Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

W dziale o ps4 jest dosyc zywo a co sie tu dzieje ? cisza....piszcie udzielajcie sie jesli planujecie kupic na premiere lub zlozyliscie przedzamowienie...

Ja osobiscie po dlugim czasie i preorderze ps4 zdecydowalem sie na zrobienie preordera na xone+fifa14 i dead rising3 mimo calego szumu nadal sa miejsca gdzie mozna nabyc zestawiki i beda dostepne w dniu premiery:)

Odnośnik do komentarza

mimo tego że na tej generacji gram głównie na xbox to do xboxa one mi niespieszno ... Nie ma go gdzie kupić w Polsce a ściągać z zagranicy nie będę bo dla mnie za duże ryzyko. Ja wolę kupić konsole w takim MediaMarkt i mieć gwarancje przedłużoną. Jak MS ma mnie gdzieś to ja mam MS jeszcze głębiej ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam preodera od 2 mc.Zrobiłem go w moim miejscu pracy (dodatkowy rabat na gry i konsole 10 %).Zaplacilem za preodera 25 e dostałem krateczkę piszą ze to edycja dzien pierwszy ,3mc xbox live gratis ....ale nic nie ma o gratisowej gierce! .Pamietam ze miała byc Fifa14 albo Forza do preoderow .Bedzie automatycznie kod do preodera? .Kupowane w DE.Nie wiem czy dzwonić do MS.de?

Odnośnik do komentarza

wcale ze nie, sa day one bez zadnej gierki ...te z kodami pojawily sie troche pozniej, tam gdzie zrobiles preorder Piwo powinni ci zaproponowac zmiane na wersje z gra a jak nie to dupawe dbanie o klienta...

 

Figaro troche osob stad mieszka za granica a i troche bedzie importowalo z zagranicy wiec nie widze problemu...a tu w Leeds tez prawie nigdzie na premiere nie bedzie konsol, wsio niby wyprzedane ale da sie znalezc pomniejsze sklepiki ktore nadal maja troche konsol gwarantowanych na dzien premiery:)

Odnośnik do komentarza

Zdradze wam coś w sekrecie: zastanawiam się nad XONE na premierę. Oczywiście na wiosnę zamieniam na PS4, ale jednak. Te premierowe tytuły na dzień dzisiejszy X1 przynajmniej ma i są niezłe. No dobra, całkiem fajne i do czasu Second Son'a i Drivecluba się akurat je poogrywa.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

wrog - mógłbyś "opowiedzieć" coś o tym preorderze z uk? Czy już wzięli kasę z konta (jeśli nie - to ile wezmą w przeliczeniu na pln), kiedy wyślą konsole (normalnie w pierwszym rzucie ją dostaniesz?) etc.

Amazon pobiera kasę w momencie wysyłki. Mam zamówione edycje Day One z FIFĄ i Forzą (na razie trzymam obie) za 440 funtów/sztuka - w obu przypadkach przewidywany termin wysłania to 21 listopada.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

W dziale o ps4 jest dosyc zywo a co sie tu dzieje ? cisza....piszcie udzielajcie sie jesli planujecie kupic na premiere lub zlozyliscie przedzamowienie...

Ja osobiscie po dlugim czasie i preorderze ps4 zdecydowalem sie na zrobienie preordera na xone+fifa14 i dead rising3 mimo calego szumu nadal sa miejsca gdzie mozna nabyc zestawiki i beda dostepne w dniu premiery:)

kupiłbym na premiere jakby była u nas, a tak cudowanie z załatwieniem sprzętu, kwestia gwarancji, działania XBL w PL i dostępności gier....szkoda, bo XO od czasu pierwszego Xa będzie miał najlepszy premierowy lineup w historii konsol, była nawet chwila że pojawiła się myśl o ps4 ale pierwsze miesiące jeśli nie lata z ps4 będą tak ciekawe jak ten gif :)

tumbleweed-o.gif

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.