Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Game Cube teraz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#41 Enkidou

Enkidou
  • Użytkownicy
  • 1265 postów
  • GG4296247
  • PSN IDEnkidouPL
  • Nintendo IDenki86

Napisano 01 August 2014 - 19:59

Kup Freeloadera Miron. ; )

• 1

#42 collins

collins
  • Użytkownicy
  • 269 postów

Napisano 01 August 2014 - 21:03

Może bym i kupił ale mam też Zeldę w PALu więc kłopot odpada :D. Dlatego jestem taki chętny do pozbycia się.

PS: Ja Ci odpisałem na fb ale widocznie nie doszło. Tak to już jest jak się pisze z telefonu. Od 14 sierpnia mam 10 dni urlopu z tym, że pierwszy weekend i poniedziałek odpada ale środek tygodnia lub weekend 23-24 mam wone terminy. Tudzież przyszły weekend. 

PS2: Wreszcie odzyskam Vanquish :D

• 0

#43 pele15

pele15
  • Użytkownicy
  • 383 postów

Napisano 14 September 2014 - 19:14

mam pytanko. obojętnie jaki zasilacz do gc (nie wiem czy to różne modele czy każdy ma ten sam zasilacz) i czy jest taka możliwość żeby korzystać z zasilacza od wii?
  • 0

#44 Xord

Xord
  • Użytkownicy
  • 536 postów

Napisano 15 September 2014 - 20:54

DO GCN pasuje tylko ten od N64 jeśli dobrze pamiętam a tak po za tym nie lepiej kupić Wii z kompatybilnością zawsze więcej gier do ogrania??

• 0

#45 Kondeer

Kondeer
  • Użytkownicy
  • 400 postów

Napisano 15 September 2014 - 21:11

Nie zasilacz od N64 na 100% nie pasuje do GCN. Mam obydwie konsole w domu i GCN ma "cegłę" na kablu, a w N64 "skrzyneczka" robi za wtyczkę do konsoli. Jeśli się nie mylę to Wii też ma inny zasilacz. Jedyne co się nie zmienia od czasów SNES'a (nie wiem jak z NESem bo nie mam) to kabel AV,

• 0

#46 pele15

pele15
  • Użytkownicy
  • 383 postów

Napisano 16 September 2014 - 05:29

tak myslalem. to mogę kupić kabel AV albo RGB od wii do gc? który w końcu najlepszy, może svideo? czytałem opinie kolegów w innym temacie i juz sam nie wiem
  • 0

#47 chmurqab

chmurqab
  • Użytkownicy
  • 1814 postów

Napisano 16 September 2014 - 07:59

tak myslalem. to mogę kupić kabel AV albo RGB od wii do gc? który w końcu najlepszy, może svideo? czytałem opinie kolegów w innym temacie i juz sam nie wiem

Najlepszy obraz otrzymasz używając kabla component, ale ma to sens w przypadku gdy masz gry w NTSC. Warto sprawdzić listę gier oferujących progressive scan. W przypadku gier PAL wystarczy Ci kabel RGB.

• 0

#48 pele15

pele15
  • Użytkownicy
  • 383 postów

Napisano 16 September 2014 - 08:18

dziękuję za odp :)
  • 0

#49 Velius

Velius
  • Użytkownicy
  • 7701 postów

Napisano 01 January 2015 - 13:12

Wlasnie czytajac fora dowiedzialem sie ze PAL-owskie gry na NGC sa kija warte ze wzgledu na to ze sa duzo wolniejsze od odpowiednikow NTSC i np taka Ikaruga w PAL-u to nie porozumienie i szkoda grac bo gubi klatki. Czy mam rozumiec ze lepiej wyprzedac cala kolekcje PAL i zainwestowac w NTSC z tego powodu? A moze progressive scan jest wystarczajacym powodem czy nie widac az takiej roznicy miedzy PAL a NTSC?

Troche jestem w kropce jak czytam o roznicach w Metal Slug, Ikaruga itp...no i jeszcze sie okazuje ze e-shop Virtual Console na Europejskim Wii U NADAL na to cierpi i dostajemy felerne produkty.

• 0

#50 kazuyoshi

kazuyoshi
  • Użytkownicy
  • 906 postów
  • Skądz kosmosu osu osu

Napisano 01 January 2015 - 13:34

Ograłem niemal wszystko na Gacławie i jakoś mnie to nie bolało i grało się świetnie.

W strzelaninach i ogólnie grach akcji, może to być wada, ale kurna, nie na tyle wielka, aby zaraz wymieniać wszystko na NTSC. No chyba, że jesteś takim frikiem, to proszę bardzo, twoje odczucia są w tej kwestii najważniejsze przecie :)

• 0

#51 Nemesis

Nemesis
  • Premium Member
  • 7951 postów

Napisano 01 January 2015 - 18:06

Wlasnie czytajac fora dowiedzialem sie ze PAL-owskie gry na NGC sa kija warte ze wzgledu na to ze sa duzo wolniejsze od odpowiednikow NTSC i np taka Ikaruga w PAL-u to nie porozumienie i szkoda grac bo gubi klatki. Czy mam rozumiec ze lepiej wyprzedac cala kolekcje PAL i zainwestowac w NTSC z tego powodu? A moze progressive scan jest wystarczajacym powodem czy nie widac az takiej roznicy miedzy PAL a NTSC?

