Skocz do zawartości

Alien Isolation


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Cinematic trailer - bardzo ładna animacja

 

klimat jaki bije z tego traillera jest mocarny. jeśli recki bedą przynajmniej na "7.5", gierkę biorę w przeciągu pierwszych 3 tyg. wraz z the evil within i zostawię do czasu kupna ps4. ostatni thief pokazał że liczy się przede wszystkim pierwszy miesiąc. zresztą zawsze liczy się przede wszystkim pierwszy. niech ten gatunek wróci w chwale :3

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zobaczcie lepiej ten materiał:

 

 

Ta gra to spełnienie marzeń fanów Obcego.

Zarówno Aliena, jak i The Evil Within, biorę jeszcze bez zakupu konsoli. Tu nie ma co czekać na promocję. Jak teraz nie pokażemy, że chcemy takich gier, to już będzie można sobie szukać nowego hobby. Ewentualnie, zadowalać się kolejnym pifpafem.

Edytowane przez Majin Buu
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Tylko imo nie fair troche, gra w wersji na past geny kosztuje circa 150zł, next geny 259zł. jak by gierka kosztowała 200zł to bym sie zastanawiał, a tak w październiku są inne gierki do kupienia. do świąt gierka stanieje, w końcu to gra segi.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

http://www.ppe.pl/premiery-2014-10.html

 

zobaczcie ile jest premier w październiku, jak bym miał wszystkie dostępne konsole to bym sie obsrał. forza+ sunset overdrive, a ograc by sie chciał the evil within, lord of the fallen i cień mordoru :/ jeszcze obcy sie wpycha. przez pól roku posucha a teraz idzie sie zayebać. czas zostać ekskluzywnową męską kurtyzaną pod mariotem :<

Odnośnik do komentarza

Ja mam strategie kolejkową :) max 2 na raz :) Jak jedną przejdę sprzedaje i na jej miejsce wpada następna i tak do lutego wszystko ogram. Poza kolejnością tylko shadow of mordor, far cry 4 i Bayonetta 2. Reszta ładnie się stakuje w kolejeczke i alien trafia zaraz za Shadow of mordor i Driveclub (tutaj z plusa będę testował wersje więc może i szybciej  :))  . Takie gry jak ryse na pc etc sobie poczekają na świąteczną promocje steam :D

 

 

 

Kurczę jestem strasznie zainteresowany tym alienem. Kusi ten preorder ale boje się. Cały czas boję się bo mnie sega do siebie troszkę zniechęciła. Chyba jednak poczekam na pierwsze recenzje a najwyżej dlc dokupię.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Też tak zrobię. Nigdy nie brałem pre-orderów i stan ten utrzymam, choć dlc z Riplay kusi jak cholera.

Co do powyższych priorytetów, gierki pokroju forzy, czy driveclub spokojnie się sprzedadzą, więc imo w pierwszej kolejności warto dawać szansę przdstawicielom tych mniej powszechnym gatunków. Czarnym koniem do tytułu goty 2014 może być właśnie Ten Alien. :3

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie napalaj się na mega scary survival hortor, albo gotg, a wyjdziesz na tym lepiej. Jeśli gierka każe mi się zastanawiać, czy warto ryzykować siedzenie za rogiem, czy jeszcze ryzykowniejszą ucieczkę do włazu 10 metrów obok. To znak że jest dobrze.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...