Skocz do zawartości

Borderlands: The Pre-Sequel


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

http://youtu.be/KgTR89m-WdQ

There's a new big Borderlands game coming this year, but it's not Borderlands 3 and franchise creator Gearbox Software isn't in the driver's seat.

Borderlands the Pre-Sequel is coming to the PlayStation 3, Xbox 360 and Windows PC this fall and is in development by 2K Australia. Randy Pitchford, head of Gearbox, met with journalists in New York this week to walk them through the upcoming game and explain why it won't be on next-gen platforms or made by the people who created the first two.

Gearbox, Pitchford said, is a studio right now that very much wants to concentrate on building entirely new properties and creating "technology for the future." But the studio also still sees an unmet demand for more Borderlands by its most passionate fans.

"The last quarterly report that Take-Two talked to the shareholders about, they announced that Borderlands 2 has become the best selling game in 2K Games history, which is pretty awesome," he said. "I'm really pleased with that, obviously. It's a challenge for us, though, because my studio has dedicated a lot of its attentions toward building new IP and towards creating technology for the future, which, in spite of the unparalleled support we gave to Borderlands 2 and the amount of DLC and other additional content we added to Borderlands 2, we still have not really met the demand that there has been from our fans. And to be fair, as well, within Gearbox, we really love Borderlands, so there's a lot of us that keep wanting to do things with it, want to spend more time in the space.

"So we were very fortunate after BioShock Infinite shipped that the 2K Australia team was available, and so these guys have been able to jump in 100 percent to make sure that we could bring more content to Borderlands fans, and that's what's becomes Borderlands the Pre-Sequel."

http://www.polygon.com/2014/4/9/5593970/borderlands-the-pre-sequel-not-borderlands-3-interview
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Przerobię tą grę do sucha. Przeorzę wszerz i wzdłuż. Zdobędę wszystko, zgubię i jeszcze raz zdobędę. To będzie jedyna gra w 2014, którą wezmę na premierę.

 

Troszkę mnie niepokoi fakt, że będzie tworzona przez 2K Australia. Zobaczymy. Jeśli chodzi o postacie, które zaprezentowali to jest to dla mnie miazga. Wilhelm? The Lynchwood Sheriff? Athena? Po prostu bajka. Ja wiem, że ludzie chcą wyj.ebać Moonbase z nieba, ale inne spojrzenie na serię dobrze jej zrobi. Teraz to naprawdę muszę nadgonić braki. Czasu przed premierą nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Narazie jest tylko info, że akcja będzie się działa na jednym z księżyców Pandory, jeżeli nie będzie innych planet (a nie będzie :ninja:), to "normalną" grawitację ujrzymy tylko tam gdzie będzie sztuczne ciążenie.

 

Tak poprzyglądałem się trochę drzewku Atheny z filmiku w pierwszym poście i jestem praktycznie pewien, że będzie to moja podstawowa postać. Gladiatorka będzie chyba odpowiednikiem Syreny :D

 

Odnośnik do komentarza

Claptrap, FTW! Usłyszałem o tym przy pierwszej zapowiedzi, ale nie sprawdzałem zbytnio reszty info bo nie chcę sobie psuć efektu "O ja pierdziu!!".

 

Kurcze, zastanawiam się na którą konsolę kupić to coś. Rozsądek podpowiada PS3 bo jest tam Square, ale klimat XBL jakoś mi bardziej podchodzi. No nic. Zainwestuję w jakiś zestaw słuchawkowy i pojedziemy TPS razem c'nie?

Edytowane przez Yap
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Narazie jest tylko info, że akcja będzie się działa na jednym z księżyców Pandory, jeżeli nie będzie innych planet (a nie będzie :ninja:), to "normalną" grawitację ujrzymy tylko tam gdzie będzie sztuczne ciążenie.

 

Tak poprzyglądałem się trochę drzewku Atheny z filmiku w pierwszym poście i jestem praktycznie pewien, że będzie to moja podstawowa postać. Gladiatorka będzie chyba odpowiednikiem Syreny :D

 

Przypuszczam, ze grawitacje taka jak na Pandorze doswiadczymy tylko na bazie Hyperionu, na ktorej tez ma dziac sie akcja gry. Ale i tak gwiazda gry bedzie ksiezyc Elpis.

 

Athena? Koniecznie, u mnie tez to bedzie glowna postac. Szczerze to na razie Wilhelmem mnie nie zachecili, a z Claptrapem chcialbym grac w teamie, ale niekoniecznie chcialbym to byc ja :P Czekam jeszcze tylko na wiecej info o Nishy. To moze byc ktos podobny do Gunzerkera.

 

Ciekawe czy tez zrobia dodatkowe 2 klasy w formie DLC. Po Borderlands 2 wydaje sie ze 4 klasy to troche… malo :P

 

Mam nadzieje, ze pierwszy trailer bedzie jeszcze przed E3. Na E3 to bedzie dobry czas na drugi, na poziomie Doomsday Trailer. :)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Przy coopie najlepiej, żeby każdy grał inną postacią :P Pani Szeryf ma aspiracje do Gunzerkera, Wilhelm będzie chyba odpowiednikiem komandosa, a Claptrap ninjasem :ninja:

 

Na E3 oprócz dopasionego trailera liczę na jakieś gameplaye innymi postaciami, bo na chwilę obecną wiemy tylko kto będzie do wyboru.

 

@Voytec

Skąd info, że na Moonbase też będzie akcja?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolejna postać na cosplay czyli WILHELM The Enforcer

http://borderlandsthegame.com/index.php/news/us-wilhelm-cosplay-reference-guide

 

“Wilhelm. Galaxy famous mercenary. Undefeated warrior. After an injury forced him to get a replacement mechanical eye, he becomes obsessed with the idea of upgrading through technology. When Jack offers him access to the greatest augmentation technology Hyperion has to offer, he joins without hesitation, oblivious to the loss of humanity he has doomed himself to.”

– Matt Armstrong, Borderlands Franchise Director

ws79k7.jpg

 

15fipog.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.