Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

Ultima chyba jednak dziś nie sprzedaje niestety:/ a wielka szkoda...tak naprawdę przy tym sklepie trzyma mnie tylko i wyłącznie to że zazwyczaj mieli gry dzień albo dwa przed premierą. Jutro będę mógł tą grę kupić wszędzie i za lepszą cenę.

Z ryjoksiążki ultimy:

 

Wysyłka trwa, po odbiory do sklepow zapraszamy od jutra od 12.00

Odnośnik do komentarza

Co by nie powiedzieć cena tej gry jest "komiczna"... Stać mnie nie powiem, że nie :P Ale wydawanie 250zł na grę w edycji standardowej - WTF? Powaliło chyba...

A skąd ta pewność, że "tylko" 250? Jeszcze żaden sklep nie potwierdził ceny, poza REA. 250 to Sony sobie życzy od małych sklepów.

Wczoraj w empiku widziałem Thiefa za 269 czy 279, więc nic mnie już nie zdziwi, ale dobra. Umówmy się, że empik sprzedaje teraz mydło i ręczniki, a nie gry. :)

Odnośnik do komentarza

Za dwa tygodnie cena spadnie na allegro poniżej dwóch setek, za trzy może do okolic 150 zł (jeśli nie na nówki to używki na pewno) - spiąć poślady i poczekać tę chwilę ...

 

No Call of Duty , Knack czy Assasin 4 miechy od premiery chodzą po 150 zł, więc wątpie w te 3 tyg. No chyba źe gra się sprzedanabatdzo dobrze to będzie jej zalew a aukcjach.

 

Moim zdaniem jak kogoś stać i ma ochotę na ten tytuł to brać, przejść i obie odsprzedać po skończeniu. Dziś od 20 zaczynam ciorać!

Odnośnik do komentarza

 

Za dwa tygodnie cena spadnie na allegro poniżej dwóch setek, za trzy może do okolic 150 zł (jeśli nie na nówki to używki na pewno) - spiąć poślady i poczekać tę chwilę ...

No Call of Duty , Knack czy Assasin 4 miechy od premiery chodzą po 150 zł, więc wątpie w te 3 tyg. 

CoD jest zawsze ewenementem bo ma bardzo popularny multiplayer, zabawa z assassynem to kilkadziesiąt godzin i możliwość jej przedłużenia na multi (ja swojego w zeszłym tygodniu sprzedałem za 130 zł).

Tutaj mamy grę na max kilkanaście godzin z którą nie ma co robić później (no chyba, że pobawić się jeszcze raz na innej ścieżce). Nie jestem oczywiście wróżką ale nie sądzę by cena długo drażniła w oczy. A jeśli tak będzie - trzeba się dostosować do sytuacji, kupić drogo i odsprzedać szybko by ewentualnie stracić na całej operacji kilka dyszek.

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Gra sprzedawana jest/będzie w bundle z ps4 więc o wiele szybciej potanieje.

tym bardziej - żeby nie powtórzyła się historia z killzone, którego trudno już za 5 dych opchnąć ...  

 

edit: co ja piszę - żeby się powtórzyła historia a nie "nie powtórzyła" ...  :)

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Czytajac Was ma sie wrazenie ze:

1) Ktos Was zmusil do kupienia PS4 na ktora bylo wiadomo ze rekomendowana cena gier bedzie wynosila 250 PLN (i tak jest z wyjatkami)

2) Ktos Was zmusza do kupowania Infamous ktorego cena jest zgodna z cena rekomendowana i skoro juz musicie kupic to chcecie jak najmniej stracic :)

Nie marudzic tylko kupowac najtaniej i najszybciej jak sie da i dzielic sie wrazeniami, podpowiedziamim itd itp ! :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czytajac Was ma sie wrazenie ze:

1) Ktos Was zmusil do kupienia PS4 na ktora bylo wiadomo ze rekomendowana cena gier bedzie wynosila 250 PLN (i tak jest z wyjatkami)

2) Ktos Was zmusza do kupowania Infamous ktorego cena jest zgodna z cena rekomendowana i skoro juz musicie kupic to chcecie jak najmniej stracic :)

Nie marudzic tylko kupowac najtaniej i najszybciej jak sie da i dzielic sie wrazeniami, podpowiedziamim itd itp ! :)

masz bardzo mylne wrażenie, do tego zapominasz, że Polska jest już 25 lat w gospodarce rynkowej a ceny tzw. rekomendowane można sobie o kant doopy potłuc. Osobiście, nie mam zamiaru nawet na nie patrzeć, mimo, że nikt mnie nie zmuszał do kupna PS4. Cenę ustala rynek, cena jest wypadkową pomiędzy popytem a podażą a to, że ktoś sobie ustala ceny to jeszcze nic nie znaczy.

Nieraz warto sobie oszacować ile produktu może być na rynku i jaki to ma wpływ na cenę - dziś na tę grę mamy duuży popyt, sporo osób się ślini i zapłaci bez mrugnięcia okiem. Za chwilę (sęk w tym tylko jaką chwilę) popyt będzie mniejszy a produktu na rynku dużo a co za tym idzie stanie się czas na zakupy ...

 

Kurczę, lekki, offtopiczny mi się wykład zrobił, wybaczcie ...  :whistling:

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Za dwa tygodnie cena spadnie na allegro poniżej dwóch setek, za trzy może do okolic 150 zł (jeśli nie na nówki to używki na pewno) - spiąć poślady i poczekać tę chwilę ... 

 

Chyba Cię suty bolą :) teraz jest taka posucha na nextgenach że taki badziew jak NFS bardzo długo trzymał cenę. To że KZ spadł z ceną to wyjątek bo był prawie do każdego egzemplarza konsoli wciskany .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Beka w wawie nie idzie kupic infymys. Bylem w dwoch saturnach 2 empikach i mniejszych sklepikach. Ceny brak. Moz3 bedzie po poludniu itd. Preorder juz w euro czeka. Sony wtf?

Same here. Ani media ani Euro w Lublinie nie mają gry. Śmiech na sali. Chetnie bym napisał do Sony Polska co nieco gdybym tylko wiedziął gdzie bym wiedział, że ktoś to przeczyta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...