Skocz do zawartości

NBA 2k14


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie podstawą jest ogarnięcie sterowania, taktyki itd., itp. Nie ma grania na pale, a jesli idzie o gry sportowe, to chyba akurat NBA od 2K jest najblizsza sposobu gry w realu. Na najwyższych poziomach nie ma bata bez zagrywek, wykorzystywania swoich przewag itd. Kluczem jest według mnie jest gra cały czas tę samą ekipą, aby idealnie poznać ekipę i wszystkich graczy. To bardzo ułatwia. W nowego NBA bawilem sie na PS4 niewiele, ale jak już dorwę swoją własną konsolę to na pewno będzie to tytuł, który będę ogrywał miesiącami.

Odnośnik do komentarza

wczoraj rozegrałem najgłupszy mecz w historii. Przegrałem z gościem który nie oddawał innych rzutów niż za 3. Trafiał 50% można powiedzieć ale nikim nie mogłem go dogonić. Rzucal głownie irvingiem, w pełnym biegu, z odchyleniem, stojac na rekach o robiac salta... Sypiac same trojki wrzucil mi z 90 punktow.

Da sie jakos bronic przed takimi debilami? Wygladalo to dosc komicznie i z symulacja mialo niewiele wspolnego..

Odnośnik do komentarza

ale i bez presji to nie bylo normalne ze typ zaiwania sprintem i wylatujac niemal za boisko w trakcie skoku trafia połowe rzutów irvingiem.... nikim go nie moglem dogonic. A jak rzucal bedac krytym, to przy jego odskoku jajko moglem zrobic. Czasem nawet podkoszowymi walił te trojki i tez mu wpadaly.

Edytowane przez Mat_Mac
Odnośnik do komentarza

No jedyna opcja to ustawienie pressingu w ustawieniach obrony i przyklejanie się do zawodników. Tylko tak nie będą trafiać. W tej grze są zawodnicy, którymi można rzucać za 3 praktycznie bezbłędnie, jeśli tylko obrońca na moment się odsunie choćby o pół metra.

No i właśnie o te ustawienia defensywne mi chodzi, o to pytałem na poprzedniej stronie. We wszystkich częściach Nba od 2k zawsze to było a teraz w wersji na PS4 jest nieaktywne. Nie mogę zmienić tych ustawień. Nie wiem czy w wersji na ps3 można to ustawić, ale na ps4 chyba nie. Jeśli ktoś wie więcej na ten temat to proszę o pomoc  :wallbash:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak wygląda sprawa z myCareer? Przed chwilą zrobiłem zawodnika, leciał filmik na boisku, potem przeskoczyło do samolotu i nagle wywaliło mnie do menu. Teraz jak chce wejsć w ten save to dostaje komunikat że wymaga poąłczenia z serwerami 2k i nie moge go włączyć. Musiałem założyć drugą postać i na niej mogę normalnie grać

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

serwery NBA2K nie działają

 

 

Mają rozmach sukinsyny, wczoraj chciałem pograć i dalej wyskakuje info że serwery obecnie niedostepne. Doszedłem do wniosku że tą gre muszę wymienić sterowanie mnie przeraża niegrałem w żadne NBA od kilkunastu lat i bardzo trudno się przestawić na obecne sterowanie dodatkowo niemożna samodzielnie ustawić przycisków :/

Odnośnik do komentarza

Szkoda że tryb my carer (player) jest praktycznie niegrywalny przez dwie rzeczy.

 

1) jest za łatwo dla kogoś kto gra w serię 2k bo po kilk/ kilkunastu meczach robi się rzeźnię na każdym poziomie trudności;

2) ai kolegów z drużyny to dramat jak widzę co robią to rozpacz mnieogarniała, a najgorsze to że nie masz np praktycznie żadnego wpływu na ich obronę, czy inne zachowania boiskow.

 

Z drugiej strony jak ktoś nie grał dużo w nba 2 k i nie jara się strasznie nba nacodzień to zapewne spodoba mu się ten tryb.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem moją pierwszą NBA w życiu pogralem kilka meczow i dośc fajne. Oczywiście jak na prawdziwego chłopa przystało nie czytalem instrukcji tylko od razu na głeboką wodę. Pierwsze kilka minut i nie potrafilem rzucać,potem sie nauczylem,potem juz robilem wsady.

Dalej nie umiem odbierac pilki. Czesto fauluje 

Odnośnik do komentarza

Używaj przycisku nacisku w obronie, przyklej się do zawodnika z piłką, zmęcz go trochę i wtedy próbuj wybijać piłkę, atakując na nią, nie na zawodnika, bo wtedy częściej jest faul. Gameplay jest trochę pod tym względem zrypany, bo czasami udaje się też wbiec w zawodnika, wcisnąć przechwyt na pałę i też wybić piłę.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem moją pierwszą NBA w życiu pogralem kilka meczow i dośc fajne. Oczywiście jak na prawdziwego chłopa przystało nie czytalem instrukcji tylko od razu na głeboką wodę. Pierwsze kilka minut i nie potrafilem rzucać,potem sie nauczylem,potem juz robilem wsady.

Dalej nie umiem odbierac pilki. Czesto fauluje

 

Leo myśli, że jak pogra w kosza to urośnie to wymażonego 185 cm bo niby koszykówka wyciąga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...