Skocz do zawartości

NBA 2k14


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Giera już się ukazała, niestety jeszcze nie miałem przyjemności przetestować. Na pewno sprawdzę w najbliższych dniach. Ktoś już gra ? Jak wrażenia ? Kilka błędów czysto gameplayowych z poprzednich odsłon prosiło się o poprawę. Tak samo kosmiczne glitche, typu zacinający się sędzia z piłką w ręku ( mecz do restartu ), czy sklejający się zawodnicy. Na wielką rewolucję już nie liczę w przypadku odsłon current-genowych. Ciekaw jestem jak wypada nowy system bloków. Ludzie się trochę skarżą na zbyt dużo ich liczbę czap w meczu, co w umie było trochę do przewidzenia.

 

Jaka by nie była nowa odsłona, na pewno kupuję i ogram setki meczy, bo to już u mnie standard ;)

 

Przy okazji, dziś ukazał się gameplay next-genowy - szczena na podłodze. Ciekawe jak to wyjdzie w gameplayu.

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GJlptY6G4SQ

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odpalilem dzisiaj te gre i kurcze pod wzgledem bajerow miazdzy FIFE - dzisiaj halloween i przy paskach z napisami jakies dynie, czy potwory. Tak samo reklamy NBA Today podczas przerw, w ktorych sa zapowiedzi do wywiadow z pilkarzami itp. Swietna sprawa. I kurcze chcialbym sie wreszcie nauczyc grac w to NBA. Kiedys w edycje 2k10 cioralismy ze znajomym przez dlugi okres czasu i w miare ogarnialem sterowanie. Teraz to co innego :) W kolejnych latach wygrywala FIFA, a koszykowka od 2k poszla w odstawke.

 

story of my life

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w ostatni weekend i generalnie to gra jest bardzo podobno do poprzedniczki. Łatwiej się blokuje i wybija piłkę z rąk. Podkoszowi wiecej trafiają, nawet Ci słabsi. Oczywiście, podań nie poprawili, nadal są spóźnipne, nie w tempo i baloniaste. Jest to chyba najbardziej w(pipi)iający element gry. Ogólnoe, gra się wciąż bardzo przyjemnie.

 

Do dvpy jest to, że namieszali znowu w sterowaniu. W 2k13 na PS3 pod kółkiem krył się naskok lub obrót przed rzutem po dwukrotnym wciśnięciu. Teraz tego nie ma i wciąż nie wiem pod jakimi klawiszami się to kryje...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nba 2k14 wygląda świetnie, chciałbym żeby wraz z nową generacją w końcu poprawili odwieczne bolączki serii - balonowe podania, brak pełnej interakcji piłki z graczami (przenikanie przez kończyny), problemy z szybkością ruchu graczy i space'ingiem pod koszem. I fajnie jakby się zdecydowali na jeden model sterowania i go ulepszali w kolejnych edycjach, a nie że co roku trzeba się przestawiać. Sterowanie w 2k13 było jak dla mnie idealne, 2k14 to trochę krok w tył.

 

NBA Live 14 super, w końcu jakaś konkurencja  :turned:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W dziale xboxone widziałem że ktoś kupił basket od ea :ninja:

 

Pooglądałem trochę filmików Chrisa Smoove'a z my career. Mocno odświeżone, wygląda świetnie.

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_921414045&feature=iv&src_vid=9yxea7YHbns&v=_L9wbMpIXVI

http://www.youtube.com/watch?v=9yxea7YHbns&nofeather=True

 

Tylko ciekawe jak z AI będzie, ile razy bym my career nie zaczynał w poprzednich odsłonach, to w miarę szybko przychodził taki moment, że irytacja brała górę i trzeba było wracać do association.

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Gra jest kozacka pod względem graficznym i ogólnie oprawy audio wizualnej, ale sterowanie to jest dla mnie jakaś masakra nie mogę się zupełnie połapać choć to dopiero początek mojej przygody z nba 2k14. Klepią mnie jak leszcza a odebarć piłkę przeciwnikowi to dla mnie czarna magia. Chyba dość sporo czasu trzeba poświęcić na ogarnięcie sterowania na xboxie a chyba mi nie starczy samozaparcia ale gra jest przednia :)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jest zdecydowanie bardziej przystępna dla osób, które grały we wcześniejsze części. Dla mnie, gdy jest to pierwszy kontakt z serią NBA 2k sterowanie bardzo cieżkie i powiem szczerze, że może zniechęcić do gry bo wszelakich sztuczek i tricków jest cała masa ale opanować je jest ciężko. A jak się dostaje 10 mecz z rzędu baty to wkurza ;)

Odnośnik do komentarza

Hehe sory literówka.

Spary czyli sparingi, starter / pro to poziom trudności, drugi najłatwiejszy. Nie wiem może w 2k14 inaczej się nazywa (ja czekam na wersję PS4).

 

Nie graj tylko sezony uczy my player zanim nie nauczysz się chociaż średnio grać bo szybko je rzucisz jak nie będzie nic wychodziło i wpadnie kolejna porażka w dramatycznym stylu ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.