Skocz do zawartości

Game Cube teraz


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba jakis dziwny jestem bo dla mnie jest znaczaca roznica w "feeling" jak wkladam oryginalna plyte z gra do konsoli, a jak odpalam poprostu iso. Nie potrafie tego opisac ale odpalajac Alundre z poziomu PS3 kupiona w store a wkladajac pachnaca oryginalna płytke do PS3 mialem zupelnie inne odczucia. Glupie to ale tak jest ^_^

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, w momencie wkładania płytki do napędu na pewno masz inne odczucia niż w momencie wybrania pozycji z listy ;) Tak samo z muzyką, fajnie się wyjmuję płytkę, wkłada do napędu. Na pewno fajniej niż kliknąć play na smartfonie. Ale "w praniu" to różnica jest żadna, po 3 minutach już Ci wszystko jedno czy macałeś płytę czy kartę sd. Jeszcze w przypadku muzyki to zazwyczaj pliki brzmią gorzej. A tutaj feeling Full HD dochodzi :P Możesz sobie też symulować wsadzanie płytki, jeśli Ci to potrzebne ;)

 

Ostatecznie wszystko się sprowadza niestety do wyboru - albo jakość obrazu, albo klimat wkładania płytki. 

Edytowane przez Ed Hunter
Odnośnik do komentarza

Temat Gamecube zmienił się chyba trochę w gry z Gamecube na WiiU (i to dosyć niekonwencjonalną metodą..), więc wpadłem to naprawić :D oprócz cudownego Super Mario Sunshine gram sobie w Rogue Squadron 3: Rebel Strike i z pełną świadomością mogę już napisać, że exy na tą konsolę postarzały się chyba najmniej. Szok jaka ta gra jest dopasiona :o (mam na myśli misje latane, a nie chodzone), a co-op, w którym jest cały Rogue Leader (2) do przejścia powoduje, że jednocześnie: jestem pod wrażeniem wysiłku Factor-5, rozkminiam jak zmieścili to na jednej płycie oraz załamuję się nad tym jak stoczyła się branża.

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Pamiętam tą grę, ale nigdy nie testowałem, wydawała mi się zawsze za bardzo inna, ale jestem pewien, że dobra :) mi się przypomniały jeszcze dwa hity z tych "innych" gier: 1. Harvest Moon A Wonderful Life miałem i polecam 2. Animal Crossing ! - co prawda w tego nie grałem, ale fakt, że można w nim pograć w Mario (tego z NESa/ Pegasusa) padem od Gacka i to że to pierwsza część serii, która opuściła Japonię sprawia, że sam będę musiał kiedyś ją dorwać

Odnośnik do komentarza

Temat Gamecube zmienił się chyba trochę w gry z Gamecube na WiiU (i to dosyć niekonwencjonalną metodą..), 

Wiesz, jakby nie patrzeć, to temat mamy "Gamecube teraz" ;) Więc dostosowywanie granie w gry z GC do dzisiejszych standardów jest chyba jak najbardziej na temat :)

 

Ja dochodzę do wniosku, dość zaskakującego dla mnie w sumie, że Gamecube zestarzał się najmniej z całej 6 generacji. Tzn chodzi mi o exy głównie. Zarówno graficznie, dzięki świetnemu designowi tytułów od Nintendo, jak i mechanicznie (pomijając tylko odwrócone sterowanie prawą gałką). Mam bardzo mało czasu na granie, ale jakoś coraz więcej poświęcam go na 6 generację właśnie. Dreamcasta mam w sumie wymęczonego, ale nadrabiam ciągle GC, Xboxa i PS2. I właśnie GC wygląda i śmiga dzisiaj najlepiej, zupełnie nie odstając od dzisiejszych standardów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Figaro - Kojarzę to, ponoć hidden gem i unikat. Obejrzałem kiedyś gameplay i stwierdziłem że nie chciałbym w to grać :sorcerer: Ale może Ty odkryjesz tam coś ciekawego.

 

Odnośnie romów, homebrew i takich tam - nie używam, nie interesuje się, uznaję tylko płytki i wącham instrukcje :) Oczywiście czasem robię wyjątek, głównie z klasykami PS1 na PS3. I pewnie bym z tego korzystał na Wii U, ale wiadomo jak wygląda tam sklepik, bida z nyndzo :(

 

Odnośnie GameCuba TERAZ. Od ubiegłego roku najwięcej gram właśnie na nim i na PS2. W tym roku będę też częściej odpalał Dreamcasta. Szósta generacja rządzi, z przyjemnością wracam do starci które znam i do gier które mam w backlogu. I kolejny raz zgodzę się z Ed Hunterem - gry z Gacka dobrze zniosły próbę czasu.

 

Ostatnio nawet w starą Fifę06 grałem z ziomkami, świetnie się bawiliśmy. Stare składy, kluby, mechanika też stara, ale gra się bardzo przyjemnie. Ok, wracam do Residenta Zero

 

<głaszcze swojego Gacka>

Odnośnik do komentarza

dopytałem o stan techniczny i typek odpisał:

 

 

tak to sa rzeczy odemnie z domu posiadam tez inne pady jak i te karty co pisalem konsola lezy w szafie juz 1 miesiac dlatego przed wysylka doglebnie bym ja sprawdzil zeby niebylo niepotrzebnych problemow ale wydaje mi sie ze wszystko jest w jaknajlepszym porzadku z ta konsola ja uzywalem ja sporadycznie gralismy w mariokart i wiele innych gier nigdy konsola niebyla naprawiana zreszta gdy zakupi pan konsole jest 14 dni na sprawdzenie przez pana konsoli gdyby cos neipasowalo mozna odeslac lecz ja za odeslana przez pana przesylke nieplace za wysylke

 

 

ale okej, słucham się Was i szukam dalej :) dzięki!

Odnośnik do komentarza

Nieraz wygląd może być mylny, jak to w życiu i taka syfiasta konsolka po wyczyszczeniu może służyć długo długo, jednak ryzyko chyba większe niż zadbana konsolka od kumatego sprzedawcy - można to wychwycić po jednym meilu z kilkoma podstawowymi pytaniami.

Szajdi, ale spoko, wreszcie coś odpowiedniego trafisz. Aktualni też szukam Gacława (starego fioletowego z prajmajmi ma mój braciszko) tylko pearl white (kiedyś miałem, ale durny sprzedałem koledze), łatwe to niestety także nie jest. 

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.