Skocz do zawartości

Middle-earth: Shadow of Mordor


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Witam, skuszony po bardzo dobrym Batman: Arkham Knight, zakupiłem edycję GOTY Shadow of Mordor. Pomijając że gierka jest dużo słabsza od B:AK i do bólu powtarzalna oraz monotonna(chwalony tryb Nemesis to zwykle mydlenie oczu ponieważ przeciwników i tak wykańcza się przeważnie jednym sprawdzonym sposobem czytaj znów jedno i to samo...) ale szczytem już jest, że w wersji potencjalnie poprawionej po rozpoczęciu gry poszedłem swoją ścieżka, a nie wyznaczona przez twórców (w końcu jest to chyba gra ze światem otwartym?) i teraz pozbierałem już trochę runów i innego badziewia żeby dopakowac pseudo Aragorna, ale nie mogę uruchomić żadnej misji związanej z główna fabuła. Po wejściu do trybu Nemesis pokazuje mi się, któryś z kapitanów zaznaczony na żółto, ale na mapie za Chiny ludowe nie ma żółtej tarczy głównej fabuły. Miał może ktoś taki przypadek? 

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...
3 godziny temu, Wredny napisał:

O fak, to tam było coś online?

To pewnie też nie wbiję, a chciałem wrócić ostatnio.

EDIT:

Według fachowców, jeśli masz najnowsze patche to masz 0 trofeów online:

Screenshot_20220311-092344_Chrome.thumb.jpg.31af0152bd42106896b3c357a993f5c1.jpg

 

 

 

O kurcze to może i ja wrócę, pamiętam, że dałem sobie spokój po tym pucharku, że kilku dowódców musiało ubić innego. Za nic nie mogłem tego zrobić. 

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 12.03.2022 o 09:51, LukeSpidey napisał:

Mi brakuje jednego pucharka do platyny, ale po kilku godzinach próbowania sobie odpuściłem. Szkoda nerwów jak 90% sukcesu zależy od przypadku. 


Tego Ci brakuje?

168183062_AMightyDoom.thumb.png.ab6a39d2fd8f5cbe26e6df442049be71.png

Ja też próbowałem i mnie to wkurzało, ale na forum PSN Profiles jest fajny post, po instrukcjach z którego wbiłem to za pierwszą próbą:
https://forum.psnprofiles.com/topic/20457-best-method-for-a-mighty-doom-level-25-rune/

Oczywiście trochę trzeba czasu spędzić na "wychowaniu" takiego Warchiefa i obsadzeniu jego bodyguardów swoimi kapitanami (mój miał trzech - wszyscy moi "zdrajcy"), ale metoda jest 100% skuteczna - po prostu to oni muszą zadać mu śmiertelny cios (możesz go sołabić, ale ogólnie to niech oni go sobie tłuką, a Ty i tak będziesz miał zajęcie, bo zewsząd będzie się sypać pełno orków) i wtedy zawsze dropnie runa o porządanym, a nawet większym levelu.

Wróciłem do tego ostatnio i okazało się, że fabularnie miałem 89%, więc stwierdziłem, że dociągnę do końca, a przy okazji wbiję trofki, no i wpadła platynka.
Teraz gram w pierwsze DLC i tam to dopiero jest jeden upierdliwy puchar, za który nawet nie wiem, czy będę się brał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...