Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

wnioskuje z tego bo na kazdej stronie gdzie sa/byly zamowienia na xone headset nie jest wymieniony w zawartosci pudelka....i na dodatek sklepy oferuja go oddzielnie jako preorder(czego np w przypadku ps4 i tam jasno jest info ze head jest w pudelku...)

coz juz 22go sam sie przekonam....mam nadzieje ze jednak headset bedzie w zestawie...

Odnośnik do komentarza

Panowie gdzie i za ile kupujecie gry na X1 ?

 

Mam informacje o polskiej dystrybucji gier na X1

 

EA - (NFS, NBA, FIFA14, BF4 w wersji polskiej) - cena w MM/SP ok 219zł dostępność prawdopodobnie od 18.11.2013

Ubisoft - (ACIV, Just Dance) - aktualnie brak, trwaja rozmowy

Microsoft - (Forza 5, DeadRising 3, Ryse) - brak polskiej dystrybucji.

COD GHOSTS - ?

Odnośnik do komentarza

Mam do was jeszcze jedno pytanie.jaki jest najlepszy sposob zeby kupic np Ryse z angielskiego marketplace?kupic punkty i zaladowac na konto ktore przeniose na Xbox one czy jak.....??XO kupuje w niemczech i obawiam sie o jezyk w grze mam Forza 4 kupiona w niemczech i jezyk ustawia sie sam w zaleznosci od regionu na jaki damy ale jak bedzie w XO to nie wiem...

Edytowane przez Sketler
Odnośnik do komentarza

A mam do was takie pytanie dlaczego akurat X1 chcecie kupic a nie PS4?Ja caly czas sie zastanawiam i wybrac nie moge ale cos bardziej ciagnie mnie do X1......Z zakupem nie bede mial problemu bo mieszkam w Belgi.Teraz posiadam X360 i Ps3 wiec zadnym fanbojem nie jestem.

 

Po tym jak Microsoft potraktował graczy podczas ujawnienia Xbox One i po tym jak potraktował graczy po zakupie banując ich konsole, nikt nie powinien kupować Xboxa. Ale każdy ma prawo popełniać błędy na własne konto. Mam nadzieje że kiedyś pojawi sie jakaś gra dla której pomimo swoich uprzedzeń i nienawiści do Microsoftu powiem sobie, a pieprzyć to! Dla tej gry kupuje Xboxa One. Bo tu chodzi o gry a nie to jak spartolona jest konsola względem grafiki i ile telewizji jest tobie w stanie dostarczyć. 

 

Chcą kupić Xboxa Dla gier

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...