Skocz do zawartości

nowa ksiazka AS'a, powrot Geralta!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.mmlodz.pl/463195/2013/10/24/sezon-burz-premiera-nowej-ksiazki-o-przygodach-wiedzmina-juz-w-listopadzie?category=news

 

Tylko ja sie jaram? :D Co prawda, po 'Zmiji' mam watpliwosci co do jakosci ksiazki, ale to i tak swietna wiadomosc ^^ 

 

http://extstatic.allegrostatic.pl/marketing/wiedzmin/sezon_burz_rozdzial_1.pdf - tutaj macie fragment ksiazki 

Odnośnik do komentarza

Obowiazkowy zakup.

Jednak jaki jest czas akcji, po "Pani Jeziora" czy gdzies wpleciony pomiedzy sage ?

 

Edit: poszperalem i znalazlem odpowiedz :).

 

AS sprytnie skorzystal z tego jak marka Wieska sie spopularyzowala (szczegolnie poza granicami Polszy ) za posrednictwem gier smile.png. Ale jaransko, jesli jeszcze w 2014 wyjdzie W3 to chyba padne ze szczescia.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Ja się nie mogę już doczekać. Jestem wielkim fanem Geralta i czekam na tą książkę już od ponad roku. Nie jestem zaskoczony tą wieścią że wychodzi nowa powieść w świecie wiedzmina, bo Sapkowski już dawno wspominał ze pracuje nad nowymi przygodami. Zaskoczyło mnie pozytywnie to że już za niedługo książka trafi do sklepów.

Strasznie jestem ciekawy kiedy to się będzie działo. Jak wiadomo Geralt po tym jak dostał widłami w klatę odszedł do innego świata.
Ciekawi mnie co tam nasz as wymyśli, strasznie chciałbym żeby pojawiła się Ciri i namieszała coś tymi swoimi mocami dającymi jej możliwość skakaniu po innych wymiarach i w czasie.

 

Odnośnik do komentarza

podobno nie ma związku z wydarzeniami z sagi, więc typowy skok na kasę

 

z drugiej strony opowiadania > saga, toteż może będzie to historyjka w ten deseń i jest na co czekać

 

No nie wiem, jak to będą same opowiadania, bez jakiejś spójnej fabuły i odniesień do książek to raczej lipa z tego wyjdzie. Myślę że każdy kto przeczytał sage( ja to zrobiłem już chyba 8 razy) jest wręcz głodny dalszych losów Geralta.

Odnośnik do komentarza

 

podobno nie ma związku z wydarzeniami z sagi, więc typowy skok na kasę

 

z drugiej strony opowiadania > saga, toteż może będzie to historyjka w ten deseń i jest na co czekać

 

No nie wiem, jak to będą same opowiadania, bez jakiejś spójnej fabuły i odniesień do książek to raczej lipa z tego wyjdzie. Myślę że każdy kto przeczytał sage( ja to zrobiłem już chyba 8 razy) jest wręcz głodny dalszych losów Geralta.

 

 

Miałbym bardzo mieszane uczucia, jeśli Sapkowski rzeczywiście zdecydowałby się opisać "dalsze losy" Geralta.

 

Czekam na książkę niecierpliwie i z umiarkowanym optymizmem. ;)

Odnośnik do komentarza

Jaram się - paczka w drodze - dzisiaj koczuje o północy pod paczkomatem. Zobaczymy co tam ciekawego Sapkowski wymyślił. Zapas kawy na noc już gotowy - zobaczymy czy będzie potrzebna :)

 

Edit: czytam

 

 

 

2013-10-31%252016.44.07.jpg

 

 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Jak się z Allegro zamawiało, to wczoraj do paczkomatów już dostarczali. Też przeczytałem, jak najbardziej polecam, nie chcę nic spoilerować, ale powiem, że bardziej w stylu opowiadań czy tych "przygodowych" fragmentów książek (jak Chrzest Ognia), niż Sagi pełnej proroctw i polityki na najwyższym szczeblu.

Edytowane przez piecia997
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, przedpremiera na allegro zamówione do paczkomatu, wczoraj miałem wrażenie że usiadłem na 5 minut a wylądowałem nagle na 85 stronie :) Prócz może samego początku który imo ciut na siłę Sapkowski napisał (pierwsze kilka stron) bardzo fajnie się czyta - rzeczywiście bardziej jak opowiadania niż sagę. Trochę nakreślenia sytuacji, opis co i jak i jedziemy dalej. Humor, akcja, seks, wszystko podane bardzo przyjemnie i w odpowiednich dawkach.

Główny wątek też fajnie nakreślony i w odpowiedni sposób buduje ciekawość czytelnika.

Co prawda nie skończyłem jeszcze (przez dzisiejsze święto) ale dzisiaj mam nadzieje pęknie a moja opinia się nie zmieni :)

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)ista książka. Sto procent Geralta w Geralcie, taka trochę sentymentalna podróż dla fanów Wiedźmina, choć na szczęście bez nachalnego nawiązywania do znanych wydarzeń. Do tego sam fakt, że książka pojawiła się w księgarniach, niczym - nomen omen - grom z jasnego nieba też potęguje wrażenia. Oczywiście książka jest niemal niewyczerpalnym źródłem błyskotliwych cytatów, a i znajdzie się w niej kilka smaczków, na które mniej dociekliwi czytelnicy nie zwrócą uwagi. Sapkowski w formie.

 

Świetny patent z pojawieniem się

Nimue a.k.a. Pani Jeziora.

;)

Odnośnik do komentarza

Jestem mnie więcej w połowie i czyta się dobrze :) Poziomem odbiega od wcześniejszych książek, ale tego można się było spodziewać. Mam też takie odczucie, że Sapkowski skacze od wątku do wątku - pewnie w drugiej połowie się to zmieni.

 

Trochę skacze, ale na koniec wszystkie wątki zamyka i układa się to w całkiem spójną całość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.