Skocz do zawartości

Polska - spływ kajakowy


Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

Powoli planuję wakacje w tym roku, z początku chcieliśmy jechać do Chorwacji autem, niestety jednak koszta okazały się za wysokie. 

Trafiłem stronę http://www.akcjalato.pl/ - nigdy wcześniej na spływie nie byłem, cena wydaje sie ok - 500 zł za tydzień zabawy.

Czy mozecie podzielić się wrażeniami, gdzie warto na coś takiego się wybrać i czy w ogóle warto? :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Wypowiem się jako laik (tylko kilka spływów za mną) . Spływy są świetne ale dla mnie maks to 2 dni. Dlaczego? Jestem osobą dość sprawną i dbającą o kondycję jednak wioślowanie 20-30 km w dzień to nie jest prosta sprawa, jednak to całkiem inny ruch. Dodatkowo np ja na urlopie lubię wypić sobie podczas dnia piwko lub drinka, czasami nawet w liczbie mnogiej, a w nocy to już wiadomo. Na spływach jest to bardzo nie wskazane.

Podsumowując spływ to świetna przygoda ale moim zdaniem najlepsza w układzie np takim: sobota cały dzień spływu ok 20-30 km dopływacie po kilku h do celu np jakieś pole namiotoweo. Tam ognisko, mała biesiada, namioty. Rano śniadanko na świeżym powietrzu walka z zakwasami i ewentualnie małym kacem, w południe powrót do domu na kakałko i kapciuszki. Nigdy bez wcześniejszej wprawy nie polecałbym np spływu 7 dniowego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak wyzej jak nie jestes przygotowany kondycyjnie to wiecej niz 20-30km moze byc meczace. od siebie polece brde np start na zaporze w mylofie do woziwody tam nocowanko drugi dzien doplywasz do switu trzeci konczysz na zalewie koronowskim. tempo rekreacyjne. fajne widoki. mozna lekko popic popatrzec na przyrode, wieczorem wydupczyc panne w namiocie i piekne 3 dni na swiezym powietrzu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...