Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

Widzę ze gra nie cieszy się specjalna popularnością ;o

 

Dziś ukończyłem ostatnia misje fabularna i bez owijania w bawełnę. Kto lubi gry z lysolem musi to ograć. Zdecydowanie najlepsza konstrukcja misji od czasu blood money. Ilość możliwości na zlikwidowanie celu jest multum. Gra zdecydowanie zachęca do przechodzenia misji kilkukrotnie wiec płytka zostaje u mnie w kolekcji, która jest skromna, ponieważ zostawiam sobie tylko rodzyny;d

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ja kupiłem w steelbooku za 108 zł przeszedłem wszystkie misje z miesiąc temu i w trofeach widziałem ze są jakieś 3 misje do skończenia których nie mam. W pudełku miałem kody i myślałem ze są one na 6 dodatkowych kontraktów a tu się okazuje ze te kontrakty są na płycie i zassalem wczoraj te misje z kodów dopiero xd nie wiem czy dziś zdążę sprawdzić ale jutro napewno zobaczę w wersji goty jest coś wiecej?

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Sprawdzilem sobie demko z prologiem i Paryzem(mysle ze jest reprezentatywne dla calosci)  mimo tego, ze jest to najladniejszy i największy teren w całej serii to jednak  jest wrazenie, ze to nie jest kampania fabularna, tylko jakas forma placu zabaw. 

Dziwne uczucie, bo niby jest od groma opcji(tak samo było w poprzednikach), jest dużo detali/smaczków i rozwiazan gejmplejowych, a jednak czuje, ze jest zaburzone tempo gry. Nie wiem czy większy teren=lepiej, Absolution moim zdaniem było swietne nie licząc bledow z checkpointami/przebraniami, ale wciagnelo mnie od początku do końca.

W prologu(maly teren) wylaczylem instynkt, podpowiedzi i było ok, ale jak zrobiłem to w ogromnym Paryzu to gralo się po prostu ujowo i kilka h szwedalem się  zapoznając  z terenem.

Pozniej przywrocilem podpowiedzi(możliwości) i było lepiej, ale to nadal nie było to. Gwoli scislosci w Hitmanie szukam najczęściej opcji wypadku(jak najbardziej efektownego,) zwykla eliminacja juz mnie nie kreci.

Ja tam lubie mieć poczucie celu w grach, tworcy kiedyś narzekali , ze mecza sie i robia tyle możliwości, a gracze i tak tego nie zobaczą i może to jest ich proba na poradzenie sobie z tym, ale to  i tak to nie ma sensu, bo kto chciał to sobie mogl masterowac już poprzednie odsłony i było te kilka/kilkanaście sposobow na załatwienie sprawy, ale oprócz tego była tez pelnoprawna kampania(pamiętacie m.in misje w stylu Leona Zawodowca?). 

W dodatku ten nieszczęsny wymog online, nie mam pojęcia czemu to sluzy(absolution poradzila sobie bez tego i tez było widać rozne opcje zabójstw w menu, a tutaj bez online kaplica). Mam wrazenie, ze loadingi i zapisy z tego względu sa irytująco długie, a jak wiadomo w skradankach wczytywanie to chleb powszedni.

Po demie bym powiedział, ze paradoksalnie to jeden z gorszych Hitmanow, już pomijam epizodyczność, bardziej chodzi o model rozgrywki. Troche tak jakby cofnęli się w rozwoju i bali pojsc do przodu, bo oprócz wielkiego terenu to nic tutaj nowego nie ma.

Zgaduje, ze wielu osobom taka formuła będzie pasować, ale jak sprawdziłem ile osob ukonczylo  Paryż to wynika z tego, ze nowy Hitman dla wielu jest po prostu nudny/schematyczny.

 

 

P.S. Jak ktoś chce żeby gra była wielokrotnie dłuższa to może sobie wylaczyc minimape, instynkt i możliwości, ale nie wiem jak będzie z frajdą z grania.

P.S. 2 Silnik Glacier robi robote jeśli chodzi o tlumy ludzi, polecam zrobić

Spoiler

misje z wybiegiem

i zobaczyć jak ludzie uciekają w popłochu.
 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
W dniu 24.11.2017 o 12:20, Matriks_1111 napisał:

Ty mówisz o 2 misjach w Sapienzie i jednej w Marakeszu ;) Wersja GOTY ma dostęp do 4 dodatkowych misji z dodatku Pacjent Zero :)

Wiem, że to stary post, ale odświeże.

