Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie dobry pomysł bo saga jest "gruba" i na Unity się na pewno nie skończy.

Tylko niech ogarną tę numerację bo dlaczego czwórka jest "IV" a Unity nie ma "V"? Dla mnie Black Flag powinien mieć tylko podtytuł (tak jak Brotherhood i Revelations) bo to jednak rozwinięcie motywu z trójki... Chaos total.

Odnośnik do komentarza

niech w końcu zrobią nowy silnik i dadzą wybór poziomu trudności bo to z jaką łatwością przechodzi się te grę jest śmieszne.

 

 

 gra dla debili co muszą być prowadzeni za rączkę przez cały czas, a te walki może efektowne, dają jako taką frajdę ale na dłuższą metę zwyczajnie nudne.


wszystkie pojedynki, nie ważne czy walczymy z 2 czy 20 żołnierzami polegają na tym samym, kontrowaniu.

 

utrudnieniem są jedynie debile z karabinami

Odnośnik do komentarza

Wszyscy piszą że gra dla debili, a jednak najwięcej można się dowiedzieć odnośnie historii. Niedługo Rewolucja Francuska, wcześniej konflikt USA z Wielką Brytanią, Karaiby i konflikt piracko-hiszpańsko-angielski, a o starej Italii nie wspominam.

 

xd

 

 

i co z tego?

Odnośnik do komentarza

AC 2 był boski i te katakumby....no i w sumie jedynka poległa w kwestii technicznej ale klimat miała taki, że po AC2 można było go rozdzielić na wszystkie części.
Obawiam się, że dostaniemy po raz kolejny kotlet odgrzewany ale może w Full HD i obowiązkowo ze stosem peruk do przebrania:)

Ciekawe czy będzie można zgilotynować takiego Robespierre  ;)

Odnośnik do komentarza

W sumie dobry pomysł bo saga jest "gruba" i na Unity się na pewno nie skończy.

Tylko niech ogarną tę numerację bo dlaczego czwórka jest "IV" a Unity nie ma "V"? Dla mnie Black Flag powinien mieć tylko podtytuł (tak jak Brotherhood i Revelations) bo to jednak rozwinięcie motywu z trójki... Chaos total.

A nie zauważyłeś, a jeśli tak - to czy nie wydaje Ci się logiczne, że w momencie wprowadzenia nowego bohatera -asasyna (jednocześnie zmiany miejsca oraz ram czasowych), nadają wyższy numer? Co ma do tego gameplay?

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Możliwe, że Ubi trzaska kolejną trylogię na wzór Ezio. Nie przeszkadza mi brak cyferki w tytule. Tak poza tym to w razie czego mają już zapowiedź V na przyszły rok i pewnie zareklamują grę jako pełną nowości. 

 

Gdyby wydać tylko II bez dodatkowych odsłon Ezio to w sumie jest spora różnica jeśli spojrzeć na III. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Mam nadzieje, że Rewolucja Francuska zostanie potraktowana nieco dojrzalej niż walka dobrych uciśnionych mieszczan ze złymi templariuszami arystokratami. Okres ma ogromny potencjał ze względu na liczne spiski,intrygi i aktywnie działającą masonerie,zamiast tego dostaniemy zapewne standardową papkę fabularną skrojoną pod typowego nastolatka czytającego Kod Leonard Da Vinci

Odnośnik do komentarza

jarałbym się niesamowicie tym tytułem gdyby nie to, że ta gra celuje w debili/nieudaczników co nie potrafią sami myśleć i muszą być prowadzeni za rączkę przez cały czas w dodatku system walki ssie jaja

 

 

a mogło być tak pięknie.

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

jarałbym się niesamowicie tym tytułem gdyby nie to, że ta gra celuje w debili/nieudaczników co nie potrafią sami myśleć i muszą być prowadzeni za rączkę przez cały czas w dodatku system walki ssie jaja

 

 

a mogło być tak pięknie.

 

Taka specyfika AC :) 

Od zawsze tak było, ze to był samograj :) 

Ale ja i tak sie jaram :) 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Albo się to lubi, albo nie. Ubi raczej nie zmieni serii o 180 st. Nie powiem, żebym pogniewał się na np. możliwość wyboru poziomu trudności w grze, ale bez tego i tak mnie bawi. Nie wszystkie gry muszą być trudne, żeby bawiły. Jeśli chodzi o jakieś wyzwanie, to robienie 100% synchronizacji wymaga czasami kombinowania i to jest ok :) Grałem we wszystkie części na stacjonarkach + kilka DLC i w tą część też zagram. Wygląda rewelacyjnie. Nowe mechaniki w serii, chociaż nie takie nowe w świecie skradanek, są na +. Miasto świetne, przypomina mi się trochę klimat Akki z 1ki :D

Odnośnik do komentarza

Z tego co powiedzieli na tvgry, to ma zostac naprawiona jedna z najwiekszych bolaczek tej serii - schodzenie w dół. Do tej pory jak chcieliśmy zeskoczyć z budynku, to trzeba było albo znaleźć siano, albo leciec na jana i modlic sie, zeby nie zaliczyc zgona od upadku. Albo schodzić jak pod drabinie. Teraz schodzenie ma być tak samo płynne jak wchodzenie.

I good, nie przeszkadza mi że gra jest samograjem, ale jak już nim jest, to niech ten parkour będzie responsywny i płynny na maxa, bo w poprzednich częściach to jest jedno wielkie kalectwo.
Dodatkowo główny bohater może się wreszcie skradać w każdym momencie, a nie tylko w krzakach. No (pipi)a nareszcie, gra o skrytobójcy po 6 częściach doczekała się skradania O_O

Może wreszcie wyjdzie coś dobrego, zobaczymy.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Całkiem dobre skradnie było już w 4 tak samo jak schodzenie z budynków, sama giera zapowiada się wybornie nie będzie Batmana za to będzie świetny Assassins :)

 

parkour był płynny jak widziałeś co i jak tu na pewno będzie lepiej!

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Ale to było wiodoczne w krzakach lub tego typu miejscówkach. 

Brakowało chodzenia w przykupcu i takiej typowej Hunter`ki :) 

Ciesze się, że ta gra wygląda jak wygląda :) po ACIV dobrze, że Panowie z UBI mają jeszcze coś to pokazania. 

Najważniejsze, że po średnim AC:R tendencja jakości jest wznosząca :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.