Skocz do zawartości

Game Cube teraz


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie czytajac fora dowiedzialem sie ze PAL-owskie gry na NGC sa kija warte ze wzgledu na to ze sa duzo wolniejsze od odpowiednikow NTSC i np taka Ikaruga w PAL-u to nie porozumienie i szkoda grac bo gubi klatki. Czy mam rozumiec ze lepiej wyprzedac cala kolekcje PAL i zainwestowac w NTSC z tego powodu? A moze progressive scan jest wystarczajacym powodem czy nie widac az takiej roznicy miedzy PAL a NTSC?

 

Troche jestem w kropce jak czytam o roznicach w Metal Slug, Ikaruga itp...no i jeszcze sie okazuje ze e-shop Virtual Console na Europejskim Wii U NADAL na to cierpi i dostajemy felerne produkty.

 

No ja tak zrobiłem kupując gry na pierwszego Xboxa. Jest znaczna różnica w płynności. Na GaCku pewnie jest podobnie.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Koniecznie obadaj Soul Calibura II, Viewtiful Joe, Eternal Darkness i oczywiście MGS The Twin Snakes. Fajne jeszcze są Star Warsy Rogue Leader i Rebel Strike.

 

Celowo nie wspomniałeś o Zeldzie?

 

 

Były jeszcze Paper Mario A Thousand Year Door ale to pozycja mocno oblegana nawet przez tutejszych wyznawców GCN no i te Mario Party i Mario Smash Football.

Edytowane przez Nemesis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Eternal Darkness, Lost Kingdoms 1 i 2, Baten Kaitos 1 i 2, Skies of Arcadia, Fire Emblem Path of Radiance, Pikmin 2, Ikaruga, Paper Mario Thousand Year Door, FX-Zero, Killer7, Viewtiful Joe, Soul Calibur II, Kirby Air Ride, Billy the Hatcher, Batallion Wars, Tales of Symphonia, MGS.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wlasnie czytajac fora dowiedzialem sie ze PAL-owskie gry na NGC sa kija warte ze wzgledu na to ze sa duzo wolniejsze od odpowiednikow NTSC i np taka Ikaruga w PAL-u to nie porozumienie i szkoda grac bo gubi klatki. Czy mam rozumiec ze lepiej wyprzedac cala kolekcje PAL i zainwestowac w NTSC z tego powodu? A moze progressive scan jest wystarczajacym powodem czy nie widac az takiej roznicy miedzy PAL a NTSC?

 

Troche jestem w kropce jak czytam o roznicach w Metal Slug, Ikaruga itp...no i jeszcze sie okazuje ze e-shop Virtual Console na Europejskim Wii U NADAL na to cierpi i dostajemy felerne produkty.

 

Większość gier z Cube'a pozwala na odpalenie (albo nawet wymusza) w trybie PAL60 (trzeba przytrzymać B podczas startu gry, analogicznie w NTSC odpala się w ten sposób progressive scan) . Niestety w Ikarudze tego nie ma. Próbowałem znaleźć jakąś listę, ale niestety na próżno.

Odnośnik do komentarza
 

Co polocicie na Gacława nie licząc Marianów, Metroidów i Residentów oraz Star Fox Adventure.

Aha no i po za Kart, Sunshine i Luigi Mansion były jeszcze jakieś "Mariany" ?

 

Powtórzę za poprzednikami IMO dwa najlepsze tytuły: Paper Mario: A Thousand Year Door i Viewtiful Joe.

 

Mario Party i Kirby Air Ride IMO nadaje się tylko do gry w czteroosobowym składzie. Warto spojrzeć w stronę bongosów i Donkey Kongi + DK: Jungle Beat.

Odnośnik do komentarza

Chciałem dopisać, że jeszcze koniecznie Donkey Konga - jedna z najlepszych gier multi ever, ale chmurqab mnie ubiegł, więc dorzuciłbym jeszcze Super Smash Bros Melee i The Legend of Zelda: Four Swords Adventures (zgaduje, że pisząc iż przeszedłeś Zeldy miałeś na mysli Wind Wakera i Twilight Princess)

Odnośnik do komentarza

Chciałem dopisać, że jeszcze koniecznie Donkey Konga - jedna z najlepszych gier multi ever, ale chmurqab mnie ubiegł, więc dorzuciłbym jeszcze Super Smash Bros Melee i The Legend of Zelda: Four Swords Adventures (zgaduje, że pisząc iż przeszedłeś Zeldy miałeś na mysli Wind Wakera i Twilight Princess)

 

Tyle, że na pełnię doznań z Four Swords potrzeba 3xGBA + 3x kabelek GBA<->GCN, no i 3jka znajomych :P

Odnośnik do komentarza

Viewtiful Joe, Star Wars Rogue Squadron 2 

Paper Mario, FX - Zero, Tales of Symphonia, Fire Emblem, Wave race, Eternal Darkness a no i Billy Hatcher

 

 

hah jak mysle o tych grach to az mam mokro :obama:

 

eh chyba bedzie trzeba rozgladnac sie za kostka ponownie 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Chciałem dopisać, że jeszcze koniecznie Donkey Konga - jedna z najlepszych gier multi ever, ale chmurqab mnie ubiegł, więc dorzuciłbym jeszcze Super Smash Bros Melee i The Legend of Zelda: Four Swords Adventures (zgaduje, że pisząc iż przeszedłeś Zeldy miałeś na mysli Wind Wakera i Twilight Princess)

 

Tyle, że na pełnię doznań z Four Swords potrzeba 3xGBA + 3x kabelek GBA<->GCN, no i 3jka znajomych :P

 

 

ja samemu ogralem

 

xcJspFf.jpg

Odnośnik do komentarza

 

 

Chciałem dopisać, że jeszcze koniecznie Donkey Konga - jedna z najlepszych gier multi ever, ale chmurqab mnie ubiegł, więc dorzuciłbym jeszcze Super Smash Bros Melee i The Legend of Zelda: Four Swords Adventures (zgaduje, że pisząc iż przeszedłeś Zeldy miałeś na mysli Wind Wakera i Twilight Princess)

 

Tyle, że na pełnię doznań z Four Swords potrzeba 3xGBA + 3x kabelek GBA<->GCN, no i 3jka znajomych :P

 

 

ja samemu ogralem

 

 

 

Nikt nie powiedział, że samemu nie można grać. Ale ta gra nie była projektowana pod singla.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, ale niema to jak granie na oryginałach. Używając kopi zapasowych, czuje jakiś niedosyt oraz niedorobienie produktu.

Kwestia posiadania oryginału jest dla mnie tak oczywista, że aż nie warta wspominania. Niewielu nas udziela się w tym dziale o NIntendo, ale mam wrażenie, że panuje wśród nas jakieś poszanowanie dla tego producenta, a co za tym idzie posiadanie tylko i wyłącznie oryginałów. Zresztą to jest kwestia dla każdego indywidualna. Ja tam wolę naiwnie wierzyć w ludzi, zakładając, że każdy gra na oryginałach. 

 

A posiadając oryginał i odpalając iso w żadnym wypadku nie czuję się inaczej. To jest dokładnie to samo co posiadanie płyty CD i zgranie jej do mp3 (czy innych flaców), żeby posłuchać na innym sprzęcie niż odtwarzacz CD. Chyba nie budzi to żadnych wątpliwości moralnych?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.