Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Biorąc pod uwagę, że Black Tusk jeszcze 13 stycznia szukało ludzi do pracy nad nowym IP to ciężko im będzie się wyrobić na koniec 2015 roku jeśli mają pracować nad grą praktycznie od zera.

 

W tym roku to pewnie tylko jakiś render zobaczymy.

 

Nelson z Fergusonem:

http://majornelson.com/cast/2014/01/27/mnr-rod-fergusson-joins-microsoft/

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Świetna wiadomość  :)

 

Czyli next genowy GoW4 już się robi, po tym co się dzieje z Epic Games po wydaniu GoW3, odejście najlepszych osób i skupienie się na robieniu silników graficznych oraz gier f2p to była jedyna słuszna decyzja MS. 

Zgarnąć serie GoW pod swoje skrzydła, do tego w ekipie jest Rod.

 

Szkoda tylko że prawdopodobnie ich nowe IP poleciało do kosza.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Świetna wiadomość   :)

 

Czyli next genowy GoW4 już się robi, po tym co się dzieje z Epic Games po wydaniu GoW3, odejście najlepszych osób i skupienie się na robieniu silników graficznych oraz gier f2p to była jedyna słuszna decyzja MS. 

Zgarnąć serie GoW pod swoje skrzydła, do tego w ekipie jest Rod.

 

Szkoda tylko że prawdopodobnie ich nowe IP poleciało do kosza.

 

Patrząc po ogłoszeniach w Black Tusk to raczej dopiero zacznie się robić.

 

Liczę, że ich nowe IP było już na tyle zaawansowane w procesie produkcji, że nie pójdzie do kosza, a przeleżakuje w lodówce.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Niektórzy mówią o reboocie. Może dadzą całkowicie innych bohaterów? Wg mnie najfajniej byłoby pograć drugą częścią ludzkości (nie tylko tym sojuszem z trylogii, ale żołnierzami, którzy walczyli z cogiem przed E Day)

 

Paduk z Judgement ;)

 

Nie będzie żadnego reboota, pewnie wybieg 200 lat w przyszłość albo coś w tym stylu.

Niektórzy mówią o reboocie. Może dadzą całkowicie innych bohaterów? Wg mnie najfajniej byłoby pograć drugą częścią ludzkości (nie tylko tym sojuszem z trylogii, ale żołnierzami, którzy walczyli z cogiem przed E Day)

 

Paduk z Judgement ;)

 

Nie będzie żadnego reboota, pewnie wybieg 200 lat w przyszłość albo coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

Dużo bym dał, aby w nowych Gearsach zabrakło tych wszystkich pokrak. Trójka mnie przez to skutecznie odrzuciła. Do tego dodać ciężki styl graficzny z jedynki i będzie dobrze. Boję się, że kolorki, tak samo jak w KZ i tak wygrają niestety...

 

O ile trójka mnie odrzuciła ( całe szczęście, że online był bardzo dobry ) i raczej wolałbym coś nowego, to Gearsami nigdy nie pogardzę, ale mam nadzieję, że na łatwiznę nie pójdą.

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie trojka to najlepsza czesc jesli chodzi o online, zero lagow, opoznien, czy jaj z hostem jak bylo to w dwojce. Pamietam jaki byl bol dupeczki o obrzyna, pozniej go troche oslabili. Z 5 typow z niego moze zabilem, zero przyjemnosci. 

 

 

a co do girsow jako multiplatformy to bez urazy, ale DS4 tego nie pociagnie! 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...