Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Tak jak w przypadku Zeldy, nic nie pokazali, kolejny raz materiał z wsiadaniem do statku i lotem na inną planetę i to wszystko. Nie wiem czym tu się podniecać skoro rok temu widzieliśmy dokładnie to samo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To cudo jest, jeżeli wyeliminują ten pop-up i sprawią, że eksploracja nie znudzi się po godzince czy dwóch, to czapki z głów.

 

Za sam projekt już GOTY się należy.

 

Przecież oni od roku pokazują ten sam motyw, czyli de facto NIC. Podejrzewam, że poza zrębami silnika graficznego tak naprawdę jeszcze nic nie zrobili.

 

Na chwilę obecną to jedna wielka niewiadoma.

 

Po 3 czy 4 takim samym trailerze brakuje tylko podpisu "Please be excited".

Edytowane przez DonSterydo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Don, chyba cały czas oczekuje, że protagonista w końcu wyjmie spluwę i laserkami będzie szczelał do krasnoludków. Chyba mu się serie pomyliły. Nie oto w tej grze chodzi. Jak komuś nie podoba się tego typu gameplay, to niech raz wyrazi swoją dezaprobatę i przestanie interesować grą, a nie cały czas przypieprzać się oto samo. To tak jakby wejść do tematu o jakiś wyścigach i narzekać, że tam się głównie ściga i tylko scenerie/trasy się zmieniają.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Santa Monica pomaga przy developingu i gra ma byc na Xone?.

jeśli sony nie będzie wydawać tej gry to tak, Joe też był exem przez długi czas dla ps3, skoro wychodzi na PC to jednak jakaś otwarta brama zostanie. Pożyjemy zobaczymy  :)  tak czy siak jeden z ciekawszych indyków, pomysł i założenia robią a to gra od małej grupy ludzi  ;o

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Z CW:

 

troszkę zbyt mądry post jak na CW, nie o taką konwencję rozmowy walczyłem!   :D

 

również się tego obawiam, u mnie właśnie brak tego czegoś spowodował, że olałem Destiny, mimo, że byłem naprawdę napalony. Trzymam kciuki, aby stworzono silną motywację do eksploracji, bo samo latanie dla latania może ostatecznie okazać się nudne. 

Motywacja na pewno będzie, pytanie tylko na jak długo? Moim zdaniem wzięli sobie zbyt ambitny projekt, 4 osoby robią taką wielką grę? To nie może się ot tak po prostu udać. Obstawiam(obym się mylił, bo bardzo liczę na grę), że większość planet będzie kopiuj-wklej ze zmienionymi kolorami i drobnymi różnicami. Po prostu mi się to nie dodaje, że gra może być ogromnym sukcesem, nie po takich oczekiwaniach.

Moim zdaniem o wiele lepiej by im wyszło jakby zrobili model biznesowy jak był w Minecrafcie. Na początku bardzo mało rzeczy, same podstawy praktycznie i co miesiąc dodawaliby jedną dużą rzecz w ramach aktualizacji. Wtedy człowiek by trzymał grę i czekał na kolejne aktualizacje, a nie że ma praktycznie gotowy produkt i raczej wie, że nic przez dłuższy czas nie zobaczy nowego przez co nic go nie trzyma przy grze i może się jej pozbyć.

Nie wiem czy tam będzie jako taki crafting jak w MC, że można tworzyć różne surowce pod budynki, natomiast jeżeli nie to faktycznie troszkę mało opcji zostaje: zbieranie surowców, budowanie statku, latanie, eksploracja planet? Oj obawiam się o tę grę.

Odnośnik do komentarza

z jednej strony tak, z drugiej jak czytam "a nie że ma praktycznie gotowy produkt i raczej wie, że nic przez dłuższy czas nie zobaczy nowego" to mnie coś tyka i uświadamia jak bardzo w d,upie jesteśmy z dzisiejszym modelem dystrybucji gier...

 

powiem tak - ja osobiście potrzebuję motywacji (w sumie chyba jak każdy), czegoś, jakiegoś powodu aby polatać. Jeśli tym powodem ma być tylko ciekawość - okej, pogram te 20h na krzyż i oleję pewnie temat, gdyż mam identyczny wniosek jak Ty: te planety nie będą totalnie różne. Jeżeli do eksploracji nie przyciągnęło mnie Destiny, gdzie przecież lokacje mamy genialne a okazjonalnie nawalamy się z autochtonami wraz z przypadkowo spotaknymi graczami, to mam jednak obawy czy NMS będzie dla mnie

 

z drugiej strony, jeśli za tym będzie kryć się jakaś historia, jeśli będą party dla graczy, jakieś eventy, no nie wiem jak to sobie wyobrażać, ale no kurcze nie wierzę, że w 2014 roku wyjdzie gra, która polegać będzie na oglądaniu 8 bilionów planet. 

