Skocz do zawartości

Super Smash Bros


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd ta informacja? Nic nie znalazłem :(.

 

Jeśli masz na myśli bundle gra + przejściówka (są takie?), to może być w takiej cenie, natomiast w przypadku bundle'a gra + przejściówka + kontroler stawiałbym na ok. 350 złotych, biorąc pod uwagę, że cena kontrolera na amazonie waha się od 100 do 130 złotych (100 za nowe z motywami postaci ze Smasha, 130 za te robione za czasów Wii).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

cholera nie stać mnie już w tym miesiącu na gierki :( przeholowałem z zakupami i smasha dopieo w grudniu kupie po wypłacie (9-10 grudnia)   Teraz jak patrze na oceny hype wzrósł ale i tak mam w co grać :)  . W Święta zróbmy jakiś turniej forumowy w smasha :)

Odnośnik do komentarza

Jak to wygląda z padami, żeby można było pograć w 8 graczy w Smasha? Do tej pory chyba nie można było podłączyć więcej niż 4 padów prawda? Jak były 4 wiiloty podłączone, to już pro pada się nie dało. Jedyna opcja to 3 kontrolery z GC po przejściówce, czy mają wprowadzić jakiś update i pozwolić na 8 wiilotów?

Odnośnik do komentarza

Ok w sumie pytanie... różne źródła podają 2 różne daty premiery gry.. Jedne mówią o 28 listopada natomiast inne o 5 grudnia... Sam zamówiłem preorder jakiś czas temu na allegro gdzie "przybliżona data premiery" szacowana jest na 5 grudnia... Ktoś się orientuje jak będzie ostatecznie??

Odnośnik do komentarza

Ok w sumie pytanie... różne źródła podają 2 różne daty premiery gry.. Jedne mówią o 28 listopada natomiast inne o 5 grudnia... Sam zamówiłem preorder jakiś czas temu na allegro gdzie "przybliżona data premiery" szacowana jest na 5 grudnia... Ktoś się orientuje jak będzie ostatecznie??

Przyśpieszyli premierę z 5 grudnia na 28 listopada, w tym samym dniu premiera nowych Pokemonów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Normlanie na pro kontrolerze gra się o wiele wygodniej  niż na gackowym padzie, choć może i jest w tym metoda, żeby do napieprzania w przyciski brać ten od GC :) Mniejszy, przyciski niżej położone, może faktycznie lepiej się sprawdzić.
Co do adaptera to można jeszcze podłączyć starego pada GC do Wiilota. Mam taki adapter i daje radę w MK8, w SSB też ponoć ma być możliwość grania na czymkolwiek, więc takie połączenie też się sprawdzi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...