Skocz do zawartości

Fatal Frame: Maiden of Black Water


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

W trialu są dwa albo trzy etapy - dwa pierwsze etapy spoko (choć na 5 minut), a potem trzeci etap jest właśnie w jakimś lesie gdzie pstryka się foty na potęgę, nie wiem gdzie tu klimat był, a tym bardziej powód do strachu. 

I ten etap ostatni jest z połowy gry więc nie uwierzę, że już tak do końca nie jest że co pół kroku walka z duchem i strzelanie zdjęc.

 

Akurat nie masz racji bo jest nawet w eShopie podane że jest to prolog + dwa pierwsze chaptery. Gdy go przejdziesz oferują Ci pobranie pozostałej części gry więc jakim cudem w demie, które potem możesz pobrać do pełnej wersji daliby Ci możliwość przejścia środkowej misji? (Tym bardziej pełna wersja nie ma 4 chapterów ;-]) I nie, cała gra taka nie jest bo to większość lokacji ma otwartą strukturę. Masz przykładowo las i to od Ciebie zależy czy napotkasz jakiegoś ducha czy nie. Również bardzo duże znaczenie ma czy postać jest przemoknięta bo to przyciąga duchy jak lep na owady.

Owszem w pełnej wersji zdarzają się miejsca gdzie potrafi kilka duchów na raz wyskoczyć ale ma to podłoże fabularne i też potrafi niezły chaos wprowadzić (w pozytywnym znaczeniu). I nie, nie ma sytuacji gdzie co pół kroku pojawia się duch, więc nie przesadzaj (oprócz tego właśnie początku). Zresztą w wielu miejscach pojawiają się cienie postaci z przeszłośći, którym możesz a nie musisz robić zdjęć. Jeżeli ich doliczasz do pstrykania fotek aparatem jak z karabinu to nie mam pytań. 

 

Więc najpierw przeczytaj uważnie co pobierasz zanim będziesz szerzył złą reklamę gry tylko dlatego bo pograłeś w sam leciwy początek gdzie każdy przyzna że jest to najsłabszy element gry ;-]

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...
W dniu 15.06.2021 o 19:47, Paolo de Vesir napisał:

Świetna wiadomość, mam nadzieję, że remasterów doczeka się również oryginalna trylogia. Grałem jedynie w trójkę, ale o mamusiu to było wyśmienite. :fsg: 

Dwa zdecydowanie najlepsze, więc jak wydadzą coś to czeka Cię uczta.  Sam chętnie przygarnę remastery starszych części lub w końcu coś nowego.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
W dniu 15.06.2021 o 19:47, Paolo de Vesir napisał:

Świetna wiadomość, mam nadzieję, że remasterów doczeka się również oryginalna trylogia. Grałem jedynie w trójkę, ale o mamusiu to było wyśmienite. :fsg: 


Ja tylko w dwójkę - Crimson Butterfly - ja pitolę, jeden z moich ulubionych horrorków ever :obama:
@Square - bo chyba nikt Ci wcześniej nie zgłosił - możesz przenieść do multiplatform/ogólnych? I przy okazji zamienić "Project Zero" w tytule na "Fatal Frame"?
Gierka (remaster) ma premierę pod koniec października na wszystkie sprzęty (przy okazji to trochę ich pogięło z ceną, jak za remasterek).

@Dave Czezky - wiadomo coś o fizycznych wydaniach na PlayStation/XBOXa? Bo nigdzie nie mogę znaleźć info.
 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:

@Square - bo chyba nikt Ci wcześniej nie zgłosił - możesz przenieść do multiplatform/ogólnych? I przy okazji zamienić "Project Zero" w tytule na "Fatal Frame"?

Pa tera, jak to się robi.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Orypałem 3 chaptery razem z Prologiem i jest miodzio :D Ta i pewnie jest najgorsza, ale w sensie takim, że najsłabsza ze wszystkich, ale gra się zajebiście. Jeny jak mi brakuje takich tytułów. Strzelanie fot duchom nadal zajebiste tym bardziej, że na maksa jest to responsywne i w końcu dobrze się to czuje. Ostatnio grałem w 2 i tam to już drewno, tutaj ciach ciach. Tylko na Normalu jest chyba za łatwo :/ a jest do wyboru tylko Easy i Normal. Tak czy siak jaranko i jestem ciekaw historyjki, klimat jest, chociaż nie aż tak gęsty jak w poprzednich, muza i dźwięki zajebiste, polecam grać na słuchawkach, postacie ładne, wszystko cycuś (hehe xD) :D A no i jak coś to port sam w sobie od strony technicznej to trochę porażka, pop-up drzew w oddali na przykład trochę wybija z rytmu, ale ujdzie.
Dla fanów polecam [wykładać hajs kierwa co by zrobili coś nowego], dla tylko ciekawskich radzę poczekać na jakieś promo :)

Edytowane przez cotek
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...