Skocz do zawartości

GRID: Autosport


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam jedynkę do dziś i chętnie czasem odpalam. Dwójka w ogóle mnie nie przekonała, pograłem kilka godzin i usunąłem. Dobrze, że była w plusie tak samo jak i Most Wanted, bo bardzo bym się zdenerwował jeśli bym za to zapłacił pełną cenę. Natomiast znam osoby, którym dwójka przypadła do gustu, a skoro de gustibus non disputandum est, więc niech każdy gra w to co mu się podoba :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

gram od wczoraj. niestety potwierdziły się przypuszczenia czyli odcinanie kuponów. gra zrobiona na zasadzie dirta showdown - coś tak stwórzcie i na rynek by hajs wpadał. nie mówię, że crap ale zdecydowanie za mało pracy i serca w to włożyli. nic dziwnego nie dodali nazwę zamiast numerka tak jak w przypadku dirta. to nie jest kolejna część, to po prostu odgrzany na szybko kotlet.

Odnośnik do komentarza

Colin daj nowemu GRIDowi troche czasu. Jak sie wciagniesz w gre na dobre, obczaisz model jazdy to przestaniesz zwracacac uwage na brak kilku efektow graficznych. Choc graficzny downgrade jest widoczny w stosunku do pierwszego GRIDa to sama rozgrywka daje mase satysfakcji. Calkiem fajny model jazdy plus sporo licencjonowanych torow, ktore bardzo lubie sprawia, ze jestem w stanie przymknac oko na lenistwo programistow Codies i brak szlifow w nowym GRIDzie. Coz takie czasy :( Multiplayer rowniez trzyma poziom i czuc w nim troche magie pierwszego GRIDa, w ktorym mialem chyba przejechanych ponad 10tys. wyscigow :) Jak ktos ma ochote poscigac sie w klasie turystycznej na ps3 wysylajcie requesty (kolizje zawsze wylaczone)

Odnośnik do komentarza

grafika to nie największy problem. w zasadzie zawsze wybaczałem jakieś wizualne wtopy jeśli gra ogółem nadrabiała. do grafiki nie doczepie się bo jest ok. dupy nie urywa ale jest poprawna i tyle. natomiast właśnie ten ogół mnie nieco zawiódł. model jazdy jakiś dziwny. niby podobny do G2 ale jakby gorszy. kolizje to już ból istnienia bo albo przy delikatniej stłuczce my obrywamy nieporównywalnie gorzej albo auta się sklejają i ani hamować, ani wyprzedzić. handicap też odczuwalny bo nie ważne jak szybko, jak dużą przewagę wypracuję, na ostatnim kółku dojeżdżają zaskakująco szybko.

ta część bardziej przypomina badziewnego Shifta niż zacnego Grida. to najbardziej wkurza. dobrze że dali podtytuł bo jakby to miała być 3 odsłona to Codies cholernie dużo by na tym straciło w oczach graczy.

gra jest dobra, po prostu dobra, i nic więcej. ot dobry zapychacz czasu w oczekiwaniu na Horizon 2 albo F1 2014.

Odnośnik do komentarza

Czuje sie w tej grze jakbym bral udzial w ustawianych wyscigach :) pierw w jednym wyscigu jestem pierwszy z kilkoma sekundami przewagi aby w nastepnym nie móc dogonic samochodu ktory jest na pozycji ósmej.

 

up: W moim odczuciu jest lepiej niz w dwojce, ale bardzo podobne te gry, duze prawdopodobienstwo ze tez Autosport odstawisz.

Odnośnik do komentarza

Tylko nie chodzi mi o odrabianie strat po stracie pierwszego miejsca w tym samym wyscigu, tylko o niezbyt dobry poziom(niezbalansowany) trudnosci, bo jak mam nazwac takie cos ze sa wyscigi gdzie nawet nie musze sie starac byc w czolowce aby w kolejnym wyscigu nie moc dogonic srodkowych kierowcow przez caly wyscig.

BTW:Nie wiem jak moj wczesniejszy post mozna bylo zinterpretowac jako placz, raczej to bylo moje spostrzezenie.

Edytowane przez flaczki
Odnośnik do komentarza

gra przyszla jakis tydzien temu dzis odpalilem i jak dla mnie kapa....:/...w moim odczuciu nawet gorsza od 2ki... zalatuje bardiej tytulem na rynek arcade/psn niz pudelkowy szpil....sorry no bonus ode mnie....model jazdy to dla mnie jak pudelkami po zapalkach bym sterowal...chyba za dlugo ostatnio przy forza 5 siedzialem...:/....

Nic to kupilem wiec pogram z sentymentu dla jedynki....jezeli ktos ma ochote razem popykac to zapraszam(wersja na Xbox 360)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Czyli jedynka dalej najlepsza ? Po trzykrotnej sprzedaży i ponownym kupnie GT6 szukam wyścigów bo jakieś w domu być muszą . Grid był pierwszą grą jaką kupiłem na xbox360 . Teraz mam PS3 i zamierzam ponownie ją kupić bo zapamiętałem ją jako świetny tytuł .

 

Pytanie - mam brać wersję PL czy tam w ogóle były jakieś pl napisy czy coś w tym stylu bo już niestety nie pamiętam ;)

 

Są jeszcze jakieś godne wyścigi do rozważenia lepsze od Grida ? Arcade odpada . Może coś z F1 ?

Odnośnik do komentarza

Ja grałem na koniec swojej przygody z ps3 w Shifta 2 i po wszystkich patchach, usunięciu input laga i podpierając się konfiguracjami kontrolera z netu grało mi się naprawdę dobrze - na plus moim zdaniem model jazdy (aczkolwiek tylko z kamery w aucie, tej zwyklej lub wybajerzonej helmet cam, nie umialem w ta gre grac z innej kamery), ilosc torów i customizacja aut (ale ja jestem szurniety na tym punkcie) :P No i jak masz znajomych którzy grali oczywiście autolog i masterowanie tras.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...