Skocz do zawartości

Get Even


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gra od Farm 51 (polskie studio). Wyjdzie na PC, PS4 i Xbone. Premiera w 2015 roku. Guys with guns, wow!

 

1387789209-get-even-promo-artwork.jpg

 

1387802632-get-even-enemie.jpeg

 

1387802643-get-even-execution.jpg

 

1387802639-get-even-junkie.jpg

 

Grafika GET EVEN opiera się na skanach 3D rzeczywistych lokacji i postaci. Nowatorska technologia jest rozwijana w naszym studiu w szeroko zakrojonej współpracy z placówkami naukowo-badawczymi i zewnętrznymi specjalistami. W takiej skali zostanie zastosowana po raz pierwszy w grach wideo. Technologia została już doceniona i entuzjastycznie przyjęta na spotkaniach branżowych paryskiej imprezy Game Connection, gdzie firma The Farm 51 prezentowała GET EVEN po raz pierwszy.

 

GET EVEN to również świeże podejście do mechaniki rozgrywki. Twórcy gry planują usunąć sztuczną granicę między trybami single i multiplayer, proponując ich unikalne połączenie. W kampanii dla jednego gracza żywi przeciwnicy mogą w każdej chwili dołączyć do gry, by wcielić się w rolę postaci kierowanych wcześniej przez AI. W ten sposób kampania single-player – w wielu grach schematyczna i przewidywalna – zyska zupełnie nowy wymiar. Gracz przechodzący kampanię fabularną zmierzy się bowiem z najbardziej wymagającym przeciwnikiem – drugim człowiekiem, który ma swoje powody i własne narzędzia do powstrzymywania nas przed osiągnięciem celu.

 

W GET EVEN innowacyjny jest także pomysł prowadzenia fabuły. Gracz będzie miał możliwość przejścia dwóch kampanii, które pokażą te same wydarzenia, z perspektywy dwóch walczących ze sobą bohaterów. Co więcej, obydwie kampanie różnić się będą w założeniach gameplay’owych, a sama historia zostanie opowiedziana przede wszystkim poprzez elementy rozgrywki, eksplorację oraz interakcję z otoczeniem, a nie przez typowe dialogi i sceny filmowe.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=4dnw9dWISvw

 

ogólnie zapowiada się to świetnie, tylko wiadomo, teraz mozna sobie wyobrażać, że gierka faktycznie pozamiata, bo grafika, jakieś strzelanie, futurystyczne wstawki i kilka detali, ktore dają do myslenia. Gra celuje w premiere na przestrzeni 2015 roku, więc na kolejne materiały promocyjne raczej sobie jeszcze poczekamy kilka mies. Ja osobiście trzymam kciuki i mam wielka nadzieje, ze gierka - jakościowo - będzie stała kilka poziomów wyżej niż poprzednie gry studia  ;)

Odnośnik do komentarza

wygląda to fenomenalnie, ale i tak uważam to jako troszkę pójście na łatwiznę jeżeli chodzi o stronę wizualną.

 

Chociaż jeżeli pozwoli to na przykład zaoszczędzić trochę mocy obliczeniowej i zainwestować ją w coś innego to jestem jak najbardziej za.

Mnie tem nie interesuje czy cos jest real timowe, wolumentryczne czy h*j wie jak wymagajace.

Dla mnie liczy sie koncowy efekt a nie to jak go uzyskano.

Co do mocy to podobno chodzi na kilkuletnim lapku xD

Chociaz poki co lepiej sie wstrzymac z jakimikolwiek opiniami do tech demka zwykle nijak sie maja do tego co widzimy w grach :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 5 miesięcy później...
  • 3 miesiące później...
Gość suteq

Co tutaj tak cicho? :O

 

Pograłem tylko 30 minut na Pixel Heaven bo nie chcialem psuc sobie rozgrywki ale juz teraz wiem, ze bede grał. Oczywiscie byla wersja na PS4 i gra wyglada bardzo dobrze a technologia fotogametrii naprawde jest dobrze wykorzystana. Gra jest niezwykle klimatyczna i mroczna. Fabularnie jest intrygujaco a telefon i jego opcje milo urozmaicaja gameplay. Aczkolwiek szkoda ze czesto przypomina to sledzenie z Batmana czy Wiedzmina. Raz sledzilem slady stop a raz kable elektryczne z czujnikiem na cieplo bo korki walnely. Co mnie zdziwilo to to, ze od razu jest bron ale wraz z pewna akcja szybko sie to zmienia i zaczyna sie robic ciekawie.

 

Jednak z organizacja sali mogli sie bardziej postarac bo byly standy i jak sie stoi to spoko ale jak usiadlem to po pierwsze ekran byl za nisko a po drugie slonce z zewnatrz NAPIERDALALO w ekran przez co czesto sie gubilem bo nic nie widzialem.

 

Ogolnie to bardzo pozytywne zaskoczenie od Farm 51.

Odnośnik do komentarza

Co tutaj tak cicho? :o

 

Pograłem tylko 30 minut na Pixel Heaven bo nie chcialem psuc sobie rozgrywki ale juz teraz wiem, ze bede grał. Oczywiscie byla wersja na PS4 i gra wyglada bardzo dobrze a technologia fotogametrii naprawde jest dobrze wykorzystana. Gra jest niezwykle klimatyczna i mroczna. Fabularnie jest intrygujaco a telefon i jego opcje milo urozmaicaja gameplay. Aczkolwiek szkoda ze czesto przypomina to sledzenie z Batmana czy Wiedzmina. Raz sledzilem slady stop a raz kable elektryczne z czujnikiem na cieplo bo korki walnely. Co mnie zdziwilo to to, ze od razu jest bron ale wraz z pewna akcja szybko sie to zmienia i zaczyna sie robic ciekawie.

