Skocz do zawartości

Numery archiwalne


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Posiadam, ale po jednym egzemplarzu... Poszukaj na tablicy i Allegro, na bank wyhaczysz.

 

Przy okazji, czemu te archiwalne numery w Waszym sklepie są takie drogie? Kiedyś można było je dostać po cenie niższej niż na okładce i do każdych pięciu egzemplarzy dorzucaliście dwa gratis. Teraz starsze wydania kosztują 9 zł (choć na okładce jest 7,99 zł) i nie ma żadnych bonusów przy większych zamówieniach. Kupiłbym sobie zaległe numery z trzech lat, ale w takim wypadku kosztowałoby mnie to ponad dwie stówy - dużo za dużo.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

witam serdecznie.

Posiadam PSX Extreme które chętnie zamienię na np. jakąś gre na PS3/PS4

35/36 - 48 - stan dobry (okładki naderwane, ślady użytkowania)

49-99 - stan b. dobry (ślady użytkowania, upływ czasu)

100-168 - stan b. dobry (ślady użytkowania, upływ czasu)

+ kilka nowszych numerów oraz kilka poradników.

 

Możliwość dogadania się.

Lokalizacja Nysa

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...
  • 7 miesięcy później...

Czemu archiwalia taka droga? :)

9 zeta za numer jest już z wliczonym kosztem wysyłki?

Dzisiaj mnie coś tak tchnęło, by wrócić do zbierania papierowego wydania, ale musiałbym pierw skolekcjonować archiwalne numery. A że zakończyłem zbierać pismo jakoś po 202 numerze, to bym musiał wydać wcześniej jakieś 2 stówki;/

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Jeśli mnie pamięć nie myli, było to w numerze 166 w Hyde Parku. To w zasadzie krótka wzmianka że "odchodzę" i to jeszcze pisana tak delikatnie jakby Ściera bał się skandalu :) Zdecydowanie lepiej jest poczytać obszerne teksty wspominkowe (autorstwa Ściery oczywiście), które ukazały się w numerach 181 i 200 (czyli 15lecie i 200ny numer).

Edytowane przez Konsolowy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O odejściu Ściery dowiedziałem się jakoś z niusa na PPE. Mieliśmy napisać komenty, co byśmy zmienili w Extrimie, bo pojawił się nowy wydawca, a Ściera już jest tym wszystkim zmęczony i woli słuchać midówek z Amigi niż grać w obecne gry. Tylko że szukam tego niusa i nie mogę znaleźć :/

Ale jak lubisz Ścierę to masz tu retro filmik:

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajne są te wywiady co Grzybiarz wrzucił, jest też Magda i Torba. Od czasu do czasu sobie oglądam i wspominam stare PE.

 

Co do dramy w listach to nie pomogę, natomiast polecam te wątki, zwłaszcza "kierunek". Widać tam wyraźnie dwie rzeczy - ludzi obrażonych na Butchera za jego szorstkie odpowiedzi oraz Pereza, który dał się poznać jako sympatyczny gość który odpisuje na wszystkie posty :)

 

http://www.psxextreme.info/topic/95651-psx-extreme-166/

http://www.psxextreme.info/topic/98353-kierunek-w-kt%C3%B3rym-zmierza-pe/

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 7 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.