Skocz do zawartości

Game Cube teraz


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nom, ten wygląda schludnie, napisałem do sprzedawcy. Kolor jakiejś wielkiej roli nie gra, po prostu Gacek mi się kojarzy z fioletem :)

 

Zobaczymy, trochę się napaliłem niepotrzebnie  :/

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Gość Władca Marionetek

Witam wszystkich posiadaczy gacka (bo tak chyba tę konsolę zwykło się nazywać) bardzo serdecznie! Jako, że można teraz dorwać sporo sprzętu z ery PS2 za śmieszne pieniądze to postanowiłem zakupić sobie właśnie PS2 i konsolę Gamecube. Czy ktoś z posiadaczy może mi napisać na co warto zwracać uwagę przy zakupie gacka np. na Allegro? Znalazłem fajną ofertę z kilkoma grami za około 260 zł - myślicie, że się opłaca w tej cenie? To ten zestaw:

http://allegro.pl/nintendo-gamecube-kompletna-z-zestawem-gier-i5987567150.html

Konsola wygląda po zdjęciach na zadbaną, ale martwi mnie ten niby zacinający się czasami przycisk od otwierania napędu.

Odnośnik do komentarza

Przycisk od otwierania klapki to często standard bo wiele osób wciska go przy samym brzegu co można nawet zauważyć na fotkach. Sama konsola widać raczej była egz. powystawowym skoro ma takie standy z drewna. Jeżeli obudowę da się jakoś jeszcze wyczyścić (bo ewidentnie widać tam ślady paluchów itp.) to próbuj wylicytować za te 199zł a z gier to jedynie warte swego jest Wave Race Blue Storm (i może MoH) resztę śmiało można olać. 

 

P.S. Ale tak jak kolega powyżej opisuje, spróbuj ew, wyrwać pierwsze modele Wii, które są wstecznie kompatybilne z GaCkiem i łatwo można wyrwać oryg. kabel Component pod LCD'ki dzięki czemu zyskasz na jakości obrazu a jedynie będziesz musiał dokupić pada od GC i kartę pamięci a do tego będziesz miał świetną bibliotekę gier z Wii bo aż żal w nie nie zagrać.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Cena dobra, o ile wszystko tam działa, ale najprościej jednak zrobić tak:

spróbuj ew, wyrwać pierwsze modele Wii, które są wstecznie kompatybilne z GaCkiem i łatwo można wyrwać oryg. kabel Component pod LCD'ki dzięki czemu zyskasz na jakości obrazu a jedynie będziesz musiał dokupić pada od GC i kartę pamięci a do tego będziesz miał świetną bibliotekę gier z Wii bo aż żal w nie nie zagrać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...