 

Wyszła teraz wersja Definitywna że wszystkim, ale kosztuje w granicach 200 zł. Wcześniej wyszła wersja GOTY, która z kolei chodzi za stówę. Jaka jest więc między nimi różnica? Kupując GOTY mam dostęp do wszystkich misji, a w definitywnej dochodzą po prostu tylko stroje do przebieranek?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Voytec napisał:

Wiem, że to stary post, ale odświeże.

 

Wyszła teraz wersja Definitywna że wszystkim, ale kosztuje w granicach 200 zł. Wcześniej wyszła wersja GOTY, która z kolei chodzi za stówę. Jaka jest więc między nimi różnica? Kupując GOTY mam dostęp do wszystkich misji, a w definitywnej dochodzą po prostu tylko stroje do przebieranek?

 

Nie, wersja Definitywna to jest cała kampania + misje dodatkowe na tych samych mapach z kampanii + kampania Patient Zero (która też rozgrywa się na tych samych mapach co w kampanii, ale są to inne misje niż to co podałem wcześniej)

A w tej wersji GOTY masz tylko całą kampanię + misje dodatkowe na tych samych mapach z kampanii.

 

Ja nie grałem w to Patient Zero, ale to są krótkie misje, oczywiście jak ktoś jest maniakem to i tak sporo godzin z tego wyciągnie, ale raczej nie warto płacić tyle za ten dodatek, on chyba nawet osobno jakbyś go kupił jako dlc to dużo taniej wychodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spojrzałem na Steam i wersja GOTY zawiera:

- All missions & locations from the award-winning first season of HITMAN

- "Patient Zero" Bonus campaign

- 3 new Themed Escalation Contracts

- 3 new Outfits

- 3 new Weapons

 

W Definitive jest:

- Anniversary Outfit Bundle

- Three new outfits inspired by IOI games; Freedom Fighters, Kane & Lynch and Mini Ninjas HITMAN Season One

– Seven exotic locations from the first season, including Paris, Sapienza, Marrakesh, Bangkok, Colorado and Hokkaido, along with the ICA Facility

- HITMAN Game of the Year Edition Content

– Four missions from the Patient Zero Campaign, three themed Escalation Contracts that unlock three unique weapons, as well as the Clown Suit, Cowboy Suit and Raven Suit

- HITMAN Bonus Episode – Featuring 3 Bonus Missions in Sapienza and Marrakesh

- HITMAN: Blood Money Requiem Pack – Including the Requiem Suit, Pale Duck Explosive and ICA Chrome Pistol

- All Featured Contracts, Escalation Contracts, Challenge Packs and game updates from HITMAN Season One and HITMAN Game of the Year Edition

 

Osobiście nie dopłacałbym za to takich pieniędzy.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Podsumowując warto brać tę edycję definitywną czy GOTY wystarczy? Skończyłem wczoraj Rozgrzeszenie i strasznie się napaliłem na tego Hitmana. Na Xone jest różnica 30-40zł (mówię o wersji pudełkowej). Wiem, że gierka jest teraz w gejpasie, ale ja ją kupię na pewno, zastanawiam się tylko czy warto dopłacić tą różnicę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po zaje.bistym Paryżu i Sapienzie wziąłem się za Marakesz... i ten etap ssie, tylko ja tak uważam?

 

Cała mapa jest totalnie bezduszna i prostolinijna. Nie ma praktycznie żadnych pomieszczeń do których można wejść w uliczkach, żadnych sklepów, barów, czegokolwiek (może jedna łazienka). Wygląda to tak jakby twórcy za bardzo skupili się na zrobieniu sztucznego tłumu a zapomnieli o daniu nam większej swobody której nie brakowało w Sapienzie. Dalej, budynek szkoły jest zbyt prosty. Przebieramy się za oficera i to by było na tyle kombinowania, nasz cel łazi nawet bez bodyguarda więc można go zdjąć w banalny sposób. Konsulat za to jest bardziej skomplikowany, ale też nie porywa.

 

Oczywiście jak będę masterował ten etap to odkryję nowe sposoby zabójstw czy dostania się w zabronione miejsca, no ale pierwsze wrażenia są bardzo słabe. W Paryżu i Sapienzie czułem się przytłoczony możliwościami, tutaj jak debil szukałem jakichś ciekawych pomieszczeń i niczego ciekawego poza wszechobecnym tłumem (mówiącym po angielsku xd) nie znalazłem.

 

Mam nadzieję że następne etapy będą dużo lepsze, Paryż i Sapienza postawiły poprzeczkę bardzo wysoko.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.