Skocz do zawartości

Data could not be read


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem uzywana zelde spirit tracks na alledrogo, koles zaznaczyl ze nie wie czy gra chodzi bo nie ma jak sprawdzic, liczylem jednak na to ze po taniosci wyrwe kolejna zelde ;) jednak prawda okazala sie burtalna, przy uruchomieniu wywala blad Data could not be read. Macie jakis pomysl jak ew. naprawic gre? otworzylem cartridgea, przeczyscilem itd itp, ale nic nie pomoglo :( 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Witam,

zarejestrowałem się na forum żeby dorzucić swoje kilka groszy.

Ten sam sprzedawca, ten sam problem, też Zelda tylko Phantom Hourglass.

 

Natomiast do samego sprzedawcy nie mam pretensji, wystarczy zobaczyć jego ostatnią aukcje gdzie pozbywa się wszystkich francuskich gier:

http://allegro.pl/zestaw-84-gier-gry-na-nintendo-ds-dsi-ds-lite-i3870259829.html

 

Cytując:

 

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY SĄ UŻYWANE GRY NA KONSOLĘ NINTENDO DS/ DSI/DS LITE

 

84 GRY - USZKODZONE

 

 

GRY WCZEŚNIEJ BYŁY SPRZEDAWANE NA SZTUKI I Z INFORMACJI KUPUJĄCYCH WYNIKA ,ŻE 90 % GIER BYŁA USZKODZONA

 

Zatem raczej nie miał gość złych zamiarów, pudełko z instrukcją się przyda, ale warto wiedzieć, że jeśli pojawią się jakieś podejrzanie tanie francuskie gry na Allegro to raczej nie warto ryzykować.

 

Nota bene kupiłem jeszcze Scooby Doo - Who's watching who, zobaczymy czy też wtopa...

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza

Witam,

zarejestrowałem się na forum żeby dorzucić swoje kilka groszy.

Ten sam sprzedawca, ten sam problem, też Zelda tylko Phantom Hourglass.

 

Natomiast do samego sprzedawcy nie mam pretensji, wystarczy zobaczyć jego ostatnią aukcje gdzie pozbywa się wszystkich francuskich gier:

http://allegro.pl/zestaw-84-gier-gry-na-nintendo-ds-dsi-ds-lite-i3870259829.html

 

Cytując:

 

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY SĄ UŻYWANE GRY NA KONSOLĘ NINTENDO DS/ DSI/DS LITE

 

84 GRY - USZKODZONE

 

 

GRY WCZEŚNIEJ BYŁY SPRZEDAWANE NA SZTUKI I Z INFORMACJI KUPUJĄCYCH WYNIKA ,ŻE 90 % GIER BYŁA USZKODZONA

 

Zatem raczej nie miał gość złych zamiarów, pudełko z instrukcją się przyda, ale warto wiedzieć, że jeśli pojawią się jakieś podejrzanie tanie francuskie gry na Allegro to raczej nie warto ryzykować.

 

Nota bene kupiłem jeszcze Scooby Doo - Who's watching who, zobaczymy czy też wtopa...

 

Pozdrawiam,

Adam

Być może koleś ma jakieś niskiej jakości pirackie karty do DS, allegro jest zalane podróbkami

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...