Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Galaktyka, Ziemia, Europa, Polska, Opole, Ul. Sosnkowskiego, Media Markt; 29.11, 5:00 - jestem tam z 2 kaflami w portfelu i nie zawaham się ich wydać na Plejaka.
 

Jeśli ogram do tego czasu zaskakująco dużo zaległości z current-genów, mimo ponad 250 tytułów na liczniku.

 

Odnośnik do komentarza

Galaktyka, Ziemia, Europa, Polska, Opole, Ul. Sosnkowskiego, Media Markt; 29.11, 5:00 - jestem tam z 2 kaflami w portfelu i nie zawaham się ich wydać na Plejaka.

 

 

Jeśli ogram do tego czasu zaskakująco dużo zaległości z current-genów, mimo ponad 250 tytułów na liczniku.

 

powodzenia

 

ale bedzie placz jak 5/6 ludzi odejdzie z kwitkiem.

Przykra sprawa, ze sklepy zapewniają, ze będzie, a niestety nie będzie xD

 

mam tu myśli preorderowcow, z ulicy to chyba jasne, ze nie da rady.

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

Galaktyka, Ziemia, Europa, Polska, Opole, Ul. Sosnkowskiego, Media Markt; 29.11, 5:00 - jestem tam z 2 kaflami w portfelu i nie zawaham się ich wydać na Plejaka.

Aem, możliwe, że się tam spotkamy, tylko po co warować od 5:00? Ja wbijam chwilę przed otwarciem z moim preorderem i niech nie ważą się nie mieć dla mnie odłożonej konsoli ;]
Odnośnik do komentarza

Ja złożyłem 26 sierpnia w euro.com.pl - ten preorder za 100zł. Mam w domu specjalną "kartę preorderową" by Sony. Czytałem, że 2 tygodnie będzie ps+ za darmo, dopiero potem wykupię go na kolejny rok. No i nadal walczę ze sobą czy kupować od razu KZ czy poczekać - kurde, 250zł to jednak sporawo, mając na uwadzę, że po 2 miesiącach będzie ~100zł taniej...

Ogólnie z tego co widziałem np. na ultimie - ludzie którzy kupili preorder przed wrześniem - mają 99% szans, że konsole otrzymają 1day. Reszta - loteria.

Odnośnik do komentarza

Galaktyka, Ziemia, Europa, Polska, Opole, Ul. Sosnkowskiego, Media Markt; 29.11, 5:00 - jestem tam z 2 kaflami w portfelu i nie zawaham się ich wydać na Plejaka.

 

 

Jeśli ogram do tego czasu zaskakująco dużo zaległości z current-genów, mimo ponad 250 tytułów na liczniku.

 

 

Tylko sprawdz cene i porownaj z ta na oficjalnej stronie internetowej Media Markt bo w tym markecie lubia zawyzac, nawet ostatnio Diablo 3 bylo u nich drozsze o 20zl (!), jednak po informacji o cenie na necie opuscili i sprzedali za tyle samo. Generalnie maja tam kosmiczne ceny gier, nie wiem kto teraz tak kupuje.

Odnośnik do komentarza

No ja biorę praktycznie na premierę każdy nowy sprzęt, który mnie interesuje i na którego mnie stać. Jednak po przesunięciu Watch Dogs naprawdę sie zaczynam zastanawiać. Fps nie lubię, więc KZ czy BF mnie ziembią, wyścigi nie licząc GT też, a Knack nadal wygląda na mocno średniego. No chyba że wezmę z AC4...

Odnośnik do komentarza

Panowie, zrobiłem rekonesans, bo miałem trochę jeżdżenia po mieści i to wszystko to jest ostry pic na wodę, przynajmniej w Polsce.  Ale po kolei.

 

Najpierw pojechałem do MM i mówią wprost - jak kupisz Pan preorder za 100zł to masz Day1, jak nie to nie gwarantujemy. Mówię, czyli macie gwarantowaną dostawę konsol na premierę skoro nadal preorderowcom gwarantujecie dostępność? Tak mamy. A będą zestawy? Nie wiemy, nikt nie wiem co będzie w zestawie i czy będą bundle. 

 

Saturn - Panie jak Pan nie zapłacisz to nie dostaniesz, a jak zapłacę? To dostaniesz..... 

 

Sony Center - tutaj pogadałem chwilę dłużej. Oczywiście preorder za 100zł i gwarantowany Day1. Ale tak od słowa do słowa... nie wiedzą jakie będą bundle, podobno jest burdel informacyjny bo nikt nie wie o co chodzi jak co będzie i za ile. Po drugie mówi, że tych preorderów w Polsce wcale nie ma tak wiele jakby się ludziom wydawało. Owszem podobno jest mega ssanie na zachodzie, np. dostać teraz na premię konsolę w Wielkiej Brytanii to podobno niemożliwe. Jednak tam nawet dopasiony bundle za 450 funtów to tylko jedna czwarta niskiej pensji, podczas gdy blisko 2000zł w Polsce to ludzie nawet miesięcznie nie zarabiają. Więc zamówienia są, ale spodziewali się więcej. Mówi, że sprzedają preordery za 100zł które gwarantuję konsolę na day1, ale należy pamiętać, że to głównie chodzi o straszenie i przywiązanie do sklepu - jak już wydasz tam 100zł to tam kupisz. Każdy sklep straszy aby zmusić do kupna u niego i to jest normalna polityka. 

 

Premiera ustalona jest na 30 listopada, ale znając życie może się opóźnić o dzień jak nie wyrobi się logistyka. 

Odnośnik do komentarza

Ja tylko chciałem napisać, że dwa tygodnie temu założyłem taki sam temat i został usunięty. W tej sprawie zostanie powołana komisja śledcza.

 

Wczoraj byłem w euro, koleś powiedział, że bez problemów dostane konsole 29 listopada nawet nie składając preordera. Wydaje mi się, że czym mniejsze miasto, tym większe szanse na dostanie swojej PS4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.