Skocz do zawartości

Gry na nową generacje z trybem CO-OP (KOOPERACJA)


tomek1906

Rekomendowane odpowiedzi

Temat być może trochę wcześnie założony a może już nie? Trochę ponad dwa tygodnie do premiery nowej genaracji PlayStation. Pewnie wielu z nas, a na pewno mnie jara granie nie tylko po sieci ale również ze znajomymi na jednym ekranie. Jakie gry na nowej genaracji posiadają/będą posiadać ten tryb? Podawajcie tytuły o których wiecie ewentualnie krótka charakterystyka, opinia czy warto. Mam nadzieje że temat się przyjmie.

 

Gry z trybem CO-OP na jednym ekranie:

 

- Diablo 3

- Knack

Towerfall Ascension

- Warframe ?

- Trine 2

- Tiny Brains

- Rayman Legends

- Dead Nation

Awesomenauts Assemble

 

Gry z trybem CO-OP sieciowym:

 

- BattleField 4

- Killzone: Shadow Fall (Pojedyncze misje?)

- Call of Duty Ghost

- Need For Speed Rivals

- Assassins Creed 4 Black Flag

- Dying Light ?

- Resogun

- Tiny Brains

- Dead Nation

Awesomenauts Assemble

Edytowane przez tomek1906
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

fajnie by było teraz, jakby autor tematu ładnie to wszystko segregował w 1- poście, zachowując jakiś porządek oddzielając/sortując tytuły na kooperacje domowa, oraz sieciowa itp. trzymam kciuki. 

 

edit.

Dying Light / sieciowa kooperacja (tak mi sie wydaje na chwile obecna).

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Diablo 3 wymiata jeżeli chodzi o gry co-op na jednej konsoli. Gramy ostro razem z żoną, więc każdy tytuł co-op łykamy bez zastanowienia. Diablo 3 na pewno jest najlepszym tego typu tytułem w tym roku.

 

Można dopisać Towerfall Ascension do kategorii co-op offline.

Edytowane przez CrossSleet
Odnośnik do komentarza

Obecnie wiele gier posiada możliwość gry po sieci min:

 

  • Knack
  • BattleField
  • Killzone
  • Call of Duty Ghost
  • Need For Speed Rivals
  • Assassins Creed 4 Black Flag

Knack też pewnie będzie miał opcję gry we dwóch na jednym ekranie i chyba też ResoGun ale nie jestem do końca pewien

 

Tu nie chodzi o grę po sieci/przed tv ogólnie, ale KOPERACJĘ, czyli współdziałanie/przechodzenie np. kampanii razem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dziewczyny do 95% gier są niewskazane, ale niestety czasami trzeba taką dopuścić coby później nie płakała, że wydaje kase na te głupie gierki... :P

 

 

No co ty, moja zaskoczyła mnie pozytywnie w momencie gdy szukałem w co tu by można z nią pograć, a nic w jej zasięgu nie mogłem znaleźć. Aż pewnego wieczoru gram w Fife 14 a ona na to mogę z tobą w to zagrać? Ja mówię nie dasz rady za dużo przycisków sie używa i trzeba mieć refleks:P A ona no daj spróbować. I wiecie co spodobało jej się:D Nie zawsze trzeba przekreślać, że coś się nie spodoba ;)

Ja osobiście zawiodłem się na rayman legends zbyt trudna by grać w to razem, o ile na początku wszystko wydawało sie piękne, etapy gdzie trzeba ciagle biec powodowały straszne zniesmaczenie. Z tego powodu Knack wygrywa jako gra dla par.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...