 

Jednak z organizacja sali mogli sie bardziej postarac bo byly standy i jak sie stoi to spoko ale jak usiadlem to po pierwsze ekran byl za nisko a po drugie slonce z zewnatrz NAPIERDALALO w ekran przez co czesto sie gubilem bo nic nie widzialem.

 

Ogolnie to bardzo pozytywne zaskoczenie od Farm 51.

 

Ta gra nie miała czasami teraz wyjść, ale przesunęli datę wydania poprzez to co się wydarzyło w Manchesterze? Widziałam jakiś tam gameplay na YT i gra wygląda naprawdę zachęcająco. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Według mnie zdecydowanie czuć i jest to polane cienką warstwą klimatu z nowego Residenta. Myślę, że Condemned był jednym z wzorów. Szkoda, że byłem na ich wykładzie no ale piwo z ludźmi wygrało. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Niby 3 tygodnie do premiery, a na Jutubie sporo streamów i gameplayów (głównie z PS4), póki co wydawca nic z tym nie robi, więc można zerknąć jak się gierka prezentuje. Ja mogę powiedzieć, że na 90% day one :D

 

Mimo wszystko trochę, moim zdaniem, PR-owo strzelili sobie w stopę tym przełożeniem premiery o miesiąc na ostatnią chwilę. Tym bardziej, że zdążyły już pójść press packi do streamerów i Youtuberów, a i, jak widać, kopii samej gry w nieoficjalnym obiegu nie brakuje.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Niby 3 tygodnie do premiery, a na Jutubie sporo streamów i gameplayów (głównie z PS4), póki co wydawca nic z tym nie robi, więc można zerknąć jak się gierka prezentuje. Ja mogę powiedzieć, że na 90% day one :D

 

Mimo wszystko trochę, moim zdaniem, PR-owo strzelili sobie w stopę tym przełożeniem premiery o miesiąc na ostatnią chwilę. Tym bardziej, że zdążyły już pójść press packi do streamerów i Youtuberów, a i, jak widać, kopii samej gry w nieoficjalnym obiegu nie brakuje.

No ale to pretensje do wydawcy trzeba mieć, a wydawca myśli o zysku a zysk jest dobry w UK. 

Odnośnik do komentarza

Jest downgorad w porownianiu do tego co pokazywali na poczatku?

Jest i to spory. Choć i tak moim zdaniem daleko tej grze do bycia brzydką. Osobiście mnie to nie rusza - byle uchował się klimat, dobra historia i niemęczący gameplay, a będę ukontentowany. :) Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pojawiają się recenzje. Na początek rodzimy GOL z notą 8/10

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=12085

Niestety, marketing leży, co widać też chociażby po zerowym ruchu w tym wątku, a i ogólnie mam niemiłe wrażenie, ze ta gra to tak trochę #nikogo. 

Szkoda :(

PS: już dziś można grać w wersję Steamową.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

ja już zakupiłem na xbox one dobra cena za cyfrówkę. Jak coś będę pisał wrażenia po ograniu w weekend. Jutro premiera ale co najwyżej grę ściągnę bo czasu na granie mieć nie będę.

 

Brak ruchu w temacie to dla mnie plus. Nienawidzę (pipi)enia o (pipi)e marynie przed premierą jakiejś gierki i hypowanie siebie i forumowiczów. Od tego masz tematy w dziale sony. Tutaj lepiej żeby się wypowiadali ci co ogrywają. Ja po recenzji w pixelu sprzed miesiąca już byłem kupiony. Teraz tylko poczekać do soboty :)

 

 

Edycja :

 

pograłem troszkę dzisiaj i na razie to dla mnie nie horror a raczej walking simulator/ thriller/ przygodówka. To wrażenia po godzince z grą. Na razie na duży plus. Gdybym miał więcej czasu to bym pograł dłużej. Są elementy skradanki i strzela się też troszkę. Na szczęście proporcje strzelania do zwiedzania są idealne dla mnie.Czyli 5 % strzelanie 95% zwiedzanie. Mam nadzieję że dalej bęzie tak samo

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja przez 3 h gry nie złapałem dropów. Niestety gra nie trzyma mnie przy sobie tak jak powinna. Nie zrozumcie mnie źle bawie się dobrze jak w nią gram ale dupy nie urywa i dlatego skacze z gierki na gierkę. Nie jest to tego rodzaju goty gierka co jej nie odpuścisz aż do skończenia.

 

Na plus część walking simulator na minus i to wielki część "strzelankowa". Dodane to na siłę i odechciewa mi się po takim etapie grać. Fabuła to wielki plus tej produkcji i lepiej by mi się grało gdyby nie było strzelania. 

Odnośnik do komentarza

Noe zgadzam się jak gra mnie wkręci bo jest naprawdę dobra to w nic innego nie chce mi się grać tak było w tym roku chociażby z nierem, persona 5, prey czy thimbleweed park.

 

Po prostu get even to nie ten kaliber. Mówię gdyby to bylwalking simulator z tą fabułą to bym w dwa - trzy wieczory skończył ale mechanika strzelania mnie odstrasza za każdym razem. Tak (pipi)owego strzelania nie pamiętam od lat w grze;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.