Skocz do zawartości

Trials Fusion & Rising


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

To u nas ile? 80 zł na premierze? I tak poczekam na promocję bo nie mam co się zawalać kolejną grą gdy Evolution z DLC jeszcze nie pokończyłem. Tak czy siak gra będzie warta każdej złotówki, nawet jakby miała kosztować 60$ :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak u nas ma być to ok.80 zł , w tej samej cenie będzie można nabyć Season Pass, który zagwarantuje nam dostęp do DLC z nowymi torami, częściami, sprzętem i przedmiotami.

 

46536206.jpg

 

heh

Odnośnik do komentarza

 

Tak u nas ma być to ok.80 zł , w tej samej cenie będzie można nabyć Season Pass, który zagwarantuje nam dostęp do DLC z nowymi torami, częściami, sprzętem i przedmiotami.

 

46536206.jpg

 

heh

 

Niby tak ale już wolę wydać te ok.160 na full Trials experience niz na kolejnego AC itp. produkcje.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie ogarniam, za cholerę nie ogarniam. Czemu tytuł który na X360 był "arcadówką", kosztował max 50-60 zł (?) na Marketplace. Teraz na Ps4 jest w formie pudełkowej i w Muve czy Ultimie kosztuje 150 zł? WTF? Na PSStore pewnie +/- podobnie.

 

Nawet biorąc pod uwagę, że ceny gier na PS4/X1 są mocno zawyżone to i tak cena jest chora za Trialsy. Dla porównania (czego też nie rozumiem) Child of Light tego samego Ubisfotu (wersja Ps4), fajną kolekcjonerką "pudełkową" można kupić za 80-90 zł (chociaż sama gra jest do ściągnięcia). Ładny burdel.

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza

Pudełkowe wydanie ma mieć chyba season passa na 6 DLC. Ja jestem wielkim fanem gry, szczególnie pierwszej części (calak), ale nie kupię chyba na premierę bo ma być coś za 79 zł. Poczekam na promo. Na X360 chyba pudełka nie będzie?? Bo bym może kupił prędzej.

Odnośnik do komentarza

Wersja pudełkowa jest droższa, bo ma kod na season pass. Cyfrową będzie można kupić za 20$. U nas w PSS zapewne to przeliczą na 20€, które da 84 zł. Dlatego ja sobie kupię kod 20$ z amazona i wezmę z PSS US oszczędzając jakieś 20 zł :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie ogarniam, za cholerę nie ogarniam. Czemu tytuł który na X360 był "arcadówką", kosztował max 50-60 zł (?) na Marketplace. Teraz na Ps4 jest w formie pudełkowej i w Muve czy Ultimie kosztuje 150 zł? WTF? Na PSStore pewnie +/- podobnie.

 

Niskie ceny to ex dla klienteli Microsoftu ;)

 

Niestety Ubi chce zarobić i trochę przegięli z ceną, ale jeśli gra jest podobna do Evolution, to jest warta każdej złotówki.

 

Ja trochę poczekam, może na X360 też po czasie wyjdzie w pudełku, to byłaby niezła gratka mieć takiego szpila na półce :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W PS na żywo, koles właśnie streamuje grę. Albo ta gra jest tak trudna, albo ten koles ma downa.

 

Pod kamieniem żyłeś przez ostatnie kilka lat? To jedna z najtrudniejszych serii gier na rynku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...