Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

x1398962536.jpg,q1398962536.pagespeed.ic

Nowe Call Of Duty zostanie oficjalnie ujawnione w niedzielę, 4 maja o godzinie 11:00 czasu polskiego.
ximage_319513_fit_320-1398962520.jpg.pag
Odliczanie do premiery trailera: http://www.callofduty.com/new-era

Gra jest tworzona przez studio Sledgehammer Games (pomagało ono wcześniej w tworzeniu Modern Warfare 3). Będzie ona pierwszą częścią Call Of Duty tworzoną w cyklu "jedna gra na trzy lata". Dotychczas nowe cody były tworzone przez Infinity Ward i Treyarch, teraz do spółki dołącza się Sledgehammer Games, więc być może kolejne części serii będą lepszej jakości. Tyle wiemy, jeśli chodzi o potwierdzone info. O grze, jednak krąży wiele plotek, które mogą się okazać prawdą. Według nich gra ma się nazywać "Call Of Duty: Patriots", a akcja ma się toczyć podczas 1 wojny światowej w alternatywnej rzeczywistości. 
Studio Sledgehammer Games tworzy nową odsłonę serii tylko na ps4, xone i pc. Inne, oddzielne studio ma się zająć portem gry na konsole poprzedniej generacji. Gra ma działać na nowym silniku graficznym i wyróżniać się świetną grafiką i fizyką (uwierzę, jak zobaczę xD).

Udostępniono również 2 pierwsze zdjęcia z gry:

 

cd57e341984c5ea5152726b8f2e89570_L.jpg

ximage_319514_fit_940-1398962529.jpg.pag

 

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Co mnie osobiście cieszy ? Przede wszystkim to, że za grę odpowiada nowe studio i tworzy ją tylko na nową generację. Byłoby również świetnie, jakby rzeczywiście gra działa się podczas 1 wojny światowej, bo gier z tego okresu czasu mamy mało, a ja już współczesnością w fpsach rzygam ;( Niestety patrząc się na to co dzieje się z Call Of Duty Ghosts (sama gra jest najgorszą częścią serii, ma mnóstwo idiotycznych mikropłatności, jak kamuflaż z kotkami itd.)  wątpię, żeby kolejne części serii kiedykolwiek wróciły do czasów świetności (cod2, mw1).

PS.Gdy ujawniony zostanie oficjalny tytuł gry proszę o zmianę tematu na odpowiedni.

Edit.1


Gra na pewno zapowiada się ciekawiej niż Ghosts ;p

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

O boże to już. Kolejna część Call of Duty, kolejna przygoda. Lubię to, że z każdą częścią twórcy robią coś nowego, śmiało można powiedzieć, że jest to najbardziej innowacyjna seria gier video. Już nie mogę się doczekać aż wydam 239zł za grę + 199 zł za wszystkie dodatki!

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

czekam, osobiscie stawiam wyżej cod-a od bf (w tym momencie unikam rzucane butelki, klapki i stare pomidory) te dwie gry oferują zupełnie inne podejscie do rozgrywki, cenie coda za:

kampanie (zawsze te 6h-7h na weteranie)

online (szybkie mecze po 15 min kazdm bf wymaga przysiedzenia nawet 45 min przy meczu, nie mam tyle czasu nawet czasami)

dodatkowe tryby jak zombie spec ops czy ten z obcymi

żadnego dlc nie kupiłem a miałem kazdego coda na premiere.

 

nie rozumiem hejtu na ghosts, imo i tak lepsze od mw3 i bo2.

 

wracając do tematu, czekam i jestem ciekaw co wymyślą, moze w końcu ta gra bedzie wyglądać JAKOŚ :D

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

też nie lubie tych futurystycznych bajerów, ale co zrobić.

jak to xbox one jestem ciekaw jak z ps4. jak narazie michałek nie dygnął

 

edit właśnie jeszcze crysis mi przychodzi do głowy :woot:

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Jeśli nowy battlefield też będzie w przyszłości to beka z EA xD

W sumie tak teraz się nad tym zastanowiłem i doszedłem do wniosku, że EA będzie musiało stworzyć inne, dodatkowe studio odpowiedzialne za Battlefielda, bo inaczej cod ma szansne go przewyższyć. Teraz każde studio odpowiedzialne za serie Call Of Duty ma 3 lata na stworzenie kolejnej części, mogą na spokojnie przemyśleć fabułę, nowości w gameplayu, zrobić dobrą grafikę itd. Dice niestety musi zasuwać na najwyższych obortach, żeby wydać nowego Battlefielda na czas i oczywiście data premiery musi być tydzień przed codem. Jako, że studio zdaje się być ambitne to starają się ulepszać grafikę i robić grę rozbudowaną, niestety w czasie jaki jest im dany nie są w stanie tego wszystkiego zrobić i potem musimy czekać pół roku po premierze aż naprawią grę. Tak to wyglądło podczas, gdy za coda odpowiedzialne były 2 teamy, teraz są 3 więc różnica pomiędzy czasem i komfortem pracy nad nową grą pomiędzy studiami EA, a Activision jeszcze bardziej się powiększa. Co wy o tym sądzicie ?

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...