Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

nie sądziłem że to powiem, ale jak przesuną BF4 to zostanie tylko Killzone. TYLKO Killzone. Co robić, brać nie brać? Pewnie i tak kupię, bo jak tak dalej pójdzie to w dniu premiery będą kontenery wolnych do sprzedaży konsol. 

Żadnego BF-a nie przesuwają. Gość, który dał wywiad powiedział, że to rozważali ale wzięli się za robotę. To ludzie papugują nadal, że przesunięte :)

Odnośnik do komentarza

No niby problem rozwiązali ale będę spokojniejszy jak usłyszę że BF4 się już tłoczy. Albo przy odpaleniu powita nasz patch... eh, nie chce narzekać na coś czego jeszcze nie ma, ale konsole fajne, szkoda tylko, że wybór gier żaden.

Dla mnie liczy się BF bo czuje po becie, że znowu mnie pochłonie (co przy braku innych gier jest wręcz wskazane). KZ chetnie zagram ale cisnienia nie ma. Zainwestowałbym w AC:BF gdyby to była wersja next gen a nie podciągnięta z ps3.

Najgorętrzym tytułem z tych co "kiedyś to będą" to Division, grałbym!

O, i The Order! na premiere jak znalazł, nowe, dobrze zapowiadające się IP...

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

No growo to bardzo kiepsko.Z drugiej strony jakby bylo 10 gier to i tak kupilbym 2. Przypominam o niskich cenach na nowej generacji-w promocji TYLKO 249 zl za sztuke! Sic!

Nintendo ma u mnie 1 miejsce w cenach gier wszechczasow - Turok N64 na premierę 349zl :) Ale wowczas urywała jajka z głową ;)

ja pamiętam ninja gaiden 2 w empiku za 319zł na premiere na x360 myślałem że komuś sie metki pomyliły z jakąś edycją specjalną

Odnośnik do komentarza

ja spojrzalem na swojego preordera i troche sie zdziwilem bo nie sadzilem ze tak dawno go zlozylme..;P czerwiec...;P

Dokladnie jak u mnie, 17.06 zamowiony zwykle zestaw a 29.09 zamowilem bundle packa. Myslalem ze oba beda u mnie na premiere i odesle pierwsze zamowienie (lub zloze rezygnacje) ale na Bundle´a nie mam daty dostawy do dzisiaj. Czy dobrze zrozumialem ze w tym zestawie nie bedzie kamerki? Nie zebym potrzebowal ale przy skladaniu preordera byl w zestawie a do tej pory nie ma zadnej wzmianki o tym ze kamerki nie bedzie (w sklepie gdzie zamawialem)

Edytowane przez Terrago
Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem teraz z kobietą, która zajmuje się moim pre orderem w Euro RTV Agd. W ciągu tygodnia mają się pojawić wszystkie informacje nt. konsoli (bundle itp.) i mam możliwość zamiany na bundla jakiego chce (uwzględnią wartość pre ordera). Oczywiście gwarantują mi konsolę na premierę :)

Edytowane przez Lipa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...