Fajnie wygląda motyw z wylatywaniem z planety i wojnami w kosmosie - mam nadzieję, że to pociągną i będzie można sobie wybrać, czy bardziej wolisz angażować się w takie rozpierduchy, czy robić zdjęcia roślinkom na 9845938. planecie

 

pomysł plastyczny mi się podoba, ale w Destiny też mi się podobał, więc lipa :(

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No jakby zrobili normalne party ze znajomymi, że startujemy sobie na jednej planecie i wspólnie sobie grali to zaje.biscie i będę grał. Tak samo te eventy tylko tak się zastanawiam na czym miałyby one polegać? Jakoś nie potrafię sobie wymyślić sensownego przykładu, to nie Destiny gdzie są potwory i strzelanie gdzie mogą sobie wrzucić bossa na tydzień, z którego dropi jakiś armor czy broń.

 

W sumie to nie wiem, w grze będzie w ogóle jakaś fabuła, cokolwiek z jakimś wyższym celem? Bo w sumie też nie lubię gier gdzie nie ma celu, no chyba, że gram ze znajomymi to wtedy sami sobie ustalamy cel, aczkolwiek gra powinna dawać możliwość zabawy zarówno samemu jak i z kimś, a nie że grając samemu jesteśmy jakby obdarci z części funu.

 

Pomysł na grę jest naprawdę zacny, jak z realizacją czas pokaże. Nie wiem czy gra ma ustaloną datę premiery, ale obstawiam, że to będzie jakoś 2016 rok, w 4 osoby raczej szybko się gry nie robi.

Martwi mnie jeszcze kwestia tego co pokazują, tak praktycznie to ciągle jest pokazywane to samo, eksploracja, wchodzenie do statku, latanie statkiem, inna planeta.

Odnośnik do komentarza

Bardzo czekam na tę grę bo to innowacja. Nigdy jeszcze żadnego indyka tak nie wyczekiwalem. Ale również mam obawy, że po prostu może być nudno. Oby to było coś więcej niż latanie statkiem. W takim minecrafcie też niby mamy wielki świat a robi się ciągle to samo. Pewnie multiplayer będzie decydujący w ocenie gry. Chciałbym mieć ten tytuł w wersji pudelkowej.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

W każdym układzie słonecznym znajdziemy stację kosmiczną lub inne zamieszkane osiedle, gdzie będziemy mogli handlować i kupować usprawnienia, także dla posiadanego kombinezonu.

Piractwo i atakowanie innych statków będzie dobrym sposobem na pozyskanie dodatkowych surowców i gotówki, ale tym samym zaalarmujemy lokalne siły bezpieczeństwa i zwiększymy nagrodę za naszą głowę.

 

Na planetach znajdziemy roboty, starające się zachować balans i chronić środowisko naturalne. Nie zaatakują nas, jeśli będziemy tylko zwiedzać i podziwiać widoki, ale próba wydobycia surowców spotka się z bardziej agresywną reakcją.

Im bliżej centrum galaktyki, tym wyższy poziom trudności. Dotarcie do celu ma zająć od 40 do 100 godzin, w zależności od tempa podróży. Na niektórych planetach znajdziemy portale, przenoszące nas bliżej, w losowy punkt kosmosu.

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-12-04-nowe-szczegoly-na-temat-kosmicznego-symulatora-no-mans-sky

I to już są informacje, które znacznie przechyliły szalę na "CZEKAM MOCNO". :)

Odnośnik do komentarza

 

 

W każdym układzie słonecznym znajdziemy stację kosmiczną lub inne zamieszkane osiedle, gdzie będziemy mogli handlować i kupować usprawnienia, także dla posiadanego kombinezonu.

Piractwo i atakowanie innych statków będzie dobrym sposobem na pozyskanie dodatkowych surowców i gotówki, ale tym samym zaalarmujemy lokalne siły bezpieczeństwa i zwiększymy nagrodę za naszą głowę.

 

Na planetach znajdziemy roboty, starające się zachować balans i chronić środowisko naturalne. Nie zaatakują nas, jeśli będziemy tylko zwiedzać i podziwiać widoki, ale próba wydobycia surowców spotka się z bardziej agresywną reakcją.

Im bliżej centrum galaktyki, tym wyższy poziom trudności. Dotarcie do celu ma zająć od 40 do 100 godzin, w zależności od tempa podróży. Na niektórych planetach znajdziemy portale, przenoszące nas bliżej, w losowy punkt kosmosu.

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-12-04-nowe-szczegoly-na-temat-kosmicznego-symulatora-no-mans-sky

I to już są informacje, które znacznie przechyliły szalę na "CZEKAM MOCNO". :)

 

 

czy są jakieś informacje, czy w to wszystko będzie ładnie wplecione multi?

 

chętnie bym wpadł w kilka osób na taka planetę opyerdolić roboty i zabrać surowce. :D

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony kusi rozległy wszechświat, możliwość zwiedzania planet i przestrzeni pomiędzy nimi, z drugiej jednak odstrasza wielkie prawdopodobieństwo nudnej, schematycznej rozgrywki - poleć na planetę, znajdź coś itd. nie wyobrażam sobie załatwienia tego w jakiś sensowny sposób.

Trochę może przypominać

Odnośnik do komentarza

Gra ma niesamowity potencjal nie byc tylko pojedyncza przygoda ale ogromna platforma wspierana latami przez tworcow. Taki Minecraft ale w kosmosie...cos genialnego, ile tutaj mozna wrzucic dodatkowych rzeczy <3 Niby ma byc jakas cel fabularny ale latanie po niekonczonej ilosci planet i ich exploracja rozpierdala mnie na atomy <3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...