aby wyciągnąć zawartość a samo pudełko stało. Potem okazuje się że ta gra musi być w zestawie bo ktoś zgłosił jej brak i już trzeba wymyślić wymówkę ;-] Zresztą taki Gamestop w Niemczech i Belgii odfoliowuje wszystkie gry, wystawia właśnie pudełka na półki a całą zawartość trzymają w segregatorach. Kpina jak cholera i nie raz naszukałem się co dopiero wyjętego z folii egzemplarza.....

Odnośnik do komentarza

Do przewidzenia było, że odpiszą iż "wina dystrybutora". Jak w lovegame zamówiłem ten zestaw i jedna z gier była bez folii, podczas gdy wszystkie trzy powinny być w folii z banderola Nintendo - to też pierwsze co odpisali, że taki zestaw dostali od dystrybutora. tymczasem kto gdziekolwiek wrzucał foty tego zestawu to na każdym zdjęciu wszystkie gry zafoliowane były. Ależ niedobry ten dystrybutor, jak nie gry bez folii to w ogóle ich nie dają ;) A może to nie oni? ;)

 

Nintendoland też mam odfoliowane w tym zestawie  :)

Edytowane przez Czaszu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...