Skocz do zawartości

Obecnie gram


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

657.png662.png /  672.png674.png679.png686.png

To jest mój obecny skład. Mocno tymczasowy. 

 

Z nowych zastanawiam się nad:

714.png704.png698.png/  694.png692.png690.png

W ogóle mam wrażenie że dużo typu dragon doszło w tej części. Na dobrą sprawę możliwe, że będę miał drużynę dragon - psychc + water/grass

Muszę się mocno zastanowić nad zbalansowaniem drużyn do PvP 

Odnośnik do komentarza

a to mój obecny skład

654.pngchyba 32 lvl, calkiem dobrze sie sprawdza

674.pngchyba 26 lvl, niezły

686.pngchyba 24 lvl, narazie posysa kule, jedyny pok który co chwile mi umiera (chociaz ability jest cudowne)

692.png27 lvl dostałem go z wymiany chwile przed snem gdy byłem już nieprzytomny ale gość bedzie niezły (dostalem na 25lvl)

065.png27lvl masakrator  i szybko leveluje ale staram sie go nie używać bo jest za dobry ;p (i nie jest nowy)

ostatnie miejsce ?????. obecnie jest tu 696.pngna 22lvl, ale nawet ani razu nim nie walczyłem, chyba nie bede go używał, trzymam go bo mialem pyte miejsce

 

 

wcześniej na miejscu dino siedzial squirtle na 26lvl ale tez go praktycznie nie używałem, bo czekalem na krewetke

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Można złapać Sewaddle wX/Y bo chce mieć 542.png albo może ktoś ma i chce się podzielić?

Ogólnie to wymyśliłem że to będzie mój grass. Teraz jeszcze tylko Scyther, Joltik, Magikarp i Eevee, plus Darumaka. Z tego składu (plus coś z wcześniej wymienionych) zmontuję jakąś fajną drużynę.

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zmieniłem trochę team (odmłodziłem bo wszystko poewoluowało już)

540.png(15lvl)

 180.png(25lvl)

 675.pngwymiatacz nr 1 (42lvl)

  692.png(26 lvl)

714.png(17 lvl)

 680.png wymiatacz nr 2 a trzecia ewolucja ponoć niszczy system (43 lvl)

 663.png brakuje trochę ognistych ataków ale jest ok i do Fly (43 lvl)

 

w razie potrzeby

 

658.png(45lvl) Surf 673.png(40 lvl) trochę HM tank - ale oba to wymiatacze

 

687.png poszedł w odstawkę bo za dużo Dark w drużynie

 

Poluję na:

 

365.png (water/ice tank)

330.png (ziemny)

282.png(psychic) - z tym mam największy problem bo nie wiem jakiego psy sobie wybrać Malmar jest za(pipi)isty ale ma mały spc atk

 

E: 555.png zapomniałem to tym niszczycielu - chyba będzie najtrudniej go znaleźć :)

 

I jeszcze kilku kandydatów się znajdzie np. joltik, scizor, herracross... za dużo tego. No i jeszcze uzbierać wszystkie megaevo. Do gen II było ok ;)

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza

malamar ma mały spec atak ale nieźle sobie razi z fizycznym atakiem psycho cut, w dodatku ma super ability (chociaż u mnie też odgrywa coraz mniejszą role i zastanawiam sie czy nie zostawić go do pvp, a do teamu wrzucić coś z ground)

 

ale jednak to poziomu niszczycielstwa za pomocą spec atak sporo mu brakuje do alakazama,  w ogole polecam alakazama bardziej niż gardevior

 

 

co do 555.png to serebi mówi że jest on nieosiągalny w XY więc trzeba czekać na przelew z poke banku

 

 

i btw z tego co zauważyłem mega evo mają o wiele lepsze podstawowe statsy, więc jak pokemon dostaje level po walce w której był w mega formie to ma większy przyrost statsów !!

mój gengar ma już tyle spec atak że w głowie sie nie mieści (swoją drogą zdziwilem sie że kamień mega gengara można dostać przed elite 4, w tym jesiennym miasteczku chyba, od czarnowłosej jędzy)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Faktycznie doczytałem o darumace :/

Od kiedy gram w Poki moimi psychicznymi były: kadabra (z oczywistych względów), hypno (cool), slowbro i przypadkowo starmie (uwielbiam staryu). Teraz chyba będę trenował Malmara i Wobbuffeta. Co do alakazama to za bardzo popularny jest chociaż mega evo ma super.

 

No to budujemy team. Do walk PvP wpadną najlepsi :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.