Troche jestem w kropce jak czytam o roznicach w Metal Slug, Ikaruga itp...no i jeszcze sie okazuje ze e-shop Virtual Console na Europejskim Wii U NADAL na to cierpi i dostajemy felerne produkty.

No ja tak zrobiłem kupując gry na pierwszego Xboxa. Jest znaczna różnica w płynności. Na GaCku pewnie jest podobnie.

Użytkownik Nemesis edytował ten post 01 January 2015 - 18:06

• 0

#52 balon

balon

Rycerz Zakonu HDR

• Użytkownicy
  • 11669 postów
  • GG6438731
  • SkądGorzów Wlkp.
  • PSN IDbalon1984
  • Nintendo IDbalon1984

Napisano 01 January 2015 - 18:57

Co polocicie na Gacława nie licząc Marianów, Metroidów i Residentów oraz Star Fox Adventure.

Aha no i po za Kart, Sunshine i Luigi Mansion były jeszcze jakieś "Mariany" ?
  • 0

#53 Nemesis

Nemesis
  • Premium Member
  • 7951 postów

Napisano 01 January 2015 - 19:00

Koniecznie obadaj Soul Calibura II, Viewtiful Joe, Eternal Darkness i oczywiście MGS The Twin Snakes. Fajne jeszcze są Star Warsy Rogue Leader i Rebel Strike.

Celowo nie wspomniałeś o Zeldzie?

Były jeszcze Paper Mario A Thousand Year Door ale to pozycja mocno oblegana nawet przez tutejszych wyznawców GCN no i te Mario Party i Mario Smash Football.

Użytkownik Nemesis edytował ten post 01 January 2015 - 19:02

• 1

#54 balon

balon

Rycerz Zakonu HDR

• Użytkownicy
  • 11669 postów
  • GG6438731
  • SkądGorzów Wlkp.
  • PSN IDbalon1984
  • Nintendo IDbalon1984

Napisano 01 January 2015 - 19:03

Oczywiście Zelda już ograna, zapomniałem o niej wspomnieć :)
  • 0

#55 Velius

Velius
  • Użytkownicy
  • 7701 postów

Napisano 01 January 2015 - 19:05

Eternal Darkness, Lost Kingdoms 1 i 2, Baten Kaitos 1 i 2, Skies of Arcadia, Fire Emblem Path of Radiance, Pikmin 2, Ikaruga, Paper Mario Thousand Year Door, FX-Zero, Killer7, Viewtiful Joe, Soul Calibur II, Kirby Air Ride, Billy the Hatcher, Batallion Wars, Tales of Symphonia, MGS.

• 2

#56 chmurqab

chmurqab
  • Użytkownicy
  • 1814 postów

Napisano 01 January 2015 - 19:16

Większość gier z Cube'a pozwala na odpalenie (albo nawet wymusza) w trybie PAL60 (trzeba przytrzymać B podczas startu gry, analogicznie w NTSC odpala się w ten sposób progressive scan) . Niestety w Ikarudze tego nie ma. Próbowałem znaleźć jakąś listę, ale niestety na próżno.

• 0

#57 kazuyoshi

kazuyoshi
  • Użytkownicy
  • 906 postów
  • Skądz kosmosu osu osu

Napisano 01 January 2015 - 19:18

Dodam jeszcze --  Wave Race: Blue Storm,  Donkey Kong: Jungle Beat i Battalion Wars.

• 0

#58 chmurqab

chmurqab
  • Użytkownicy
  • 1814 postów

Napisano 01 January 2015 - 19:23

Co polocicie na Gacława nie licząc Marianów, Metroidów i Residentów oraz Star Fox Adventure.

Aha no i po za Kart, Sunshine i Luigi Mansion były jeszcze jakieś "Mariany" ?

Powtórzę za poprzednikami IMO dwa najlepsze tytuły: Paper Mario: A Thousand Year Door i Viewtiful Joe.

Mario Party i Kirby Air Ride IMO nadaje się tylko do gry w czteroosobowym składzie. Warto spojrzeć w stronę bongosów i Donkey Kongi + DK: Jungle Beat.

• 0

#59 funditto

funditto
  • Użytkownicy
  • 977 postów

Napisano 01 January 2015 - 19:27

Chciałem dopisać, że jeszcze koniecznie Donkey Konga - jedna z najlepszych gier multi ever, ale chmurqab mnie ubiegł, więc dorzuciłbym jeszcze Super Smash Bros Melee i The Legend of Zelda: Four Swords Adventures (zgaduje, że pisząc iż przeszedłeś Zeldy miałeś na mysli Wind Wakera i Twilight Princess)

• 0

#60 chmurqab

chmurqab
  • Użytkownicy
  • 1814 postów

Napisano 01 January 2015 - 19:37

Chciałem dopisać, że jeszcze koniecznie Donkey Konga - jedna z najlepszych gier multi ever, ale chmurqab mnie ubiegł, więc dorzuciłbym jeszcze Super Smash Bros Melee i The Legend of Zelda: Four Swords Adventures (zgaduje, że pisząc iż przeszedłeś Zeldy miałeś na mysli Wind Wakera i Twilight Princess)

Tyle, że na pełnię doznań z Four Swords potrzeba 3xGBA + 3x kabelek GBA<->GCN, no i 3jka znajomych :P

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0